اکتشاف هنر و فرهنگ در موزه های بدروم

اکتشاف هنر و فرهنگ در موزه های بدروم

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 28 فروردین ، 1403

اکتشاف هنر و فرهنگ در موزه های بدروم

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

بدروم در استان موغله قرار دارد که این استان محل بسیاری از خرابه های تاریخی به جای مانده از امپراتوری های باستانی است. موزه های این استان بیشتر هنر و فرهنگ این منطقه را نشان میدهد. از نمایشگاه های هنری مدرن در یک هتل گرفته تا موزه دریایی.الفبای سفر آنها را به شما معرفی میکند.

موزه ARTHill بدروم

هنرمند مشهور و مجسمه ساز Ender Güzey با بازگشایی ARTHill در بدروم ، آثار و هنر بیش از 40 سال خود را در معرض نمایش قرار داد. ساختار موزه به این شکل است که انگار یک مکعب بر شاخهای گاو قرار گرفته  که به خودی خود یک شاهکار معماری است که توسط این هنرمند طراحی شده است. 

Güzey بیشتر برای تابلوی نقاشی خود Noah's Ark شناخته شده است. به غیر از نمایش آثار او برای نسل های آینده،  این موزه همچنین میزبان آثار هنرمندان مختلف است و رویدادهای مختلفی نیز در این محل برگزار میشود.شما نیز در تور بدورم تابستان 98 میتوانید از این موزه دیدن کنید.

موزه ARTHill بدروم،الفبای سفر

موزه Dibeklihan Kültür ve Sanat

این محل بیشتر یک روستای هنری و فرهنگی است تا اینکه یک موزه باشد. خانه های سنگی Dibeklihan همه پر است از نمایشگاه های گوناگون هنری، آثار هنری و صنایع دستی، طراحی، کارگاه های جواهر سازی و غیره.

در این روستای رنگارنگ، مراسمهای عروسی جالب و رویدادهایی مانند کنسرتهای زنده نیز برگزار می شود آن هم در هنگام غروب خورشید که فانوس ها به صورت رمانتیک در هر گوشه و کنار سوسو می زنند. شما همچنین خوشحال خواهید شد که اینکه بدانید این روستای هنری نیز دارای رستورانی به نام Dibek است که می توانید در تور لحظه آخری بدروم در آن از خوردن غذاهای محلی لذت ببرید.

گالری Dibeklihan Kültür ve Sanat بدروم،الفبای سفر

Casa dell’Arte بدورم

این هتل پر زرق و برق که در کنار دریا قرار گرفته نه تنها دارای ویلاهای خصوصی و فضای باز برای برگزاری رویدادهای خاطره انگیز است، بلکه به شدت بر هنر هم تمرکز دارد. گروه هنری Casa dell’Arte (بخش خصوصی آن دوره هایی را برای تولید پروژه های هنری و برنامه های آموزشی فراهم می کند) مجموعه های هنری و همچنین نمایشگاه های هنرمندان محلی و بین المللی را در معرض نمایش قرار می دهد. این هتل همچنین میزبان برنامه سالانه هنرمندان این اقامتگاه است.( برای سفر به این شهر ساحلی بلیط هواپیما بدروم را رزرو کنید)

Casa dell’Arte بدورم،الفبای سفر

قلعه بدروم Bodrum Castle

قلعه کلاسیک بدورم با چشم انداز زیبا به شهر ساحلی بدروم در سال ۱۴۰۳ برای شوالیه ایی به نام سنت جان ( در دوران حکومت نظامی کاتولیک قرون وسطایی) ساخته شد. در این قلعه همچنین موزه باستان شناسی زیر آب نیز قرار دارد که یکی از بزرگترین موزه هایی است که اشیایی که در دریای اژه یافت شده در آن قرار داده است. در این موزه همچنین اشیایی مربوط به عصر برنز و آرامگاه شاهزاده خانم Carian نیز قرار دارد که یکی از بزرگترین اشیایی شیشه ای باستانی جهان به شمار می رود.

 موزه دریایی بدروم،الفبای سفر

 
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt