0214935
سریلانکا

تور سریلانکا

سریلانکا

📖 راهنمای تور سریلانکا

تور سریلانکا

تور سریلانکا 🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو آنلاین ⚡بهترین و ارزان ترین آفرهای ویژه ⏰ لحظه آخری تور سریلانکا 1400 را دارید با الفبای سفر همراه شوید.

سریلانکا، سرزمینی که ترکیبی از بناهای باستانی یاد بود دوران استعمار و همینطور طبیعت سرسیز و بی نظیر به همراه خطوط ساحلی اقیانوس هند است که هر کسی را مجذوب خود می کند. تور سریلانکا 1400 پیشنهادی از سوی الفبای سفر به شما می باشد که یک سفر خاص در یک کشوری خاص را تجربه کنید.

سریلانکا (Sri Lanka) که در گذشته به نام سیلون (Ceylon) شناخته می شده، نام جزیره ای است که در جنوب قاره آسیا، با اختلاف 19 کیلومتر از کشور هند و در اقیانوس هند قرار گرفته است. به دلیل شکل و موقعیت جغرافیایی جزیره سریلانکا، به نام گوشواره ی کشور هندوستان هم نامیده می شود. کشور سریلانکا به دلیل داشتن طبیعت زیبا، جاذبه های تاریخی و پارک های طبیعی مقصد بسیاری از گردشگران است. در زمان استعمار کشور هندوستان سریلانکا هم جزئی از مستعمرات انگلستان بود و تا زمان استقلال کشور هند این استعمار ادامه پیدا کرد. سریلانکا دارای مناظر متنوعی از جمله جنگل های بارانی، دشت های خشک، سواحل شنی و مناطق مرتفع می باشد. یکی از دلایل شهرت سریلانکا داشتن مخروبه های باستانی بودایی است که برجسته ترینشان  قلعه سیگیریا (Citadel Sigiriya) که در قرن پنجم ساخته شده است. اگر سریلانکا را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور سریلانکا آژانس الفبای سفر تجربه خواهید کرد. 

تور سریلانکا نوروز 1400 ✨

سال نو را به سریلانکا سفر کنید

تور سریلانکا نوروز1400|بهترین و ارزان ترین قیمت تور نوروزی سریلانکا در تعطیلات عید نوروز1400، آفر تور سریلانکا ویژه سال نو با آژانس هواپیمایی الفبای سفر

سفر نوروزی به سریلانکا، کشوری به شکل نگین در اقیانوس هند مطمئنا غافلگیر کننده است. شاید سریلانکا مقصدی باشد که انتظار زیادی از آن نسبت به سایر کشورها نداشته باشید. اما این یک تجربه شگفت انگیز است. چشم اندازهای سرسبز، غذای خوشمزه، حیات وحش فراوان و عظیم، خط ساحلی دیدنی و مخصوصاً مردم محلی که خوشامدگویی که میهمان نوازی را به سطح بالاتری رساندند همه و همه نشان دهنده سفری بی نظیر با تور سریلانکا ویژه نوروز به گوشواره هندوستان هستند.

تور سریلانکا تابستان 1400

تورهای تابستانی سریلانکا

عده ای تصمیم گرفته اند که در فصل تابستان به سریلانکا سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور سریلانکا را بسیار دشوار میدانند به همین دلیل کارشناسان زبده آژانس هواپیمایی الفبای سفر برای کمک به شما در مورد تهیه تور سریلانکا ویژه فصل تابستان و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند.

تجربه سفر به سریلانکا با الفبای سفر

سفری ارزان و لذت بخش را با الفبای سفر تجربه کنید

دیگر نگران قیمت تور سریلانکا در پاییز نباشید زیرا ما در آژانس الفبای سفر با ارائه تور لحظه آخری سریلانکا و تور ارزان قیمت سریلانکا، شرایط را به گونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید. ما قیمت های مختلفی برای تور سریلانکا بهار را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور را داشته باشید. قیمت تور سریلانکا لحظه آخری با توجه به نوع هتل، نوع ایرلاین (بلیط پرواز داخلی به مقصد سریلانکا) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود. آژانس الفبای سفر مجری مستقیم تور سریلانکا است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که همراه با تور سریلانکا به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد. 

تجربه سفر به سریلانکا تابستان 1400 با الفبای سفر

سفری ارزان و لذت بخش در تابستان با الفبای سفر

دیگر نگران قیمت تور سریلانکا تابستان نباشید زیرا ما در آژانس الفبای سفر با ارائه تور لحظه آخری سریلانکا و تور ارزان قیمت سریلانکا، شرایط را به گونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید. ما قیمت های مختلفی برای تور سریلانکا را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور را داشته باشید. قیمت تور سریلانکا لحظه آخری با توجه به نوع هتل، نوع ایرلاین (بلیط پرواز داخلی به مقصد سریلانکا) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهد بود. آژانس الفبای سفر مجری تخصصی و مستقیم تور سریلانکا است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که همراه با تور سریلانکا تابستان به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد. 

تجربه سفر به سریلانکا نوروز 1400 با الفبای سفر

لذت سفر نوروزی با تور سریلانکای الفبای سفر 

الفبای سفر به عنوان مجری مستقیم تور سریلانکا در سال های اخیر همواره تجارب ارزشمندی را در زمینه برگزاری تورهای سریلانکا مخصوصا در ایام نوروز بدست آورده است با استفاده از همین تجارب در پی آن است تا نوروزتان را باشکوه تر از سال های گذشته برایتان رقم بزند. به همین دلیل با ارائه قیمت های مختلف به همراه خدمات گوناگون در تورهای نوروزی سریلانکا سعی داریم تا دستتان را باز بگذاریم و در نتیجه بهترین انتخاب را داشته باشید.

تور لحظه آخری سریلانکا

با تور لحظه آخری سریلانکا هزینه سفر به سریلانکا را به حداقل برسانید

حتما شما هم بارها نام تور لحظه آخری سریلانکا را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری سریلانکا در فصل تابستان چیست؟ همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی هستند، می باشند. تور ارزان لحظه آخری برای تعطیلات سال نو میلادی، عید نوروز، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر اتفاق می افتد . 

تور لحظه آخری سریلانکا تابستان 1400

با تور لحظه آخری سریلانکا هزینه سفر به سریلانکا را به حداقل برسانید

حتما شما هم بارها نام تور لحظه آخری (Last Minute) یا لست سکند تور (Last Second) را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری سریلانکا در فصل تابستان چیست؟ همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی هستند، می باشند. تور ارزان لحظه آخری برای تعطیلات سال نو میلادی، عید نوروز، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر اتفاق می افتد . 

تور لحظه آخری سریلانکا نوروز 1400

سفری ارزان با تور لحظه آخری سریلانکا

تور لحظه آخری سریلانکا در نوروز یا همان تور ارزان سریلانکا، به توری گفته می شود که می تولنید در روزهای منتهی به آغاز آن با قیمت خیلی ارزان تر خریداری کنید.

حال سوالی که وجود دارد این است که تفاوت تور لحظه آخری سریلانکا با تور نوروزی سریلانکا چیست؟ در پاسخ میبایست گفت تنها تفاوتی که میان این دو وجود دارد این است که تورهای دقیقه نودی به صورت کاملا ارزان عرضه می شوند و از نظر فنی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

جاذبه های گردشگری سریلانکا

چه مکان هایی در سریلانکا منتظر شما هستند؟

پایتخت قدیمی کشور سریلانکا شهر آنوراداپاپرا (Anuradhapura) خرابه های تاریخی بسیاری دارد که قدمتشان به 2000 سال میرسد! نام قدیم سریلانکا سیلون (Ceylon) بوده است و دارای تمدن باستانی درخشان، ساحل های طلایی شنی همراه با نخل های نارگیل، کوهستان ها و مزارع کاشت چای و کائوچو می باشد. زمانی که شما با تور سریلانکا از جاذبه های گردشگری سریلانکا دیدن می کنید ساختمان هایی از زمانی که سریلانکا جزئی از مستعمرات کشورهای پرتغال، هلند و انگلیس بوده است را خواهید دید. تعداد زیادی فیل را خواهید دید که برخی از آنها در جشنواره های محلی سریلانکا شرکت می کنند و اگر خوش شانس باشید می توانید در پناهگاه حیات وحش سریلانکا پلنگ ها را از نزدیک ببینید. چای سریلانکا بسیار معروف است و اگر علاقمند به دانستن بیشتر در مورد چای می باشید در تور سریلانکا از کشتزارهای چای دیدن فرمایید. نیوراداپورا (Nuradhapura) یک مکان مقدس در شهر است و به دستور یک راهب بودایی ساخته شد.

بهترین زمان برای سفر به سریلانکا

وضعیت آب و هوای سریلانکا

آب و هوای سریلانکا تحت تاثیر دو باد موسمی که باران را به مناطق غرب و جنوب غربی در ماه های اردیبهشت تا شهریور (May – September) و مناطق شرق و شمالی در بین ماه های مهر تا اسفند (October – February) قرار دارد و باقی سال سریلانکا آب و هوای گرم و خشک دارد. درجه حرارت در طول سال نسبتا ثابت است، در مناطق ساحلی با میانگین دما 25 – 30 درجه سانتیگراد و در مناطق مرتفع 15 – 18 درجه سانتی گراد است. در مجموع سریلانکا کشوری است که در تمام فصول سال مناسب برای سفر است.

آب و هوای سریلانکا در تابستان

وضعیت آب و هوای سریلانکا در تابستان

اگر در تابستان از سریلانکا دیدن می کنید، باید بدانید که در این زمان، هرو روز چند ساعتی ها بارانی است. این در حالی است که اقیانوس گرم و دریا ها خروشان هستند و برخی از قسمت های جزیره هم طوفانی می شود. اما گردشگرانی که در سمت غربی جزیره به سر می برند، آب و هوای خشک تر و البته بسیار گرم تر را تجربه می کنند.

آب و هوای سریلانکا در نوروز

وضعیت آب و هوای سریلانکا در بهار چگونه است؟

ماه مارس، به عنوان یکی از ماه های فصل بهار، و شروع بارندگی ها پس از گذر از زمستان، می تواند زمان بسیار مناسبی برای سفر به سریلانکا باشد. آب و هوای گرم، همراه با بارش های شبانه مکرر، شرایط جوی ایده آلی را برای گردشگران فراهم می کند

هتل های لوکس و ارزان سریلانکا

اقامت در بهترین هتل های سریلانکا با تور سریلانکا الفبای سفر

در سریلانکا تعداد بسیار زیادی اقامتگاه و هتل وجود دارد. از بهترین هتل های سریلانکا می توان هتل هیلتون (Hilton Hotel) و هتل 5 ستاره و لوکسی مثل هابارانا ویلج (Habarana Village)، هتل تاج بنتوتا و هتل آماری گاله را نام برد این هتل ها و دیگر هتل های شهرهای سریلانکا بسته به امکاناتی که برای مسافران فراهم می کنند دارای قیمت های متفاوتی هستند.

در تور سریلانکا پیشنهادی توسط آژانس هواپیمایی الفبای سفر، انواع مختلف هتل ها وجود دارند و شما بسته به سلیقه و بودجه مالی تان میتوانید هتل مناسب در سریلانکا را انتخاب کنید و مطمئن باشید آفر تور سریلانکا الفبای سفر رضایت شما را جلب خواهد کرد. 

خرید در سریلانکا (مراکز خرید سریلانکا)

بهترین سوغات و پوشاک در بهترین مراکز خرید سریلانکا

اگر به دنبال خریدن سوغاتی در سریلانکا هستید باید بدانید که سریلانکا برای ادویه جات، چای، سنگ های قیمتی و جواهرات و صنایع دستی این کشور بسیار شناخته شده و معروف می باشد که می توانید در بازار های محلی به گشت و گذار بپردازید و خرید کنید. کشور سریلانکا دارای مراکز خرید لوکس بسیاری مانند مرکز خرید اودل (Odel)، بازار راتناپور (Ratnapura Bazzar) و ... می باشد. شما می توانید جواهرات با قیمتی ارزان، لوازم الکترونیکی و پوشاک خرید کنید. گفتنی است که سریلانکا یکی از بهترین تولید کنندگان لباس در جهان می باشد.

غذاهای سریلانکا (لذیذترین غذاهای تاریخی و فرهنگی)

غذاهای سریلانکا، ترکیبی از غذاهای هند و اندونزی

غذاهای سریلانکا تحت تاثیر عوامل تاریخی، فرهنگی شکل گرفته است. در گذشته بازرگانان خارجی غذاهای خود را به سریلانکا آوردند و غذاهای سریلانکایی بیشتر تحت تاثیر غذاهای اندونزی و قسمت های جنوبی هند قرار گرفته است و امروزه مواد تشکیل دهنده ی غذاهای سریلانکا برنج، نارگیل، فلفل و کاری است. غذاهای این کشور تند و ادویه زیادی دارند مخصوصا ادویه کاری که در غذاهای سریلانکا بسیار استفاده می شود همچنین به دلیل فراوانی نخل های نارگیل بومیان این کشور بسیار از نارگیل در طبخ غذاهای خود استفاده می کنند، یکی از خوشمزه ترین غذاهای سریلانکا دال کاری (Dhal Curry) است که با عدس قرمز پخته می شود و به آن چند قاشق شیر نارگیل اضافه می شود.

خدمات تور سریلانکا آژانس مسافرتی الفبای سفر

الفبای سفر، ارائه دهنده بهترین خدمات در تور سریلانکا

جاذبه های گردشگری زیبا، غذاهای لذیذ و خوش طعم، اماکن تاریخی حیرت آور و سایر اماکن دیدنی و فوق العاده زیبا مواردی هستنند که افراد بسیاری را مجاب به بازدید و گشت و گذار در کشور زیبای سریلانکا و گذراندن یک سفر عالی در این کشور بی نظیر می کنند. برای سفر به سریلانکا و داشتن اوقاتی فراموش نشدنی در این کشور، هر گردشگر و توریستی نیازمند خدمات و پشتیبانی هایی می باشد. از همین رو آژانس هواپیمایی و مسافرتی الفبای سفر با دارا بودن تخصص و حرفه ای که در تورهای سریلانکا، خدمات ذیل را به مسافران تور سریلانکا ارائه می کند:

 • بلیط رفت و برگشت
 • لیدر فارسی زبان
 • گشت شهری
 • بیمه مسافرتی

خدمات تور نوروزی سریلانکا آژانس الفبای سفر

امکانات تور سریلانکا ویژه نوروز

جاذبه های گردشگری زیبا، غذاهای لذیذ و خوش طعم، اماکن تاریخی حیرت آور و سایر اماکن دیدنی و فوق العاده زیبا مواردی هستنند که افراد بسیاری را مجاب به بازدید و گشت و گذار در کشور زیبای سریلانکا و گذراندن یک سفر عالی در این کشور بی نظیر می کنند. برای سفر به سریلانکا و داشتن اوقاتی فراموش نشدنی در این کشور، هر گردشگر و توریستی نیازمند خدمات و پشتیبانی هایی می باشد. از همین رو آژانس هواپیمایی و مسافرتی الفبای سفر با دارا بودن تخصص و حرفه ای که در تورهای سریلانکا تابستان ، خدمات ذیل را به مسافران تور سریلانکا ارائه می کند:

 • بلیط رفت و برگشت
 • لیدر فارسی زبان
 • گشت شهری
 • بیمه مسافرتی

خدمات تور سریلانکا ویژه تابستان آژانس مسافرتی الفبای سفر

بهترین خدمات در تور تابستانی سریلانکا توسط الفبای سفر

جاذبه های گردشگری زیبا، غذاهای لذیذ و خوش طعم، اماکن تاریخی حیرت آور و سایر اماکن دیدنی و فوق العاده زیبا مواردی هستنند که افراد بسیاری را مجاب به بازدید و گشت و گذار در کشور زیبای سریلانکا و گذراندن یک سفر عالی در این کشور بی نظیر می کنند. برای سفر به سریلانکا و داشتن اوقاتی فراموش نشدنی در این کشور، هر گردشگر و توریستی نیازمند خدمات و پشتیبانی هایی می باشد. از همین رو آژانس هواپیمایی و مسافرتی الفبای سفر با دارا بودن تخصص و حرفه ای که در تورهای سریلانکا نوروز 1400، خدمات ذیل را به مسافران تور سریلانکا ارائه می کند:

 • بلیط رفت و برگشت
 • لیدر فارسی زبان
 • گشت شهری
 • بیمه مسافرتی

اطلاعات تکمیلی سریلانکا

واحد پول: واحد پول سریلانکا روپیه سریلانکا است.
طول پرواز: مدت زمان پرواز از تهران به مقصد سریلانکا 6:07 می باشد.
اختلاف زمان با تهران: شهر سریلانکا در منطقه زمانی +5.5 GMT قرار دارد و زمان سریلانکا دو ساعت جلوتر از تهران می باشد.
ولتاژ برق: برق در سریلانکا دارای ولتاژ 220 الی 240 است و پریزهای برق دو شاخه می باشند.
کد تلفن: پیش شماره سریلانکا +94 یا 0094 است و پیش شماره شهرهای سریلانکا به شرح زیر می باشند: کلمبو 11 کندی 8 بنتوتا 034
آب لوله کشی: آب لوله کشی سریلانکا قابل آشامیدن نیست و بهتر است آب معدنی تهیه کنید.

جاذبه های توریستی سریلانکا در نوروز

در نوروز به تماشای کدام جاذبه های سریلانکا برویم؟

سریلانکا همه چیز را دارد. نهنگ های را از سواحل تماشا کنید، پلنگ ها را در جنگل های بارانی سرسبز ردیابی کنید و از کوه تپه به مزارع چای سرسبز بروید. با گشت و گذار در بناهای بودایی، و اماکنی که در زمان استعمار ساخته شده اند به تاریخ سفر کنید و امتحان ​​غذاهای بی نظیرو خاص ای سرزمین را از دست ندهید. با وجود چنین جذابیتهای جالبی، فهمیدن اینکه در سریلانکا کجا باید بروید کاری کاملاً دشوار است هرچند که این جزیره نسبتاً کوچک است.

هتل های سریلانکا در نوروز

اقامت در هتل های سریلانکا در ایام نوروز

از مهمانپذیرهای خانوادگی گرفته تا هتل های ارزان سریلانکا و اقامتگاه های مجلل، هتل های بوتیک در ساختمان های مسعمره قدیمی و اقامتگاه های بوم گردی، هنگامی که به اماکن اقامتی در سریلانکا نگاه می کنید، باید بتوانید محل اقامت متناسب با بودجه و شرایطی که داری در برای سفر نوروزی خود پیدا کنید که این امر نسبتا ساده ای است زیرا در این ایام هتل های خوب سریلانکا با خدمات متنوع خود پذیرای مهمانان و مسافران هستند. قیمت ها در مناطق ساحلی با توجه به فصول، به ویژه در امتداد ساحل غربی ، (معمولاً بین 25 تا 50 درصد) از اول نوامبر تا اواسط یا اواخر آوریل متفاوت است. از اقامتگاه ها و بهترین هتل های سریلانکا می توان موارد زیر را نام برد:

 • Cinnamon Lakeside
 • The Kingsbury Colombo
 • Hilton Colombo Hotel
 • Cinnamon Grand Colombo
 • Cinnamon Citadel
 • Galle Face Hotel

سوغات سریلانکا

سوغات سریلانکا چیست؟

وقتی به یک مکان خاص می روید، پس از بازگشت به سرزمین مادری خود، همیشه احساس نوستالژی می کنید. اما می توانید تکه کوچکی از آن را به صورت سوغاتی با خود به خانه بیاورید. خواه یک خوراک محلی باشد یا یک قطعه نفیس عتیقه، تفاوتی ندارد مهم این است که خاطرات مقصد گرامی شما را زنده می کند. سریلانکا نیز مانند بسیاری از کشورهای دنیا سوغات و صنایع دستی منحصر به فرد دارد. 

 • سنگ های قیمتی
 • جواهرات
 • چای
 • پارچه های دستباف
 • ماسک های چوبی
 • سازه با طرح فیل
 • ادویه

تعدادی از سوغات معروف سریلانکا می باشند.

تور سریلانکا هتل تاج بنتوتا

رزرو هتل تاج بنتوتا با تور سریلانکا الفبای سفر

اقامت در لوکس ترین هتل سریلانکا یا همان هتل تاج بنتوتا می تواند خاطرات بی نظیر سفرتان به این سرزمین زیبا در میان آب های اقیانوس هند تکمیل کند. اقامت در این هتل فقط یک پیشنهاد از سمت الفبای سفر به شما عزیزان نیست بلکه یک درخواست است با توجه به اینکه تمامی مسافرانی که با خرید پکیج تور سریلانکا این هتل لاکچری را انتخاب کردند به هیچ عنوان دوست نداشتند تا زمان سفر و اقامتشان در آن جا به پایان برسد. استراحت در ساحل اختصاصی اقیانوس هند، آرامش در باغ های سرسبز، صرف لذیذترین غذاهای بومی، دریایی و بین المللی و تجربه انواع تفریحات مخصوصا از نوع آبی ثانیه به ثانیه سفرتان را لذت بخش تر خواهد کرد.

تور سریلانکا هتل تاج بنتوتا

رزرو هتل تاج بنتوتا با تور نوروزی سریلانکا الفبای سفر

نوروز 1400 این بار در کنار شما عزیزان هستیم در نگین اقیانوس هند، طبیعتی بکر و دست نخورده در کنار سواحل رویایی بنتوتا سریلانکا.

اقامتی امن و مهیج در هتل تاج بنتوتا پیشنهاد الفبای سفر به شما مسافران تور نوروزی سریلانکا می باشد در اقامتگاهی با خدمات all inclusive که مطمئنا لحظه به لحظه سفرتان را خاص تر و هیجان انگیز تر می کند. در حالی که یک نوشیدنی طراوت بخش را هنگام استراحت در سواحل اختصاصی اقیانوس هند میل می کنید می توانید همزمان شاهد فضای سرسبز و بکر باشید. همچنین بعد از استراحت در یک آب و هوای بهاری بی نظیر تفریحات بی نظیر و هیجان انگیز را در آن جا تجربه نمایید.

ما در الفبای سفر این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم اگر تاج بنتوتا را به عنوان اقامتگاه خود در تور سریلانکا نوروز 1400 انتخاب کنید در طول اقامتتان در این کشور رویای پایان نرسیدن زمان سفرتان را از نخستین روز در سر خواهید داشت.

قیمت تور سریلانکا

تور ارزان سریلانکا

قیمت پکیج تور سریلانکا به عوامل مختلفی بستگی دارد. که میتوان به تعداد شب اقامت در هتل مورد نظر، قیمت بلیط هواپیما پرواز ایرانی و خارجی، تعداد روزهای برگزاری تور و البته فصل و ماهی که قصد سفر به این کشور زیبا را دارید بستگی دارد. اما ما در الفبای سفر این نوید را به شما میدهیم که هزینه سفر به سریلانکا با تورهای مسافرتی الفبای سفر بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و می توانید بدون پرداخت هزینه گزاف بهترین سفر را در گوشواره هندوستان تجربه نمایید..

قیمت تور سریلانکا نوروز 1400

تور ارزان سریلانکا عید 1400

نگرانی از بابت قیمت تور سریلانکا در نوروز 1400 نداشته باشید زیرا ما در الفبای سفر به عنوان کارگزار تور سریلانکا با برگزاری بهترین پکیج های تور مسافرتی سریلانکا شهرهای کلمبو، کندی و بنتوتا سعی داریم تا سفر عالی را برایتان در عید نوروز 1400 رقم بزنیم. 

قیمت تور سریلانکا تابستان 1400

تور ارزان سریلانکا تابستان 1400

نگرانی از بابت قیمت تور سریلانکا در فصل تابستان نداشته باشید زیرا ما در الفبای سفر با برگزاری تور گروهی سریلانکا در شهرهای کلمبو، کندی و بنتوتا قصد داریم بهترین اتفاقات را برایتان به همراه دوستان و عزیزانتان رقم بزنیم.
بیشتر

سوالات متداول

از بهترین و لوکس ترین هتل های 5 ستاره سریلانکا که مسافران الفبای سفر و همچنین سایر گردشگران رضایت بالایی نسبت به آن ها داشتند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

می توانید با کارشناسان تور سریلانکا آژانس هواپیمایی الفبای سفر در ارتباط باشید.

سعی کنید در سریلانکا از آب شیر نیاشامید. آب نارگیل و چای از نوشیدنی های پرطرفدار سریلانکا هستند. 

بله، برای سفر به سریلانکا می بایست اقدام به اخذ ویزای این کشور کنید.

نوروز جز فصل های high season ایرانیان است و به همین دلیل به صورت طبیعی کمی هزینه ها افزایش پیدا می کند اما ما در الفبای سفر همواره در تلاش هستیم تورهای نوروزی را به صورت ارزان تر به شما عزیزان عرضه کنیم.

بله، منتها می بایست اطلاعات شخصی کامل را داشته باشید.

بله، سریلانکا در سال های اخیر پیشرفت در حوزه گردشگری را در الویت قرار داده و با احداث مراکز خرید مدرن سعی دارد بسیاری از مسافران از خریدهایی که در آن جا انجام می دهند رضایت دارند.

ارزان ‌ترین راه برای انتقال از فرودگاه به کلمبو از طریق اتوبوس می باشد که دارای جایگاه مخصوص برای چمدان هایتان نیز هستند.

از بهترین هتل های 4 ستاره سریلانکا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • Club Hotel Dolphin
 • Hotel Tourmaline
 • The Radh Hotel
 • Cinnamon Citadel
 • Mermaid Hotel & Club

کلمبو، کندی و بنتوتا از شهرهای توریستی و معروف سریلانکا می باشند.


سریلانکا 2 ساعت از ایران جلوتر است.