جدید ترین اخبار گردشگری روسیه

جدید ترین اخبار گردشگری روسیه

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 27 خرداد ، 1403

جدید ترین اخبار گردشگری از روسیه

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

روسیه کشوری بزرگ و پر طرف دار در میان گردشگران است و از جمله جاذبه های گردشگری روسیه می توان به متروی مسکو، ساختمان های هفت خواهر، میدان سرخ، موزه های تریتیاکوف و پوشکین، مقبره لنین، مجموعه کاخ و کلیساهای کرملین، پارک پیروزی و موزه جنگ و در دیگر شهرها می‌توان به مواردی چون مسجد قل شریف در کازان، کلیسای اسحاق در سنت پتربورگ، کاخ های کاترین در شهرهای پترهوف و پوشکین و جاذبه های شهر زیبای سوچی در ساحل دریای سیاه، اشاره کرد. همچنین صنعت گردشگری بهترین راه درآمد مالدیو است و برخی از جزیره های مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند.

در این جزایر هتل هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیماًّ از فرودگاه بین المللی ماله به این جزایر سفر می کنند. مردم معمولی مالدیو، ارتباط چندانی با گردشگران خارجی ندارند.

روسی ها برای 90 روز می توانند بدون ویزا در مالدیو بمانند

توافق دولت فدراسیون روسیه و دولت جمهوری مالدیو در مورد لغو متقابل الزامات ویزا لازم الاجراء است. این سند در پرتال رسمی اطلاعات قانونی اینترنت نیز منتشر شده است.

شاهید و لاوروف در توافق لغو روادید برای سفر روس ها به مالدیو و برعکس

این قانون از فردا آغاز می شود ، روس ها قادر خواهند بود بدون روادید و برای مدت 90 روز در مالدیو اقامت داشته باشند اما داشتن گذرنامه عمومی، گذرنامه دیپلماتیک یا رسمی لازم است. اما هدف از سفر نباید کار ، تحصیل یا اقامت دائم باشد.
همین قوانین برای شهروندان مالدیو که می خواهند به روسیه سفر کنند نیز وجود دارد. پیش از این ، شهروندان روسی می توانستند بدون ویزا برای یک ماه در مالدیو بمانند.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt