الفبای سفر
الفبای سفر
هتل های سن پترزبورگ
هتل های ویژه
هتل های تور دار
تعداد ستاره
امکانات هتل

هتل های سن پترزبورگ

hotel not found
هیچ هتلی یافت نشد !
فیلترها را تغییر دهید

هتل های سنت پترزبورگ【لیست ارزانترین هتل ها + رزرو】الفبای سفر

هتل های سنت پترزبورگ ✪ مشاهده لیست، رزرو و اطلاع از قیمت هتل های لوکس سنت پترزبورگ با بهترین قیمت و همچنین رزرو آنلاین هتل های لوکس و ارزان با الفبای سفر

شهر سن پترزبورگ که دو قرن قبل از مسکو به عنوان پایتخت امپراتوری روسیه خدمت می کرد ، محل معماری های شگفت انگیز مانند کاخ زمستانی و کلیسای جامع سنت اسحاق است. با قدم زدن در کلانشهر می توانید نیم نگاهی به گذشته امپراتوری آن بیاندازید. برای استفاده بیشتر از زمان خود و دیدن شهر با سبک ، یکی از این هتل های مجلل را بررسی کنید تا احساس تزار یا تزارین کنید.

در این قسمت میتوانید با وارد کردن نام هتل مورد نظر خود در سنت پترزبورگ جزئیات هتل مانند امکانات کلی، امکانات ورزشی و تفریحی، موقعیت و تصاویر هتل های سنت پترزبورگ را مشاهده فرمائید.
الفبای سفر پارسیان با گردآوری لیست کامل هتل های سنت پترزبورگ اعم از هتل های لوکس و معروف 5 ستاره تا ارزانترین هتل های این شهر بر آن است تا کاملترین اطلاعات را برای انتخاب مناسبترین تور سنت پترزبورگ در خدمت گردشگران این شهر زیبا در روسیه قرار دهد. 

بهترین هتل های نزدیک موزه هرمیتاژ دولتی کدامند؟

Pushka Inn Hotel ، Kempinski Hotel Moika 22 و Sky Hotel برخی از محبوب ترین هتل ها برای مسافرانی هستند که به دنبال اقامت در نزدیکی موزه دولتی هرمیتاژ هستند.

بهترین استراحتگاه های سنت پترزبورگ کدامند؟

هتل Repino Cronwell Park ، Aquamarine Spa-Hotel و Terijoki Hotel & SPA همه استراحتگاه های محبوبی برای مسافرانی هستند که در سن پترزبورگ اقامت دارند. 

بهترین هتل های نزدیک کلیسای منجی کدامند؟

هتل های محبوب نزدیک به کلیسای منجی بر خون ریخته شده عبارتند از هتل پوشکا این ، هتل بوتیک 3MostA و هتل اکاترینا. 

بهترین هتل های لوکس سنت پترزبورگ کدامند؟

از هتل های لوکس معروف سنت پترزبورگ می توان به هتل لوته سن پترزبورگ ، هتل آستوریا و هتل چهار فصل هتل شیر پالس پترزبورگ اشاره کرد.

کدام هتل ها به فرودگاه پولکوو نزدیکتر هستند؟

هتل های محبوب نزدیک به فرودگاه پولکوو شامل فرودگاه Crowne Plaza St. Petersburg ، یک هتل IHG ، Park Inn by Radisson Pulkovo Airport St. Petersburg و Airport Pulkovo Hotel هستند.

بهترین هتل های نزدیک کاخ پیترهوف کدام هستند؟

تعدادی از معروف ترین هتل ها در نزدیکی کاخ گرند پترهوف عبارتند از هتل نی پیترهوف ، هتل سامسون و هتل نادژدا.

بهترین هتل هایی که حیوانات خانگی را در سن پترزبورگ راه میدهند

برخی از محبوب ترین هتل های دوستدار حیوانات خانگی در سن پترزبورگ عبارتند از Domina St. Petersburg ، Hotel SO / Saint Petersburg و Hilton Saint Petersburg ExpoForum.

بهترین هتل های دارای اسپا در سن پترزبورگ کدامند؟

هتل لوته سن پترزبورگ ، هتل آستوریا و هتل ایندیگو سن پترزبورگ - چایکوفسکو ، یک هتل IHG دارای آبگرم است و نظرات بسیار خوبی از مسافران در سن پترزبورگ دریافت کرده است. استراحتگاه های آبگرم سنت پترزبورگ.

اقامت در کدام محله در سن پترزبورگ محبوب است؟

محله های معروف سن پترزبورگ با هتل ها شامل Admiralteisky ، Nevskiy و Vladimir هستند.

کدام هتل های سن پترزبورگ برای خانواده ها مناسب است؟

هتل گالونوف ، خانه الکساندر و هتل پوشکا اینن همه از خانواده هایی که در سن پترزبورگ سفر می کردند نظرات خوبی دریافت کردند. 

بهترین هتل های ساحلی سنت پترزبورگ کدامند؟

هتل های محبوب کنار ساحل در سن پترزبورگ شامل هتل Repino Cronwell Park Hotel ، Terijoki Hotel & SPA و Skandinavia Country Club & SPA است.

آدرس
فلکه دوم صادقیه-ابتدای اشرفی اصفهانی-نبش سازمان آب غربی-نبش گلستان دوم-پلاک1 واحدهای 3 و 9 و 10 و 11 و 12 و 16
سازمان هواپیمایی کشورینماد اعتماد الکترونیکسازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
  • Linkedin
  • Facebook