گشت و گذار در مسکو با کرایه دوچرخه

گشت و گذار در مسکو با کرایه دوچرخه

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 02 تیر ، 1403

گشت و گذار در مسکو با کرایه دوچرخه

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

چند سال پیش مسکو شهر دوستدار دوچرخه نام گذاری شد. اکنون نیز سیستم اجاره دوچرخه در این شهر وجود دارد. همراه با الفبای سفر شما را راهنمایی می کنیم تا در سفر مسکو چگونه با دوچرخه گشتی در شهر بزنید.

رزرو دوچرخه در سایت Velobike مسکو

برای اجاره یک دوچرخه در مسکو، ابتدا باید در وب سایت Velobike ثبت نام کنید. ثبت نام در این سایت بسیار ساده است و از راه وارد کردن شماره موبایل صورت می گیرد در ادامه  نیز علاوه بر شماره موبایل خود به یک ایمیل و کارت بانکی خود نیاز دارید.
پس از اینکه ثبت نام شما کامل شد، نزدیک ترین ایستگاه کرایه دوچرخه که در نزدیکی هتل یا محل اقامت شما قرار دارد ( نقشه این ایستگاه در صفحه سایت وجود دارد) را جستجو کنید. پس از آن با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود در وبسایت مذکور، گشت زدنی خود را با دوچرخه در تور روسیه شبهای سفید آغاز می کنید. در این هنگام حدود 16 دلار از حساب بانکی شما برداشته می شود و بعد از اتمام دوچرخه سواری مجددا به حساب شما بر می گردد.

دوچرخه سواری در مسکو-الفبای سفر

هزینه دوچرخه سواری در مسکو

زمانی که برای سفر به مسکو دوچرخه کرایه میکنید توجه داشته باشید که هزینه استفاده از آن به مدت نیم ساعت رایگان است. پس از آن از بین نیم تا یک ساعت حدود 30 روبل( هر روبل حدود 6500 تومان) از حساب شما کسر می شود. اگر هم بین 1 ساعت تا 120 دقیقه دوچرخه سواری شما زمان ببرد هزینه آن حدود 50 روبل خواهد بود.

بنابراین برای اینکه هزینه کمتری کنید بهتر است تا سفر کوتاه مدت کرده و پس از 30 دقیقه دوچرخه سواری آن را مجددا به ایستگاه باز گردانید. حدود 5 دقیقه قبل آنکه زمان 30 دقیقه شما به پایان برسد دستگاه شما را مطلع خواهد کرد.

با وجود اینکه سیستم پرداخت ممکن است کمی پیچیده باشد، انتخاب گزینه 30 دقیقه برای مسیر کوتاه مدت در بخش تاریخی شهر مناسب است. فاصله بین مکانهای گردشگری مسکو زیاد نیست و یک فرصت عالی برای داشتن سفری لذت بخش با ترکیبی از دوچرخه سواری و تماشای دیدنهای مسکو است.قبل از شروع سفر خود بهتر است کمی خوراکیهای خوشمزه بخرید و از سفر خود لذت ببرید.( برای شروع سفر بلیط هواپیما مسکو را رزرو کنید.)

دوچرخه سواری در مسکو-الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt