حضور ایران در بیست نمایشگاه خارجی در سال 98

حضور ایران در بیست نمایشگاه خارجی در سال 98

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 02 تیر ، 1403

حضور ایران در بیست نمایشگاه خارجی در سال 98

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

مدیرکل دفتر تبلیغات و بازاریابی گردشگری اعلام کرد: در سال ۱۳۹۸ کشورمان در ۲۰ نمایشگاه گردشگری خارجی شرکت خواهد کرد.در ادامه خبر الفبای سفر را همراهی کنید.

تصویت فهرست نهایی نمایشگاه‌های خارجی گردشگری

محمد ابراهیم لاریجانی با اعلام این خبر افزود: با هدف تصویب فهرست نمایشگاه‌های خارجی و چگونگی روند برگزاری نمایشگاه‌ها، با حضور رؤسا و نمایندگان تشکل‌های گردشگری از جمله انجمن دفاتر خدمات مسافرتی ایران، جامعه تخصصی تورگردانان، انجمن راهنمایان ایران، انجمن بوم گردی‌های ایران، جامعه هتلداران ایران و شرکت‌های تابعه سازمان میراث‌فرهنگی، اولین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه‌های خارج از کشور برگزار شد.

مدیرکل دفتر تبلیغات و بازاریابی گردشگری افزود: سال قبل، ۲۰ نمایشگاه برای تنظیم فهرست نمایشگاه‌های خارجی و تطبیق آن با فهرست کشورهای اولویت دار بازار هدف، بعد از استعلام از تشکل‌های مختلف گردشگری در دستور کار قرار گرفت.

لاریجانی در ادامه گفت: فهرست نهایی نمایشگاه‌های خارجی در اولین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه‌های خارج از کشور تصویب شد و مقرر گردید که صنعت گردشگری کشور به صورت متمرکز و در قالب پاویون جمهوری اسلامی در آن حضور داشته باشد.

طبق گفته مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری، از جمله مواردی که در این نشست در راستای چگونگی برگزاری نمایشگاه‌های خارجی مورد بررسی قرار گرفت نقش استان‌ها، جوامع و تشکل‌ها، حضور فرهنگ، آداب و موسیقی ایران، ضرورت توجه به نمایشگاه‌ها و همچنین برنامه‌ریزی برای بهره برداری از ظرفیت رسانه‌های داخلی و خارجی بود.

لاریجانی در انتها افزود: نمایشگاه‌هایی که ایران در حوزه گردشگری در آنها حضور خواهد داشت شامل: نمایشگاه‌های بین‌المللی سفر و گردشگری AITF آذربایجان، COTTM چین،ATM دبی، عراق، Kotfa کره جنوبی، CMT چین، پاکستان، OIPYKAروسیه، CITMچین، JATA ژاپن، TOP RESA فرانسه، عمان، هند، IITT هند، Fitur اسپانیا، EMITT ترکیه، TTG ایتالیا، ITB برلین، MITT روسیه و Gitf چین  می باشد.

حضور ایران در بیست نمایشگاه خارجی در سال 98،الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt