الفبای سفر
الفبای سفر
تور های ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترابزون تابستان 1403

در حال بارگزاری

اطلاعـات سفـر

مشاهده وبلاگ

هتل های پربازدید تور ترابزون تابستان

تور ترابزون تابستان 1403 ☀️ | الفبای سفر

تور ترابزون تابستان 😎 و ارزانترین قیمت تور ترابزون و بهترین هتل های ترابزون  تابستان را با آژانس مسافرتی الفبای سفر تجربه کنید

شهر ترابزون در سواحل شمال شرقی ترکیه و در کنار دریای سیاه قرار گرفته است. شهر ترابزون با توجه به محل قرار گیری خود در گذشته، قسمتی از جاده ابریشم از این شهر می گذشته است و به دلیل سفر تاجرانی از سراسر دنیا میزبان انواع ادیان، زبان ها و فرهنگ ها برای قرن ها بوده است و همچنین شهر ترابزون دروازه تجاری ای بین کشور ایران و قفقاز بوده است. تاجران ونیزی و جمهوری جنوا درزمان قرون وسطی ابریشم، کتان و پارچه پشمی را در شهر ترابزون داد و ستدد می نموده اند و در عصر حاضر ترابزون ترکیه به دلیل داشتن بنادر مهم در دریای سیاه دوباره به دروازه تجاری برای ایران و قفقاز تبدیل شده است. شهر سبز و زنده ترابزون ترکیه به خاطر زیبایی های طبیعی و تاریخی خود توجخ صدها توریست و گردشگر را به سمت خود جذب نموده است. شهر ترابزون ترکیه یک شهر زنده و محلی مناسب برای تجارت است و سالانه توریست ها و بازرگانان بسیار زیادی به شهر ترابزون مسافرت می کنند.

📦 پکیج تور ترابزون تابستان 1403 الفبای سفر 

 1. یمه مسافرتی
 2. گشت شهری رایگان
 3. بلیط رفت و برگشت هواپیما
 4. تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ترکی
 5. ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت کاملا رایگان
 6. رزرو هتل های مناسب به همراه صبحانه رایگان در هتل 

💲 قیمت تور ترابزون تابستان 1403

ترابزون شهر ساحلی بسیار زیبا که ر فصل تابستان با حجوم زیادی از گردشگران مواجه می شود و این موضوع در واقع دلیلی است که موجب شده است هزینه سفر به ترابزون در تابستان تا حدودی افزایش یابد و همین تقاضای بالا موجب می شود تا میزان رزرو پروازها و هتل ها بالا رفته و در نتیجه در این فصل تورها خیلی با قیمت پایین عرضه نشوند.

💵 تور ارزان ترابزون ویژه تابستان 1403

آژانس هواپیمایی الفبای سفر به عنوان یکی از متخصصین در اجرای تور ترابزون ترکیه ویژه تابستان  همواره در سال های قبل موفق بوده تا بهترین و ارزانترین تورهای ترابزون را با کیفیت بالا عرضه کند

⏰ تور لحظه آخری ترابزون در تابستان 1403

اگر قصد خرید تور ارزان قیمت ترابزون را دارید، تور لحظه آخری ترابزون ویژه تابستان پیشنهادی از جانب ما به شما است تا بدون پرداخت هزینه گزاف عازم این شهر زیبا شوید اما توجه داشته باشید اگر تور دقیقه نودی ترابزون را خریداری کردید دیگر امکان کنسلی و استرداد مبلغ وجود ندارد. پس سعی کنید هوشیارانه نسبت به این موضوع عمل نمایید.

✈️ تور هوایی ترابزون ویژه تابستان 1403

نپایین بودن نرخ بلیط هواپیما تهران ترابزون نکته مثبتی است که برای تورهای هوایی ترابزون وجود دارد اما توجه داشته باشید که با این تفاسیر تعداد پروازهای مخصوصا داخلی به ترابزون نسبت به سایر شهرها کمتر بوده و این موضوع نیز یک نقطه ضعف در تورهای هوایی ترابزون به شمار می رود.

🚍 تور زمینی ترابزون ویژه تابستان 1403

تهران تا ترابزون بصورت زمینی 1,557 کیلومتر و تقریبا ۲۱ ساعت فاصله دارد و این تورهای ترابزون از تبریز، تهران و سایر استان ها نیز برگزار می شود و در همین مورد می توانید بر روی الفبای سفر به عنوان مجری مستقیم تور ترابزون حساب کنید.

آدرس
فلکه دوم صادقیه-ابتدای اشرفی اصفهانی-نبش سازمان آب غربی-نبش گلستان دوم-پلاک1 واحدهای 3 و 9 و 10 و 11 و 12 و 16
سازمان هواپیمایی کشورینماد اعتماد الکترونیکسازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
 • Youtube
 • Instagram
 • Twitter
 • Telegram
 • Linkedin
 • Facebook