پارک آبی آکوآلند آنتالیا Aqualand

تاریخ آخرین به روزرسانی : یکشنبه 18 فروردین 98
پارک آبی آنتالیاآکوآلند به دلیل دسترسی آسان و تنوع تفریحات از جمله نمایش دلفین ها و برنامه های شاد موسیقی و مسابقه های هیجان انگیز بسیار شهرت دارد.این پارک دارای انواع سرسره های آبی روباز، سرپوشیده و تونلی و استخر است.از دیگر بخش های جذاب پارک می توان بخش رفتینگ را نام برد.
پارک آبی آکوآلند آنتالیا  - الفبای سفر

آنتالیا دارای تفرجگاه های بیشتری نسبت به سایر شهرهای ترکیه می باشد از جمله پارک آبی تروی آنتالیا، پارک آبی کمر آنتالیا، پارک آبی دیدمان آنتالیاو شهربازی آنتالیا اما در میان آنها سه پارک آبی معروف وجود دارد:

پارک آبی هتل رکسیوس پریمیوم - Rixos Premium

 پارک آبی هتل باروت لارا - Barut Lara

 پارک آبی آکوآلند – Aqualand Waterpark

بعد از تفریحات شبانه آنتالیاآکوآلند به دلیل دسترسی آسان و تنوع تفریحات از جمله نمایش دلفین ها و برنامه های شاد موسیقی و مسابقه های هیجان انگیز  بسیار شهرت دارد.این پارک دارای انواع سرسره های آبی روباز، سرپوشیده و تونلی می باشد. برای رسیدن به قسمت سرسره ها باید از یک فضای سرسبز با آب و هوای مطبوع عبور کرد که باعث افزایش جذابیت پارک می شود.در این پارک استخرهای زیادی وجود دارند که هر کدام برای تفریحی خاص تعبیه شده اند استخری برای استراحت، آفتاب گرفتن، تماشای موسیقی و قسمت کودکان. از دیگر بخش های جذاب پارک می توان بخش رفتینگ را نام برد. در این بخش شما می توانید در رودخانه ای به طول 300 متر رفتینگ انجام دهید و در آخر این رودخانه استخر مواج وجود دارد که در تمام ساعات دارای امواج مصنوعی میباشد.این پارک دارای بخش هیجان انگیز جامپینگ به ارتفاع 70 متر میباشد. در آخر شما می توانید با تماشای رقص و بازی دلفین لذت تفریحات خود در آکوآلند را تکمیل کنید. قیمت بلیط پارک آبی آکوالند آنتالیا با توجه به نوع تفریحاتی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود، قیمت پارک آبی آکوالند آنتالیا هر چقدر هم که باشد با توجه به هیجان و لذتی که برای شما به همراه خواهد داشت ارزش پرداخت دارد.