برقراری مجدد پروازهای ایران ایر به سوئد

برقراری مجدد پروازهای ایران ایر به سوئد

تاریخ آخرین به روز رسانی: 19 شهریور ، 1399

برقراری مجدد پروازهای ایران ایر به سوئد

به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، پروازهای ایران به سوئد به دنبال رفع تعلیق پروازهای ایران ایر از سوی آژانس حمل و نقل این کشور طبق برنامه انجام خواهد می گیرد.

به گزارش الفبای سفر و به نقل از وبسایت هواپیمایی ایران ایر (هما)، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به دو فرودگاه استکهلم و گوتنبرگ بار دیگر برقرار شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی "هما"، به دنبال رفع تعلیق پروازهای "هما" از سوی آژانس حمل و نقل سوئد در مسیرهای استکهلم و گوتنبرگ، پروازهای ایران ایر به سوئد طبق برنامه انجام می شود. براساس برنامه‌ریزی انجام شده،  پرواز تهران به مقصد استکهلم از 26 بهمن ماه 1398 مصادف با  (15 فوریه 2020) در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته از فرودگاه امام خمینی(ره) به فرودگاه استکهلم صورت می گیرد. همچنین پرواز تهران به مقصد گوتنبرگ نیز از تاریخ  ۲۹ بهمن ماه(۱۸ فوریه) در روزهای سه‌شنبه هر هفته از فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه گوتنبرگ انجام می شود. جهت مشاهده پرواز سوئد به ایران وارد لینک زیر شوید:

 اطلاعات پروازهای فرودگاه امام خمینی

برقراری مجدد پروازهای ایران ایر به سوئد

پرواز ایران ایر استکهلم

این تصمیم در پی آن است که پروازهای ایران ایر در این دو مسیر از تاریخ ۱2 ژانویه توسط آژانس حمل و نقل کشور سوئد به حالت تعلیق درآمده بود.

اطلاعات پروازهای زیر را بخوانید

ساعت پرواز تهران استانبول

مسافت هوایی ایران تا کشورهای مختلف

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
میانگین امتیاز کاربران | امتیاز 4/3 از 5 (از 1009 رای)
امتیاز کاربران
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt