تور ژاپن

تور ژاپن

تور ژاپن

تور ژاپن + بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان الفبای سفر

تور ژاپن 🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو ارزان ترین تور ژاپن لحظه آخری را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف

چرا تور ژاپن الفبای سفر طرفداران زیادی دارد؟ برای این‌که تورهای هوایی به ژاپن توسط آژانس الفبای سفر برگزار می‌شود و در همین راستا سعی داریم اطلاعات کامل از خرید تور ژاپن 1402 تا زمانی که قصد بازگشت دارید را به شما بدهیم پس حتما همراه ما باشید.

تورهای ژاپن الفبای سفر

تور ژاپن 8 شب و 9 روز

پکیج تور ژاپن

پیش از هرچیز، لازم است که بدانید پکیج تور ژاپن شامل چه مواردی است:
 • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی ژاپن)
 • رزرو هتل مورد نظر شما در ژاپن (لیست متنوعی از هتلهای 4 و 5 ستاره)
 • ترانسفر فرودگاهی (حمل و نقل از فرودگاه به هتل و بالعکس)
 • تور لیدر فارسی زبان و مسلط به ژاپن و زبان ژاپنی
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری در ژاپن

💵قیمت تور ژاپن

قیمت پکیج مسافرتی به ژاپن، براساس مواردی که در بالا ذکر شد، تعیین می‌شود. مثلا هزینه بلیط هواپیماها و همچنین رزرو هتل (4 و یا 5 ستاره) از مهم‌ترین موارد تاثیرگذار بر افزایش و یا کاهش هزینه سفر به ژاپن و هزینه تور ژاپن هستند. هرچند که نمی‌توان از تاثیر دو فاکتور تعداد روزهای تور و فصلی که قصد سفر به ژاپن را دارید، بر قیمت تور ژاپن 1402 چشم‌پوشی کرد. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، این است که معمولا قیمت‌های تور ژاپن در عید نوروز و فصل تابستان به دلیل سفر جمعیت زیادی از کشورهای اروپایی و آمریکا افزایش پیدا می‌کند.

🗺️انواع آفر تور ژاپن

 • تور ژاپن نوروز 1402
 • تور ژاپن تابستان

❗ نکات مهم در خرید تورهای ژاپن

1- بهترین زمان برای خرید تور ژاپن

بهترین موقع برای خرید ارزانترین تور ژاپن، شامل موارد زیر است:

 • شروع پاییز
 • فصل زمستان به جز ایام سال نو میلادی
 • تعطیلات نوروزی

فراموش نکنید که  یک کشور چهارفصل به حساب می‌آید و ژاپن در تمام فصول زیباست. پس در هیچ فصلی برای خرید تور ژاپن دریغ نکنید. همچنین در تابستان که تعداد مسافر به این کشور کم تر می‌شود، زمان مناسبی برای سفر به ژاپن است. البته از موارد ذکر شده، تعطیلات و جشنواره‌هایی که در ژاپن برگزار می‌شوند را فاکتور بگیرید. این را هم بگوییم با توجه به این‌که تور ژاپن تابستان و همچنین تور زمینی ژاپن نوروز، خواهان زیادی دارد و کمتر در این موقع از سال شاهد برگزاری این تورها خواهیم بود.

2- رزرو تور ژاپن هتل 4 ستاره

یکی از ویژگی‌هایی که این تورها دارند، این است که در تور ژاپن دستتان از بابت انتخاب هتل باز خواهد بود و در نتیجه موضوعی که خیلی در تعیین قیمت تور ژاپن نقش دارد، قیمت بلیط هواپیماست. بنابراین شاید در انتخاب پرواز محدودیت داشته باشید اما برای انتخاب هتل، به هیچ مشکلی بر نمی‌خورید و می‌توانید هتل‌های 4 ستاره را انتخاب کنید.

✈️ تور هوایی ژاپن

تور هوایی ژاپن را می‌توان به دو دسته high season "های سیزن" و low season "لو سیزن" تقسیم کرد. فصل high season در واقع ایامی است که گردشگران پرشماری مخصوصا در نوروز و تابستان راهی این شهر می‌شوند. به همین دلیل قیمت پروازهای ژاپن، مانند شرکت هواپیمایی امارات هستند که تاثیر زیادی در افزایش قیمت پکیج تور ژاپن دارد. همچنین در فصل low season که در پاییز و زمستان به جز ایام سال نو میلادی را شامل می‌شود، قیمت بلیط هواپیماها کاهش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

💲 تور ارزان ژاپن

اول از هرچیز لازم است بدانید که هدفتان برای سفر به ژاپن چیست؟ بعضی‌ها برای خرید به ژاپن می‌روند و بعضی‌ها برای تفریح. طبعا رزرو هتل و بلیط هواپیما تاثیر بیشتری در قیمت تور  ژاپن مخصوصا قیمت تور ژاپن بهار 1402 دارد و اگر بخواهید ارزان سفر کنید، می‌توانید هتل‌های 2 یا 3 ستاره ژاپن را در نظر بگیرید. اما پیشنهاد می‌کنیم این هتل‌ها را انتخاب نکنید چرا که این هتل‌ها از کیفیت خیلی خوبی برخوردار نیستند و گاها مجبور می‌شوید زمانی از سفرتان را صرف تعویض هتل کنید. با این حال اگر از آن دسته افرادی هستید که برای سفر کاری یا خرید اجناس می‌خواهید به این شهر سفر کنید، سعی داشته باشید در حد و اندازه بودجه خود هزینه‌ای برای اقامت در نظر بگیرید.

تور ژاپن نوروز 1402

نوروز زمان ایده آل برای بازدید از ژاپن برای سفر خیلی ارزان با تور ژاپن نوروز 1402 و تماشای هوای لذت بخش در میان بناهای تاریخی شهر است. علاوه بر این، تعداد زیادی از رویدادهای متنوع و جذاب در سطح شهر برگزار می‌شود.

🚊 تور ژاپن از سایر شهرها

تور ژاپن از تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز از رایج ترین تورهایی هستند که در سراسر ایران برگزار می‌شوند. اگر ساکن دیگر استان‌ها و شهرستان‌های کشور هستید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما روی الفبای سفر به عنوان کارگزار تور ژاپن حساب ویژه‌ای باز کنید.

✈ ایرلاین های تور ژاپن

تور ژاپن با پروازهای امارات ایرلاین از تهران برگزار می‌شود.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt