کشتی های تفریحی جزیره کیش برای اولین بار، استاندارد سازی شدند

کشتی های تفریحی جزیره کیش برای اولین بار، استاندارد سازی شدند

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 27 خرداد ، 1403

کشتی های تفریحی جزیره کیش برای اولین بار، استاندارد سازی شدند

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

به گزارش واحد خبر گذاری کیش : استاندارد سازی، ارزیابی کمی و کیفی و رتبه بندی خدمات کشتی های تفریحی جزیره کیش برای اولین بار انجام شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، استاندارد سازی و ارزیابی کمی و کیفی کشتی های تفریحی با توجه به اولویت نوع خدمات این مراکز، از طرف معاونت گردشگری و با همکاری مشاوران مربوطه، برای اولین بار انجام شد.

علی رضا قائدیان معاون گردشگری در استاندارد سازی، ارزیابی کمی و کیفی و رتبه بندی خدمات کشتی های تفریحی جزیره کیش

علیرضا قائدیان معاون گردشگری، ضمن اشاره به ارتقای کیفی نیازهای خدمات گردشگری در کل جزیره کیش گفت: استاندارد سازی و ارزیابی کیفیت خدمات گردشگری، یکی از پیش زمینه ها و ضرورت های توسعه و ارتقاء فعالیت های مرتبط با گردشگری به ویژه در جزیره زیبای کیش به عنوان کالای برتر گردشگری کشور است. برای پاسخگویی به نیازهای توسعه گردشگری در بخش ملی و بین المللی، تلاش می شود که این استاندارها هماهنگ و سازگار با استانداردهای جهانی تعریف شود. با توجه به اهمیت موارد پیش گفته، کشتی های تفریحی جزیره کیش برای اولین بار مورد ارزیابی کمی و کیفی قرار گرفتند.
او همچنین اضافه کرد: درجه بندی و استاندارد سازی کشتی های تفریحی با بهره گیری از نقطه نظرات کارشناسان و مشاورین برتر داخلی در سطح کلیه مراکز، تاسیسات و موسسات و جاذبه های گردشگری جزیره کیش برنامه ریزی و پیش بینی شده است که بتواند افزایش سطح خدمات و رضایتمندی گردشگران را فراهم آورد.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt