آغاز ثبت نام بلیت جام جهانی قطر

آغاز ثبت نام بلیت جام جهانی قطر

جستجو در مجله گردشگری

banner
تاریخ آخرین به روز رسانی: 04 اردیبهشت ، 1401

آغاز ثبت نام بلیت جام جهانی قطر

فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که پیرو اختصاص سهمیه محدود بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی فیفا به فدراسیون فوتبال ایران در ۳ مسابقه تیم ملی هواداران در داخل کشور می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی خرید بلیط جام جهانی ۲۰۲۲، از طریق سامانه بلیط‌فروشی فدراسیون اقدام به ثبت‌نام کنند.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

⚽فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که پیرو اختصاص سهمیه محدود بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی فیفا به فدراسیون فوتبال ایران در ۳ مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی این رقابت‌ها، هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند برای شرکت در قرعه‌کشی خرید بلیط جام جهانی ۲۰۲۲، از طریق سامانه بلیط‌فروشی فدراسیون اقدام به ثبت‌نام کنند.


⚽ثبت‌نام در سامانه «ticket.ffiri.ir» از ساعت ٨ صبح روز یکشنبه ٤ ارديبهشت آغاز خواهد شد و تا ساعت ٢٤ روز سه‌شنبه ٦ ارديبهشت ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت‌نام خرید بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به شرح زیر است:

١. ثبت‌نام در سایت به منزله خرید بلیط مسابقه نیست و فدراسیون فوتبال تنها در قبال برندگان قرعه‌کشی که در موعد مقرر وجوه مورد نظر را پرداخت خواهند كرد، ملزم به ارائه بلیط خواهد بود.

٢. مرحله ثبت‌نام رایگان است و تنها برندگان قرعه‌کشی ملزم به پرداخت وجوه بلیت به‌منظور تکمیل فرآیند خرید خواهند بود.

٣. هر سرگروه در ثبت‌نام می تواند نسبت به انتخاب بلیط برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعا ٤ نفر در هر گروه) در هر مسابقه اقدام کند.

٤. قرعه‌کشی طى روزهاى ۹ و ۱۰ ارديبهشت بر اساس مكاتبات صورت گرفته توسط فدراسيون جهانى فوتبال(FIFA) انجام خواهد شد و اسامی برندگان از طریق ارسال پیامک و همچنین حساب کاربری هر فرد در سامانه ثبت‌نام خرید بلیت اعلام خواهد شد.

قرعه کشی جام جهانی 2022

۵. بهای بلیط منطبق با نرخ مصوب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر، به اضافه ١٠% کارمزد (بر مبنای مجوز فیفا) است.

شرایط ثبت‌نام خرید بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به شرح زیر است: 

۶. برندگان قرعه کشی تا ساعت ٢٤:٠٠ روز چهارشنبه ١٤ اردیبهشت فرصت دارند با واریز وجه بلیط، فرآیند خرید خود را تکمیل کنند. عدم پرداخت وجه در پایان مهلت اعلام شده به منزله انصراف از خرید بلیط تلقی می‌شود، نفرات جایگزین از فهرست ذخیره مشخص و در قرعه کشی به‌ترتیب اولویت انتخاب خواهند شد. نفرات ذخیره نیز پس از اعلام، تنها تا ساعت ٢٤ روز شنبه ١٧ اردیبهشت برای پرداخت وجه و تکمیل فرآیند خرید بلیط فرصت خواهند داشت.

۷. اطلاع‌رسانی تکمیل فرایند ثبت‌نام یا پذیرش در قرعه‌کشی و تایید پرداخت و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢ صورت خواهد گرفت. هرگونه پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این خصوص، مورد تایید فدراسیون فوتبال نیست و ممکن است با مقاصد سودجویانه انجام شود.

۸. با توجه به اینکه خرید و فروش بلیط در بازار آزاد غیر قانونی است، ثبت‌نام اشخاص حقیقی به‌منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیط مسابقات جام‌جهانی تلقی می‌شود و در صورت برنده شدن و تکمیل این فرآیند امکان واگذاری بلیط به فرد دیگری وجود ندارد. فدراسیون فوتبال در قبال افراد، شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیرمستقیم بلیط از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۹. سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران، ویژه هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقه‌مندان به خرید بلیط بازی‌های تیم ملی در خارج از ایران، می‌توانند با ثبت‌نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام کنند.

۱۰. اولویت قرعه‌کشی با هوادارانی است که جهت تهیه بلیط هر ۳ مسابقه مرحله گروهی تیم ملی ثبت‌نام نموده‌اند و علاقه‌مندانی که مایل به خرید بلیت یک یا دو مسابقه تیم ملی در این مرحله باشند، در اولویت  بعدی قرار خواهند گرفت. تقدم یا تاخر ثبت‌نام نیز تاثیری در افزایش شانس برنده‌شدن در قرعه کشی نخواهد داشت و ثبت‌نام در ساعات اولیه با آخرین ساعات مهلت ثبت‌نام از جهت افزایش شانس خرید بلیت متفاوت نخواهد بود.

تور جام جهانی قطر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt