ارائه سیم کارت رایگان گردشگری در امارات متحده عربی

ارائه سیم کارت رایگان گردشگری در امارات متحده عربی

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 26 خرداد ، 1403

ارائه سیم کارت رایگان گردشگری در امارات متحده عربی

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

راه اندازی سیم کارت رایگان برای گردشگران توسط اداره فدرال برای هویت و شهروندی

اداره فدرال برای هویت و شهروندی، ابتکار عمل سیم 24 را ارائه کرده است که سیم کارت های رایگان را به تمام گردشگران و در هنگام ورود به امارات متحده عربی ارائه می دهند.
اداره فدرال برای هویت و شهروندی بیان کرد، پس از امضای قرارداد با تلیکم ناو، این سیم کارت ها شامل دقیقه ها و داده های رایگان است و بازدیدکنندگان از جاذبه های گردشگری دبی را قادر می سازد تا پس از ورود به امارات متحده عربی با خانواده هایشان ارتباط برقرار کنند.
سرهنگ خمیس محمد الکعبی، مدیر اجرایی بخش خدمات پشتیبانی در اداره فدرال برای هویت و شهروندی و چاربل لیاتیانی، رئیس و مدیر عامل شرکت تلیکم ناو، این توافقنامه را امضا کردند.

امضا توافق نامه میان سرهنگ خمیس محمد الکعبی و چاربل لیاتیانی

سرلشکر سعید رکان الراشیدی، مدیر کل امور خارجیان و بندرها در اداره فدرال برای هویت و شهروندی، در مورد این ابتکار، گفت که دولت امارات متحده عربی تمایل به بخش گردشگری و توسعه و نقش حیاتی در تقویت اقتصاد و تنوع منابع از درآمد ملی، به خصوص با توجه به ماهیت جذاب کشور دارد.
وی افزود که سیم کارت های رایگان به تمام گردشگران بالای 18 سال در مهاجرت، بدون در نظر گرفتن نوع ویزا (گردشگری یا بازدید، ویزای اقامت یا ویزای ترانزیت و تمام مسافران از شورای همکاری خلیج عربی که نیازی به ویزا برای ورود به کشور ندارند) ارائه می شود.
رکان الرشیدی اشاره کرد که اعتبار سیم کارت بستگی به قانونی بودن حضور بازدید کننده در کشور و در ادامه در طول مدت اعتبار ویزا دارد.
او توضیح داد: سیم کارت در صورت تمدید اعتبار ویزا تجدید می شود.
این سیم کارت سه ماهه و مکالمه نا محدود و 20 مگابایت داده تلفن همراه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt