نمایشگاه و مراسم سلطنتی بانکوک

نمایشگاه و مراسم سلطنتی بانکوک

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 26 خرداد ، 1403

نمایشگاه و مراسم سلطنتی بانکوک

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

به مناسبت تجلیل از تاجگذاری سلطنتی پادشاه تایلند از جامعه عمومی دعوت شده که از 25 سپتامبر تا 31 اکتبر، از نمایشگاه (art afloat) که یک نمایشگاه سلطنتی در بانکوک است، بازدید کنند.
برپایی این نمایشگاه به عهده نیروی دریایی سلطنتی تایلند، با همکاری نمایندگان بخش های دولتی و خصوصی می باشد. این نمایشگاه به مناسبت مراسم تاجگذاری سلطنتی پادشاه راما ایکس برپا شده و تاریخچه چگونگی تکامل کشتی های جنگی را که در مراسم های سلطنتی استفاده می شود، به سه زبان (تایلندی، انگلیسی و چینی) و به صورت تصاویر و ویدئوها به اشتراک می گذارد. در این نمایشگاه گالری عکس ها و همچنین مدل هایی از 52 کشتی وجود دارد که در مورد شکل گیری سنتی و همچنین تاریخچه هر کشتی، توضیحاتی داده شده است.

پادشاه تایلند و همراهان در بازدید از نمایشگاه آرت افلوت بانکوک

این رویکرد جذاب قصد دارد جوانان را ترغیب کند تا در مورد میراث فرهنگی غنی و سنتهای سلطنتی پادشاهی اطلاعاتی را به دست بیاورند و غرور ملی گرایانه خود را بیشتر کنند. به منظور بازدید و دسترسی آسان برای بازدیدکنندگان نابینا از نمایشگاه، الگوهای گچی نیز در این نمایشگاه وجود دارد تا نابینایان بتوانند آثار این نمایشگاه را لمس کنند.
این نمایشگاه در 24 اکتبر با راهپیمایی Royal Barge Procession که یکی از جذاب ترین رویدادها و جاذبه های گردشگری تایلند است، همراه می شود و بخشی از مراسم Royal Coronation Ceremony 2019  را تشکیل می دهد. بازدید کنندگان و گردشگران تورهای تایلند می توانند برنامه مراسم را در قالب یک دفترچه دریافت کنند که حاوی اطلاعاتی در مورد مراسم راهپیمایی رویال برج است. نمایشگاه "Art Afloat" به طور رایگان در دو طبقه از مجتمع خرید  Iconsiamو بصورت رایگان در معرض دید عموم قرار می گیرد.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt