بهترین تفریحات زمستانی را در گرجستان تجربه کنید

بهترین تفریحات زمستانی را در گرجستان تجربه کنید

تاریخ آخرین به روز رسانی: 08 اردیبهشت ، 1398

بهترین تفریحات زمستانی را در گرجستان تجربه کنید

برای کسایی که به برف علاقه مند هستند، کشور گرجستان یک مکان بی نظیر است. انواع تفریحات زمستانی و اسکی در انتظار شما است که در شهرهای مختلف این کشور می توانید تجربه کنید. الفبای سفر تفریحات زمستانی گرجستان را به شما معرفی می کند.

زمستانهای گرجستان هوا سرد است و گاهی دما به زیر صفر رسیده و با بارش برف نیز همراه است. برای کسایی که به برف علاقه مند هستند، کشور گرجستان یک مکان بی نظیر است. انواع تفریحات زمستانی و اسکی در انتظار شما است که در شهرهای مختلف این کشور می توانید تجربه کنید. الفبای سفر تفریحات زمستانی گرجستان را به شما معرفی می کند.

بازدید از واردزیا شهری پوشیده از برف Vardzia

شهر غاری واردزیا در جنوب گرجستان قرار دارد، شهری که پر از زیارتگاه های مختلف، کلیساها و نقاشی های دیواری زیبا است. مخفیگاه ها و غارهای قرون وسطایی در دل کوه کنده کاری شدند که در تمام طول سال زیباییهای منحصر به خود را دارند.
از شهر غاری واردزیا در تمامی فصول سال می توانید بازدید کنید ولی در فصل زمستان که این منطقه و مناظر اطرافش سفید پوش هستند جلوه دیدنی بیشتری دارد که در تور گرجستان لحظه آخری می توانید آن را از نزدیک لمس کنید.

شهر غاری واردزیا،گرجستان-الفبای سفر

اسکی و برف بازی در شهر Gudauri

Gudauri یکی از محبوب ترین مناطق برای اسکی در گرجستان است. این شهر در نزدیکی تفلیس و شمال شرقی گرجستان قرار دارد و جایی است که افراد محلی برای تعطیلات آخر هفته در آن لحظات خوشی را سپری می کنند.اینجا جایی است که علاوه بر اسکی کردن می توانید از تماشای مناظر نفس گیر کوه های قفقاز لذت ببرید.

مسیری با شیبهای ناهموار و سه مسیر برای اسکی و اسنو برد در Gudauri وجود دارد، علاوه بر این امکاناتی همچون کلبه های اقامتی، رستوران، استخر سرپوشیده و بولینگ که در این منطقه وجود دارد تفریح شما را در یک روز زمستانی در تور ارزان گرجستان کامل می کند.

شهر Gudauri،گرجستان-الفبای سفر

تماشای منظره برفی بر فراز کوه قازبگی Mount Kazbek

علاوه بر برف بازی و اسکی و انواع تفریحات زمستانی دیگر، می توانید به هتل قازبیگی در شهر Stepantsminda در نزدیکی Gudauri بروید و به تماشای چشم انداز کوه قازبیگی که از برف پوشیده شده همراه با نوشیدن یک فنجان چای بپردازید.

اگر علاوه بر تفریح و انجام ورزشهای زمستانی به دنبال تماشای یکی از مکان های گردشگری گرجستان نیز هستید می توانید به دیدن کلیسای تاریخی تثلیث Trinity Church که در پای کوه قرار دارد بروید و یکی از بناهای تاریخی گرجستان را مشاهده کنید.

کوه قازبگی،گرجستان-الفبای سفر

شور و هیجان زمستانی با هلی اسکی

عاشقان ورزش اسکی می توانند هلی اسکی با به عبارتی اسکی همراه با هلی کوپتر را بر فراز کوه های قفقاز تجربه کنند. هلی اسکی را می توانید در شهر Gudauri تجربه کنید و در کل روز از اسکی بر روی دامنه های پر فراز و نشیب در تور مسافرتی گرجستان لذت ببرید.

 تجربه هلی اسکی در شهر Gudauri برای هر افراد مبتدی و حرفه ای در مقایسه با دیگر شهرهای اروپایی که امکان هلی اسکی در آنها وجود دارد بسیار مقرون به صرفه و جذاب است.

هلی اسکی،گرجستان-الفبای سفر

تماشای کوه های سفید پوش از میان ابرها

هتل Zuruldi که در شهر سوانتی قرار دارد در یکی از مرتفع ترین مکانهای گرجستان بر فراز کوه Zuruldi واقع شده که یک هتل رویایی به همراه رستوان است که در ارتفاع 2340 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد.

در همچین ارتفاعی در این هتل، تماشای مناظر اطراف این منطقه در فصل زمستان که از برف سفید پوشید است بسیار لذت بخش است. از شهر سوانتی می توانید خودرو اجاره کنید و یا سوار مینی بوس شده سپس از مسیر روستای Hatsvali عبور کرده تا به هتل Zuruldi برسید و روز جذابی در تور گرجستان بهار 98 داشته باشید.


هتل Zuruldi،گرجستان-الفبای سفر

دیدن دریاچه یخ زده پاراوانی Paravani lake

دریاچه خیره کننده پاراوانی در جنوب گرجستان و در ارتفاع 2000 متری بالاتر از سطح دریا قرار دارد و بزرگترین دریاچه کشور گرجستان محسوب می شود. هرچند زیبایی این دریاچه در طول فصل سال قابل مشاهده است اما در فصل زمستان که یخ می زند و سطح آن پوشیده شده از یخ است و مناظر طبیعی اطرافش با برف احاطه شده، بهترین زمان برای دیدن دریاچه پاراوانی در تور ارزان گرجستان است.


دریاچه پاراوانی،پرجستان-الفبای سفر

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
امتیاز کاربران
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt