جاده سلامتی ایران مال

جاده سلامتی ایران مال

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 02 خرداد ، 1401

جاده تندرستی ایران مال

جاده سلامتی ایران مال یکی از عالی‌ترین مکان‌ها برای پیاده روی است. این جاده با طول 1.5 کیلومتر و داشتن کف پوشی مدرن این امکان را فراهم آورده تا مدت‌ها در کنار همراهانتان پیاده روی کنید

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

افتتاح جاده سلامتی ایران مال

جاده سلامتی روز جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ ماه در ایران‌ مال به بهره‌برداری می‌رسد. جاده سلامتی ایران‌ مال با حضور شهردار و مدیران ارشد شهرداری منطقه ۲۲، مدیران ارشد فدراسیون و پیشکسوتان ورزش و ۷۰۰ دونده حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای روز جمعه 23 اردیبهشت با برگزاری برنامه‌های آیینی، قرعه‌کشی و اهدای جوایز برگزار می‌شود. جاده سلامتی ایران‌مال که بزرگترین و مجهزترین جاده سلامت روی بام، در دنیا است به طول ۱۱۰۰ متر و عرض ۱۸۰ سانتیمتر و با بهره‌مندی از کف‌پوش استاندارد ایتالیایی موندو (Mondo) فضایی مناسب برای پیاده‌روی و دویدن ورزشکاران فراهم آورده است. استفاده از جاده سلامتی برای عموم مردم رایگان است.

جاده تندرستی ایران مال یکی از عالی‌ترین مکان‌ها برای پیاده روی است. این جاده با طول 1.5 کیلومتر و داشتن کف پوشی مدرن این امکان را فراهم آورده تا مدت‌ها بدون خستگی شما در کنار همراهانتان پیاده روی کنید و متوجه گذر زمان نشوید. 

افتتاح جاده سلامتی ایران مال

افتتاح جاده سلامت ایران مال

جاده سلامتی ایران مال در محوطه ای زیبا ، با کافه‌ رستوران‌هایی محصور است و دسترسی مناسبی به باغ ماهان و تالار الماس دارد. همین موضوع باعث شده تا موقعیتی عالی برای گشت و گذار ایجاد کند.

لازم به ذکر است که جاده تندرستی ایران مال دسترسی به استادیوم ورزشی و مجموعه اسکواش نیز دارد و در آنجا به آسانی میتوان به فعالیت‌های جانبی پرداخت. این مسیر با داشتن مبلمان و طراحی منحصر به فرد خود محیطی مناسب برای پیاده‌روی‌های خانوادگی است و تجربه‌ای خاص را تقدیم آن‌ها می‌کند. جاده تندرستی ایران مال با داشتن ایستگاه‌های خدمات پزشکی و رفاهی متعدد مواد خوراکی و ملزومات مورد نیاز شما را فراهم می‌آورد و خدماتی عالی را تقدیم شما می‌کند.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt