بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

سفر را برای خود آسان کنید

اگر می خواهید سفری جذاب و راحتی داشته باشید، آژانس هواپیمایی الفبای سفر می تواند بهترین و به صرفه ترین بلیط پروازهای داخلی و خارجی را به شما معرفی کند. رزرو انواع بلیط هواپیما داخلی و خارجی از چارتری ارزان قیمت(Economy)، بلیط بیزینس کلاس(Business Class)، سیستمی و لحظه آخری با آژانس مسافرتی الفبای سفر بسیار سریع و آسان می باشد. تیم حرفه ای الفبای سفر با بهره گیری از سیستم جستجوی دقیق خود و داشتن کامل ترین سیستم رزرواسیون آنلاین امکان جستجو در بین قریب به یک میلیون ایرلاین خارجی و داخلی را دارا است و می توانید بلیط پرواز خود را آنی و آنلاین و به ساده ترین شکل خرید نمایید. پروازهای ارزان قیمت را به راحتی با کمک باکس جستجو سایت الفبای سفر که طیف گسترده ای از پرواز ایرلاین های مختلف را به شما نمایش خواهد داد را پیدا کنید. اگر تاریخ پرواز شما قابل تغییر می باشد آژانس هواپیمایی الفبای سفر می تواند ارزان ترین بلیط پروازهای داخلی و خارجی را برای شما بیابد.

پرفروش ترین پروازهای خارجی رزرو شده در الفبای سفر

اگر به دنبال قیمت بلیط پروازهای خارجی (First Class)، سیستمی و یا ارزان قیمت چارتری (Economy) از لیستی از پرفروش ترین پروازهای خارجی رزرو شده در الفبای سفر هستید و تصمیم دارید به صورت آنلاین و اینترنتی بلیط پرواز خارجی خود به استانبول، آنتالیا، بالی، پوکت، مالزی و... را خرید و یا رزرو نمایید، آژانس هواپیمایی الفبای سفر طیف وسیع و گسترده ای از بلیط پروازهای خارجی را در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید با آگاهی از قیمت بلیط پروازهای خارجی ارزانترین بلیط را به صورت آنلاین در الفبای سفر خرید کنید.

خرید و رزرو پرفروش ترین پروازهای داخلی با الفبای سفر پارسیان

اگر به دنبال بلیط هواپیما داخلی ارزان، چارتری (Economy) و یا به دنبال بلیط لحظه آخری برای پروازهای داخلی می باشید آژانس هواپیمایی الفبای سفر باتوجه به مقصد شما و با در نظر گرفتن تاریخ موردنظر، پیشنهادهای متنوعی را در اختیارتان قرار میدهد که می توانید باتوجه به قیمت و نوع پرواز خود که می تواند چارتی، لحظه آخری و ارزان قیمت باشد را انتخاب کنید و خرید یا رزرواسیون خود را به صورت آنلاین، آنی و بسیار آسان انجام دهید.

با پله های هواپیما فقط چند کلیک فاصله دارید

آژانس هواپیمایی الفبای سفر با دارا بودن تیمی زبده و حرفه ای در خرید انواع بلیط هواپیما چارتر(Economy)، بیزینس (Business) و... و رزرو هتل، تجربه سفری لذت بخش را برای شما فراهم می آورد. گفتنی است آژانس هواپیمایی الفبای سفر دارای سیستم رزرواسیون آنلاین و ریالی، این امکان را برای شما پدید آورده است که بتوانید خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را آنلاین و ساده تر از هر سامانه رزرواسیون دیگری انجام دهید.

خرید لحظه ای و رزرو آسان بلیط های چارتری و سیستمی را در الفبای سفر بیابید

زمانی که برای سفر خود بلیط هواپیما سیستمی را از آژانس مسافرتی الفبای سفر و یا مستقیما از خود شرکت هواپیمایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی خرید بلیط هواپیما سیستمی بسیار مقرون به صرفه است. به این دلیل که شرکت هواپیمایی یا آژانس مسافرتی الفبای سفر با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری می باشد.

گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما باز می گرداند. از دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما سیستمی از الفبای سفر این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر می باشد، به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی مناسبترین انتخاب برای شما است.

اما در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما را تهیه کنید و عازم سفر شوید. اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما چارتری الفبای سفر است! به این دلیل که آژانس مسافرتی الفبای سفر بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها، خود آژانس مسافرتی الفبای سفر می باشد و به همین خاطر قیمت بلیط را الفبای سفر تعیین می کند. در این نوع بلیط ها کلیه آژانس های مسافرتی تمام تلاش خود را می کنند تا بلیط های چارتری را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشند، اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشند مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردند پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما یا بلیط لحظه آخری هواپیما هستید، بلیط چارتری الفبای سفر بهترین انتخاب برای شماست.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

با خرید بلیط هرنوع کلاس پروازی، سفری آرام تا مقصد را تجربه کنید

به طور کلی کلاس بلیط های پروازی و هواپیما به سه دسته اقتصادی (Economy)، تجاری (Business) و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند. بلیط درجه یک الفبای سفر(First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط هواپیما فرست کلاس الفبای سفر را تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار هستند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی است. همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

بلیط تجاری الفبای سفر(Business): بلیط های درجه بیزینس کلاس الفبای سفر نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند. ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود. همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهره مند می باشند. بلیط اقتصادی الفبای سفر(Economy): بلیط های اکونومی یا اقتصادی الفبای سفر ارزان ترین نوع بلیط هواپیما در آژانس مسافرتی الفبای سفر می باشند. به همین دلیل خدمات رفاهی ارائه شده به مسافران در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد. معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد. همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.

رزرو آنی بلیط هواپیما

آژانس هواپیمایی الفبای سفر شما را در انتخاب و تهیه رزرو آنی بلیط هواپیما داخلی و خارجی ارزان قیمت یاری می کند.

انواع بلیط هواپیما

الفبای سفر انواع بلیط هواپیما ارزان قیمت چارتری(Economy) ، بیزینس (Business) را با ترتیب قیمت به شما معرفی می کند و شما تنها کافیست مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کنید.

ارسال آنی و آنلاین

اگر می خواهید اولین نفری باشید که از بلیط های لحظه آخری خبردار شوید تنها کافیست در سیستم اطلاع رسانی الفبای سفر عضو شوید.

آیا میدانستید با خرید و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما از الفبای سفر از امتیازات ذیل برخوردار خواهید شد:

  • خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما پروازهای داخلی به نقاط مختلف کشور نظیر مشهد، کیش، اهواز،اصفهان، تبریز و ...
  • خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت پروازهای خارجی از جمله استانبول، آنتالیا، دبی، پکن و ...
  • ارائه بلیط ارزان قیمت پروازهای داخلی و خارجی و فراهم سازی خرید بلیط پرواز ارزان
  • قابلیت انتخاب و خرید بلیط از بین قریب به یک میلیون ایرلاین از جمله هواپیمایی ماهان، ایران ایر، معراج، ترکیش ایرلاین، الاتحاد و...
  • قابلیت خرید خدمات از جمله ترانسفر فرودگاهی، اخذویزا، بیمه مسافرتی و ...
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt