شروع پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی از 12 اسفند

شروع پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی از 12 اسفند

تاریخ آخرین به روز رسانی: 30 اردیبهشت ، 1400

شروع پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی از 12 اسفند

پیش فروش بلیت‌های نوروزی برای ناوگان حمل و نقل مسافری از دقایق اولیه بامداد دوشنبه ۱۲ اسفند ماه آغاز می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

با اعلام داریوش باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری، پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی مسافربری جاده‌ای از ساعت 24 بامداد دوشنبه، 12 اسفند ماه سال 1398 به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز می‌شود. وی افزود پیش فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت های اینترنتی، سایت های استانی و وبسایت های اختصاصی شرکت های حمل و نقل مسافر انجام می گردد.

آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان عمومی

او همچنین در خصوص افزایش قیمت برای پیش فروش بلیت های نوروزی اظهار داشت: اتحادیه‌ها همواره به دنبال بالا بردن قیمت‌ها جهت جبران هزینه‌هایشان بودند اما در سفرهای نوروزی می بایست دغدغه‌ها و نگرانی های مردم را در نظر گرفت و براین اساس هیچ افزایش قیمتی اعمال نخواهد شد. مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری در ادامه گفت: پیش فروش حضوری بلیت در پایانه های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفتر فروش بلیت سطح شهر شرکت های مسافربری برای سرویس های هر شرکت و در صورت نیاز با دایر نمودن تعداد مناسبی از دفاتر متمرکز در سطح شهر و تعیین ساعات کار مناسب و کافی برای آن ها، به طور مشترک انجام و نظارت کافی بر نحوه عملکرد آنها توسط ادارات کل استان اعمال می شود.

با تاکید وی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در پایانه های مسافربری و ناوگان اتوبوسی، تمعهیداتی از طریق هماهنگی با تشکل های صنفی بخش حمل و نقل مسافر و شرکت های مسافربری انجام شده است. همچنین تمام نقاط تماس در این ناوگان از جمله دستگیره‌های صندلی، کمربندهای ایمنی و غیره باید به صورت مداوم و در هر سفر ضدعفونی می شوند.

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
میانگین امتیاز کاربران | امتیاز 5 از 5 (از 1001 رای)
امتیاز کاربران
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt