تور آنتالیا

🗺 سفر به آنتالیا ترکیه (Antalya Trip, City in Turkey)

اگر قصد خرید یا رزرو تور آنتالیا را دارید با ما همراه شوید. آنتالیا یک شهر ساحلی زیبا در کشور ترکیه است. همجواری آنتالیا با دریای مدیترانه و وجود مناظر طبیعی زیبا، آنتالیا را به شهری دلربا برای علاقمندان به طبیعت تبدیل کرده است. هر ساله میلیونها گردشگر از کشورهای مختلف برای دیدن این زیباییها به آنتالیا سفر میکنند. علاوه بر این، وجود مناطق تاریخی زیاد در این شهر باعث شده آنتالیا برای علاقمندان به اماکن باستانی هم جذابیتهای زیادی داشته باشد. اگر این شهر را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور آنتالیا ویژه عید نوروز 1398 از آژانس الفبای سفر تجربه خواهید کرد.

🛫 چرا سفر با تور آنتالیا ؟ (خرید بلیط هواپیما به آنتالیا + رزرو هتل در آنتالیا = پکیج تور آنتالیا)

با رزرو و یا خرید تور آنتالیا، شما بخش زیادی از دغدغه هایتان را حذف خواهید کرد. ارائه دهنده تور میتواند برای شما امکاناتی نظیر گشت شهری (در شهر آنتالیا)، ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه آنتالیا تا هتل مورد نظر)، بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر با تور آنتالیا)، راهنمای فارسی زبان (تورلیدر آشنا شهر آنتالیا) و معرفی مراکز خرید با تخفیف های باور نکردنی را فراهم کند. اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان لذت خواهید برد و با خاطره ای خوبی از سفر به آنتالیا بازخواهید گشت.

🚌 چرا تورهای آنتالیا الفبای سفر؟ (آفر بهترین قیمت تور آنتالیا)

دیگر نگران قیمت تور آنتالیا نباشید زیرا ما در آژانس الفبای سفر با ارائه تور لحظه آخری آنتالیا و تور ارزان قیمت آنتالیا در تعطیلات سال نو، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید. ما قیمت های مختلفی برای تور آنتالیا بهار 98 را خدمت شما ارائه خواهیم کرد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور را داشته باشید. قیمت تور آنتالیا لحظه آخری ویژه تعطیلات عید با توجه به نوع هتل، نوع ایرلاین(بلیط پرواز ایرانی یا ترک به مقصد آنتالیا) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهند بود.
آژانس الفبای سفر مجری تخصصی و مستقیم تور آنتالیا است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که همراه با تور ارزان آنتالیا به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد.

💵 قیمت تور آنتالیا (لیست قیمت تور آنتالیا پرواز داخلی و خارجی)

همانطور که میدانید قیمت تور آنتالیا براساس قیمت بلیط هواپیما پرواز ایرانی (قشم ایر،ایران ایر و ماهان) و پرواز خارجی یا ترک (ترکیش ایرلاین، اطلس گلوبال و پگاسوس) به مقصد شهر آنتالیا و قیمت هتل رزرو شده در آنتالیا ترکیه متفاوت و متغییر است. علاوه بر این دو فاکتور که تاثیر زیادی در قیمت تور آنتالیا نوروز 98 دارند، تعداد روزهای مدت تور و فصلی که در آن به آنتالیا سفر میکنید نیز میتوانند نرخ تور آنتالیا تعطیلات عید را دستخوش تغییرات کنند. به یاد داشته باشید همیشه ارزانترین قیمت تور سال نو میلادی نمیتواند دلیل بر بهتر بودن تور باشد، برخی با ارائه تور ارزان تر و بی کیفیت فقط باعث هدر رفت سرمایه و زمان گردشگران میشوند.

      

 لیست قیمت تور آنتالیا در نوروز ۹۸ (Daily Antalya tours prices)

💲  قیمت تور آنتالیا

قیمت تور لوکس آنتالیا نوروز 98 (هتل جاکاراندا) (6 شب) با پرواز پگاسوس تاریخ رفت فروردین 98 شروع قیمت تور آنتالیا از 6,940,000 تومان

قیمت تور تور آنتالیا 27 اسفند 97 (6 شب ایران ایر) با پرواز ایران ایر تاریخ رفت 27 اسفند ✅ شروع قیمت تور آنتالیا از 2,995,000 تومان

قیمت تور آلانیا نوروز 98 (6 شب) با پرواز پگاسوس تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 5,545,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (9 شب) با پرواز پگاسوس تاریخ رفت اسفند 97شروع قیمت تور آنتالیا از 6,260,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (10 شب) با پرواز پگاسوس تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 6,370,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (5 شب هفته اول) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 3,995,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (5 شب هفته دوم) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 3,795,000 تومان

قیمت تور آنتالیا 10 و 11 فروردین 98 (5 شب) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 3,595,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (6 شب هفته اول) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 5,995,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (6 شب هفته دوم) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت اسفند 97 شروع قیمت تور آنتالیا از 3,995,000 تومان

قیمت تور آنتالیا نوروز 98 (7 شب) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت فروردین 98 شروع قیمت تور آنتالیا از 4,595,000 تومان

قیمت تور آنتالیا بهار 98 (6 شب) با پرواز سان اکسپرس تاریخ رفت فروردین 98 شروع قیمت تور آنتالیا از 3,960,000 تومان

 قیمت تور لحظه آخری آنتالیا

تور لحظه آخری آنتالیا نوروز 98 (6 شب) با پرواز پگاسوس تاریخ رفت اسفند 97 ✅ شروع قیمت تور لحظه آخری آنتالیا از 4,870,000 تومان

تور لحظه آخری آنتالیا 23 و 24 اسفند (6 شب) با پرواز ماهان و ایران ایر تاریخ رفت اسفند 97 ✅ شروع قیمت تور لحظه آخری آنتالیا از 2,190,000 تومان

    ** لطفا" برای مقایسه قیمت تور آنتالیا در نوروز ۹۸ به تعداد شبهای اقامت، ایرلاین داخلی یا خارجی (خرید بلیط هواپیما به آنتالیا) و نوع هتل (رزرو هتل در آنتالیا) دقت فرمایید!

** توجه داشته باشید که قیمت ها به تومان میباشد!

🕑 تور لحظه آخری آنتالیا (تور آنتالیا لحظه آخری last second tour or last minute trip)

حتما" شما هم بارها نام تور لحظه آخری (Last Minute) یا لست سکند تور (Last Second) را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری آنتالیا چیست؟ همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی می باشند. تور ارزان لحظه آخری برای تعطیلات عید ، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر اتفاق می افتد. تورهای خارجی لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی پیش می آید که از گردشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند (برای مثال تور لحظه آخری آنتالیا ترکیه) یا زمان طلایی سفر به آنجا گذشته است که تور ارزان آنتالیا لحظه آخری و انواع آفر تور آنتالیا و تقریبا اکثر تورهای ترکیه مانند تور لحظه آخری استانبول بسیار پر طرفدار هستند و گردشگران زیادی برای تور لحظه آخری آنتالیا داوطلب هستند. مسافران اکثرا" از نقاط مختلفی برای سفر با تورهای ارزان قیمت آماده هستند تور لحظه آخری آنتالیا از تبریز و تهران یا تور لحظه آخری آنتالیا از شیراز که در این موارد قیمت تور آنتالیا از نقاط مختلف کشور متفاوت خواهد بود.     

✔ مزایای تور لحظه آخری آنتالیا

حسن تورهای لحظه آخری آنتالیا تعطیلات سال نو در این است که ارزان تر است و از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد. مثلا تور آنتالیا قیمت های متفاوتی در ایام معمول سال دارد که با توجه به نوع امکانات تور مانند رزرو هتل 5 ستاره و... هزینه های متفاوتی را شامل می شود ولی همین تورهای نسبتا گران قیمت آنتالیا زمانی که شامل آفر تور آنتالیا می شوند به عنوان تور ارزان آنتالیا لحظه آخری فروردین ماه 98 با همان امکانات ولی نصف قیمت ارائه میشوند. پس اگر هوشمندانه عمل کنید می توانید بهترین تور ارزان لحظه آخری آنتالیا را در زمان مناسب خرید یا رزرو کنید.

× معایب تور لحظه آخری آنتالیا

و اما تنها عیب این تورهای لحظه آخری در این است که باید آماده سفر باشید شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و درصورت خریداری به هیچ عنوان مبلغ استرداد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر میباشد.

توصیه آژانس مسافرتی الفبای سفر برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری آنتالیا استفاده کنند این است که:

  برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید. بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده میکنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
  در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید.
  شماره پرواز بلیط هواپیما به آنتالیا ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید.
آژانس مسافرتی الفبای سفر ارائه دهنده بهترین تورهای لحظه آخری آنتالیا می باشد که با هدف ارائه بهترین قیمت تور مسافرتی و جلب رضایت مسافران بهترین خاطره را برای آنها به یادگار خواهد گذاشت. 

🗽  جاذبه های گردشگری آنتالیا

آکواریوم آنتالیا برای علاقمندان به دنیای زیر آب و تماشای آبزیان جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت. اگر هم علاقمند به استفاده از تفریحات آبی هستید، آنتالیا پارکهای آبی زیادی دارد که یکی از بهترین آنها پارک آبی آکوالند است. پارک آبی آکوا در کنار ساحل دریای مدیترانه قرار دارد و در تور ارزان آنتالیا میتوانید از تفریح در آن لذت ببرید.
آنتالیا برای دوست داران اماکن تاریخی هم حرفهای زیادی دارد. دروازه هادریان 130 سال بعد از میلاد مسیح ساخته شده و دارای سه قوس مرمرین است. شما میتوانید در تورآنتالیا از این دروازه دیدن فرمایید.
قلعه رومیان آنتالیا هم یکی دیگر از جاذبه های گردشگری آنتالیا است. این قلعه مشرف به بندر آنتالیا است و همچنین میتوانید از پارک زیبای اطراف آن نیز لذت ببرید. اگر علاقمند به دیدن قلعه های باستانی باشید، میتوانید از قلعه ایچی که در این شهر واقع است در تور آنتالیا ارزان قیمت دیدن فرمایید.
همچنین به فاصله کوتاهی از شهر آنتالیا میتوانید از آسپندوس و شهر قدیمی ترمسوس و شهر پرگ آنتالیا دیدن فرمایید. سفر به آنتالیا بدون دیدن ساحل کنیالتی و ساحل لارا چیزی کم خواهد داشت. دیدن یکی از این دو ساحل زیبا را در تور آنتالیا تعطیلات عید توروز از دست ندهید.

☀ ☁ وضعیت آب و هوای آنتالیا (بهترین زمان سفر به آنتالیا)

همه فصل ها برای سفر به آنتالیا مناسب است، پس اگر اهل سفر باشید از همه تورهای لحظه آخری و آفرهای ویژه آنتالیا می توانید بهترین استفاده را ببرید، تابستان های آفتابی و زمستان های معتدل از مشخصه های این شهر بندری ترکیه می باشد. متوسط دمای هوا در این شهر 27 درجه است و بهترین زمان برای سفر به آنتالیا از اول اسفند تا اواسط تابستان است که با تورهای الفبای سفر می توانید در آب و هوایی مناسب لذت ببرید. 

🛌 🏩 هتل های آنتالیا (هتلهای لوکس و مجلل آنتالیا)

از هتل های خوب آنتالیا میتوان به هتل سندر آنتالیا، هتل ازکایمایک فالز آنتالیا و هتل پورتوبلو آنتالیا اشاره کرد. این هتلها و دیگر هتلهای شهر بسته به امکاناتی که برای مسافران فراهم می کنند دارای قیمت های متفاوتی هستند.
در تورهای مهر و آبان ماه آنتالیا ، انواع مختلف هتل ها وجود دارند و شما بسته به سلیقه و بودجه مالی تان میتوانید هتل مناسب در آنتالیا را انتخاب کنید. آفر تور آنتالیا الفبای سفر شامل تور لوکس آنتالیا هم هست و اگر خواهان این نوع سفر هستید میتوانید از تور لاکچری آنتالیا استفاده نمایید.البته آنتالیا تور ارزان هم دارد و اگر بهترین زمان سفر به آنتالیا را انتخاب کنید، میتوانید از آفرهای ویژه آنتالیا بهره مند شوید. ارزانترین زمان سفر به انتالیا وقتی است که سایر مسافرین کمتر درخواست سفر به این شهر زیبا را دارند.در تور آنتالیا پیشنهادی توسط آژانس هواپیمایی الفبای سفر، انواع مختلف هتل ها وجود دارند و شما بسته به سلیقه و بودجه مالی تان میتوانید هتل مناسب در آنتالیا را انتخاب کنید و مطمئن باشید آفر تور آنتالیا در تعطیلات نوروز و سال نو میلادی ما رضایت شما را جلب خواهد کرد.

🎁 خرید در آنتالیا (مراکز خرید در آنتالیا)

وصف مراکز خرید آنتالیا را حتما شنیده اید. گردشگرانی که از تمامی دنیا به  آنتالیا سفر میکنند حتما سری به مراکز خرید در آنتالیا می زنند. از معروفترین مراکز خرید آنتالیا میتوان به مرکز خرید تراسیتی، مرکز خرید مارک، مرکز خرید بلک اشاره کرد. اگر برنامه ای برای خرید از بهترین مراکز خرید آنتالیا دارید، پیشنهاد میکنیم تورهای ویژه آنتالیا عید 98 را از دست ندهید و از ارزانترین قیمت تور آنتالیا لحظه آخری استفاده کنید. 

✈ فرودگاه بین المللی آنتالیا (Antalya International Airport)

فرودگاه شهر آنتالیا یک فرودگاه بین المللی است که در 13 کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است. در سال 2016 نزدیک به 19 میلیون مسافر از فرودگاه بین المللی آنتالیا استفاده کرده بودند به همین دلیل فرودگاه بین المللی آنتالیا سومین فرودگاه شلوغ کشور ترکیه و سیزدهمین فرودگاه شلوغ در قاره اروپا می باشد.

فرودگاه بین المللی آنتالیا دارای دو ترمینال برای پروازهای بین المللی و یک ترمینال برای پروازهای داخلی می باشد. یاتا کد (iata Code) فرودگاه بین المللی آنتالیا AYT و کد ایکائو (icao Code) فرودگاه بین المللی آنتالیا ITAI است.
از مزیت های فرودگاه بین المللی آنتالیا نزدیکی و دسترسی به وسایل نقلیه عمومی است. فرودگاه آنتالیا به ایستگاه اتوبوسی که در جاده 600 قرار دارد بسیار نزدیک است که به راحتی شما را تا شهر آنتالیا می برند اما اگر ترجیح میدهید با تاکسی به مقصد خود بروید در خارج از سالن های پرواز ایستگاه های تاکسی وجود دارند.

🎆  تور آنتالیا نوروز 98 و سال نو میلادی (کریسمس) 2019

زمستان نزدیک است و مدت زیادی به برپایی جشن سال نو میلادی 2019، عید نوروز 1398 و آغاز تعطیلات در سال نو نمانده است. عده ای تصمیم گرفته اند که در تعطیلات عید نوروز به شهر آنتالیا سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور آنتالیا نوروز 98 را بسیار دشوار میدانند به همین دلیل کارشناسان زبده آژانس هواپیمایی الفبای سفر برای کمک به شما در مورد تهیه تور آنتالیا ویژه سال نو و حضور در جشن های سال نو آنتالیا (کریسمس، ژانویه 2019 و عید نوروز 1398)  و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می باشند. 

آب و هوای آنتالیا

+13
°
C
H: +14°
L: +10°
Antalya
Monday, 27 November
See 7-Day Forecast
Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+10° +11° +13° +13° +14° +14°
+ + +10° +12° +11°