AYT

آنتالیا

پروازهای آنتالیا

3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04
3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04
3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04
3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04

بلیط هواپیما آنتالیا

پیدایش شهر آنتالیا به سال 150 قبل از میلاد مسیح در کشور ترکیه برمی گردد و به نام آتالیا (Attalia) که برگرفته از نام آتالوس کاشف این شهر می باشد.تا کنون شهر آنتالیا گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است از جمله افراد بنامی چون پلس (پولوس) و ابن بطوطه.

شهر آنتالیا در کنار دریای مدیترانه و سواحل جنوبی کشور ترکیه قرار گرفته است.با داشتن سواحل زیبا، کوهستان هایی سرسبز و آثار باستانی خیره کننده مثل داروزه هادریان آنتالیا به یک شهر توریستی در کشور ترکیه تبدیل شده است.

با انتخاب یک تور ارزان قیمت و یا تورهای لحظه آخری با پرواز ارزان قیمت و اقامت در هتل های لوکس می توانید تعطیلاتی به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید.مردمان آنتالیا بسیار جوان، مهربان و مهمان نواز هستند. معماری منازل این شهر بسیار ساده و شبیه به هم می باشد و در تابستان ها مردم این شهر در بالکن های خانه هایشان شام می خورند. 

بسیاری از ایرلاین های دنیا به آنتالیا ترکیه پرواز مستقیم دارند و ارائه دهنده بلیط هواپیما آنتالیا هستند که این شرکت های هواپیمایی عبارتند از: سان اکسپرس، آذربایجان ایرلاینز ، قطرایرویز، پگاسوس ایرلاین، اطلس گلوبال، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی بروکسل، ایزی جت، لوفتهانزا، ایرفلوت ، هواپیمایی اوسترین 

✈ فرودگاه بین المللی آنتالیا (Antalya Havalimanı

فرودگاه بین المللی آنتالیا (Antalya Havalimanı) که یکی از پُر ترددترین فرودگاه های کشور ترکیه است در شهر آنتایا که در جنوب غربی  کشور ترکیه قرار گرفته است و امروزه به عنوان مهمترین فرودگاه ناحیه جنوب غربی ترکیه شناخته می شود. شروع ساخت فرودگاه آنتالیا در سال 1996 شروع و دو سال بعد با دو ترمینال به بهره برداری رسید. طبق آمار گرفته شده در سال 2010 این فرودگاه میزبان بیست و دو میلیون نفر بوده است که هشتاد درصد این جمعیت گردشگران  تشکیل داده اند. برای دسترسی به این فرودگاه می توان از خطوط اتوبوسرانی هاواش به سمت ترمینال اتوبوسرانی آنتالیا و دانشگاه آک دنیز استفاده نمود.

💵 بلیط ارزان قیمت آنتالیا!

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به آنتالیا را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت آنتالیا امری شدنی است یا خیر؟
عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما آنتالیا آگاهی ندارند وجود آفر بلیط آنتالیا، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما آنتالیا به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی بلیط هواپیما آنتالیا را تهیه کنند.

🌐 خرید اینترنتی بلیط هواپیما آنتالیا!

در پروازهای آنتالیا خرید آنلاین بلیط سیستمی و چارتری امری معقول و مناسب ارزان است به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانن با جستجو از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع کلاس های پروازی و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی آنتالیا از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی آنتالیا بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی آنتالیا در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی آنتالیا این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی آنتالیا مناسبترین انتخاب برای شما است. 

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به آنتالیا پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان آنتالیا تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما آنتالیا غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما آنتالیا کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط چارتر آنتالیا است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما آنتالیا یا بلیط لحظه آخری آنتالیا هستید، بلیط چارتری آنتالیا بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما آنتالیا علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما آنتالیا برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

به طور کلی کلاس های بلیط هواپیما به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

🎫 بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.
🎫 بلیط تجاری (Business): بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهرهمند می باشند.
🎫 بلیط اقتصادی (Economy): بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.

خرید اینترنتی بلیط آنتالیا از طریق موتور جستجوی بلیط هواپیمای الفبای سفر بسیار ساده طراحی شده تا هر فردی به راحتی امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد آنتالیا را داشته باشد، به صورتی که اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید. بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.


هنگام خرید بلیط هواپیما آنتالیا (چارتری و سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.
با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط آنتالیا وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد.
الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

بهترین و مناسب ترین زمان برای سفر به شهر آنتالیا فصل پاییز (سپتامبر – اواسط دسامبر) است و در این مدت بیشتر توریست هایی که قصد بازدید از شهر آنتالیا را دارند این زمان را برای سفر به آنتالیا انتخاب می کنند و اگر در این مدت زمان با خرید بلیط آنتالیا به این شهر سفر کنید می توانید از تخفیف های هتل ها نیز سود ببرید.
شهر آنتالیا با تابستان های گرم و زمستان های نیمه مرطوب شناخته می شود به این دلیل که آنتالیا دارای  تابستان های گرم و شرجی است و ممکن است برای مسافرانی که به این نوع آب و هوا عادت ندارند مطلوب نباشد، اگرچه که گروه های توریستی بسیاری در این مدت به آنتالیا سفر می کنند.
همچنین شهر آنتالیا در ماه های فصل زمستان (ژانویه – مارس) دارای بارندگی های معتدلی است بنابراین سفر به آنتالیا در فصل زمستان نیز توصیه نمی شود.

👁👁 پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

در این موضوع شکی وجود ندارد که شما بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما آنتالیا به پشتیبانی نیاز دارید.آژانس هواپیمایی الفبای سفر با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما مسافران عزیز می باشد و بدین ترتیب لذت خرید بلیط ارزان هواپیما آنتالیا را برای شما عزیزان دو چندان می کند و در هر زمانی از سفر مشکلی برایتان به وجود بیاید تیم پشتیبانی آژانس مسافرتی الفبای سفر آماده خدمت رسانی به شما می باشد. 

1- پس از خرید بلیط هواپیما آنتالیا از وبسایت الفبای سفر، بلیط چگونه به دست من می رسد؟
بلیط خریداری شده به آدرس ایمیل حساب کاربری شما در وبسایت آژانس الفبای سفر ارسال می گردد. همچنین می توانید در خود وبسایت الفبای سفر با وارد شدن به حساب کاربری بلیط هایی که خرید نموده اید را مشاهده  و نسبت به چاپ آنها اقدام نمایید.

2- آیا می‌توان مشخصات بلیط هواپیما آنتالیا خریداری شده را آنلاین مشاهد و یا چاپ کرد؟
بله؛ یک نسخه از بلیط خریداری شده به ایمیل شما ارسال می گردد. 

3- چه زمان قبل از پرواز هواپیما باید در فرودگاه حاضر باشم؟
در پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است 40 دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد شد.

4- آیا پس از خرید بلیط هواپیما آنتالیا، نام و کد ملی مسافر قابل تغییر است؟
بسته به نوع بلیط این قابلیت متفاوت است. در بلیط های سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (لغو) گردیده و بلیط جدید صادر گردد اما در بلیط های چارتر این درخواست طبق قوانین چارتر کننده بلیط هواپیما آنتالیا قابل پیگیری می باشد.

5- آیا حتماً نیاز است که بلیط چاپ شده را به همراه خودم داشته باشم؟
در پروازهای داخلی برای دریافت کارت پرواز به همراه داشتن مدرک شناسایی (کارت ملی) کافی می باشد اما توصیه‌ی ما به شما این است که بلیط چاپ شده و‌ یا عکس آنرا به همراه داشته باشید و پیامک حاوی شماره ارجاء (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید. به همراه داشتن نسخه چاپ شده از بلیط خریداری شده برای کنسل کردن احتمالی پرواز نیاز می باشد.

6- در فرودگاه و هنگام سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟
ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه ضروری است.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt