گشت زنی در بهترین بازارهای سنت پترزبورگ

گشت زنی در بهترین بازارهای سنت پترزبورگ

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 02 تیر ، 1403

گشت زنی در بهترین بازارهای سنت پترزبورگ

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

 خرید کردن در یکی از بازارهای پر جنب و جوش در سنت پترزبورگ یک راه عالی برای آشنایی با فرهنگ محلی است، گاهی اوقات به نظر می رسد زمان در این بازارها منجمد شده است. الفبای سفر بهترین مکان ها برای خرید کالاهای محلی و سوغات را به شما معرفی میکند.

بازار Sennoy سنت پترزبورگ

بازار Sennoy یک بازار خرده فروشی است که در قلب مرکز تاریخی شهر قرار دارد، با 5 دقیقه پیاده روی از ایستگاه متروی Sennaya به این محل می رسید.در این بازار میوه های خوشمزه، سبزیجات و همچنین گوشت تازه از مزارع منطقه لنینگراد به فروش میرسد. بازار Sennoy یکی از قدیمی ترین بازارهای سنت پترزبورگ است که قدمتش به قرن 18 میلادی میرسد. در تور سن پتربورگ خرداد 98 در این بازار قدیمی گشتی بزنید.

بازار Sennoy سنت پترزبورگ،الفبای سفر

بازار Polyustrovskiy سنت پترزبورگ

این بازار حدود نیم قرن است که در مجاورت خیابان Kondratieff و Polyustrovskiy برپا می شود. این بازار در ابتدا یک بازار کشاورزی بوده که به مرور توسعه پیدا کرده است. این بازار یک مرکز خرید محسوب شده و در آن کسب و کار و معامله انجام میشود. 

بازار Polyustrovskiy یا بازار پرندگان، تنها بازاری است که لوازم ماهیگیری قایق، تور، قرقره، طناب و طعمه‌ی مخصوص ماهیگیری را عرضه کرده است و برای علاقه مندان به این تفریح در تور مسکو سن پترزبورگ بهترین جا برای خرید کردن است.

بازار Polyustrovskiy سنت پترزبورگ،الفبای سفر

بازار Matsevski سنت پترزبورگ

بازار Maltsevskiy یک بازار واحد است که در آن شما می توانید تمام کالاهای مورد نیاز برای خانه خود را در اینجا تهیه کنید. شما می توانید در این بازار سبدهای خود را با محصولات با کیفیتی مانند ماهی تازه و گوشت محلی، شیر و خامه ترش خانگی، میوه های خوش طعم و گیاهان معطر در سفر خود با تور لحظه آخری سنت پترزبورگ پر کنید.( برای اقامت در این شهر و رزرو هتل های روسیه، با الفبای سفر همراه باشید)

بازار Matsevski سنت پترزبورگ،الفبای سفر

بازار Udelnaya سنت پترزبورگ

بازار Udelnaya در بیرون ایستگاه راه‌آهن اودلنایا قرار دارد. جوانان محلی برای خرید لباس‌های دست‌دوم به این بازار میروند که معمولا این لباس‌ها در طبقه‌ی همکف به فروش میرسند.همچنین، بسیاری از عتیقه‌فروشی‌های قدیمی‌ در این بازار اجناس قدیمی و عتیقه مانند مبلمان کهنه‌ی آپارتمان‌های لوکس لنینگراد را به فروش میرسانند.

بازار Udelnaya سنت پترزبورگ،الفبای سفر

بازار Yunona سنت پترزبورگ

بازار Yunona یکی از بزرگ‌ترین بازارهای سن پترزبورگ است. این بازار متخصص فروش کالاهایی مانند لوازم خانگی، محصولات صوتی و تصویری، تجهیزات کامپیوتری و نرم‌افزار و لباس‌های ارزان‌قیمت میباشد. بازار Yunona نخست به عنوان یک بازار سیاه آغاز به کار کرد ، اما در طول زمان با وجود غرفه های مرتب و مختلف با فروش برندهای بین‌المللی مطرح و بساط‌های خیابانی خود به محلی برای تجارت عموم تبدیل گشت.( برای سفر به این شهر تاریخی، از قیمت بلیط هواپیما سن پترزبورگ مطلع شوید)

بازار Yunona سنت پترزبورگ،الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt