تور برزیل نوروز

تور برزیل

تور برزیل نوروز

تور برزیل نوروز 1403 + بهترین قیمت |الفبای سفر

تور برزیل نوروز 1403🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو ارزانترین تور برزیل را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل های متنوع در تاریخ ها و پرواز های مختلف مشاهده نمایید.

پکیج تور برزیل نوروز 1403

پکیج تور برزیل در آژانس هواپیمایی الفبای سفر شامل موارد زیر است:

  • بلیط پرواز رفت و برگشت
  • اقامت در هتل های 5 ستاره
  • ترانسفر فرودگاهی
  • گشت شهری
  • ترانسفر فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی


قیمت تور برزیل نوروز 1403

قیمت تور برزیل به زمان سفر شما، ایرلاین پرواز و نوع هتل شمل بستگی دارد. سفر به به برزیل در هر فصلی زیبایی های خودش را دارد. اما به طور کلی فصل زمستان (ماه دسامبر تا مارس) فصل های سیزن (High season) برای تور برزیل است. زیرا زمستان در نیمکره شمالی معادل تابستان در نیمکره جنوبی خواهد بود که برزیل در آن قرار دارد. بنابراین یک زمان گرم خواهد بود که که شامل جشنواره های زیادی است. در این زمان ها انتظار قیمت های بالاتر برای پرواز و اقامت را در طول فستیوال را داشته باشید. در این فصل ریو و مقصدهای ساحلی محبوب برزیل شلوغ هستند.


تور لحظه آخری برزیل

تور لحظه آخری برزیل یکی از مواردی است که برای سفر برزیل باید در نظر داشته باشید. تور های لحظه آخری به این شکل ارائه می شوند که در روزهای پایانی باقی مانده به برگزاری تور در صورت تکمیل نشدن ظرفیت تورها، آژانس ها اقدام به ارائه تور لحظه آخری با تخفیف های ویژه می کنند. خدمات این تورها با تورهای عادی تفاوتی ندارد. اما باید در زمان کوتاهی آماده سفر شوید.


تور ارزان برزیل

برای سفر ارزان به برزیل می توانید هتل های ارزان تر را رزرو کرده و یا سفر خود را در زمانی برنامه ریزی کنید که قیمت هتل ها و پرواز پایین تر است. از ماه می تا سپتامبر معمولاً در برزیل فصل off season در نظر گرفته می‌شود، زمانی که جمعیت گردشگران معمولاً کم هستند. با این حال، در ماه ژوئیه جمعیت گردشگران زیادی را در برزیل مشاهده خواهید کرد، زیرا فصل تعطیلات مدرسه است. در این دوره در اکثر نقاط کشور بارندگی وجود دارد، به ویژه در اطراف سائوپائولو و پورتو آلگره، فورتالزا، سالوادور و رسیفه.

در هر زمانی که قصد سفر داشته باشید، آژانس مسافرتی الفبای سفر تورهای برزیل را با نرخ مناسب برگزار می کند.


چرا تور برزیل؟ (Brazil Tour)

برزیل سرزمین فوتبال و قهوه. این کشور یکی از کشورهای مهم و پیشرفته آمریکای جنوبی است که بیش از 200 میلیون نفر بوده و دارای جنگل های معروف آمازون و سواحل بسیار زیبایی در شرق و جنوب شرقی خاک خود است. زبان رسمی این کشور پرتغالی است. پایتخت این کشور شهر برازیلیا است و شهرهای مهم و توریستی این کشور سائوپائولو،ریودوژانیرو،سالوادور، پورتو آگره و غیره می باشد. این کشور تا بحال با 5 بار برنده شدن در رقابت های جام جهانی فوتبال رکورد دار بوده است.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt