تجربه هایی غیر گردشگری جذاب در کوالالامپور

تجربه هایی غیر گردشگری جذاب در کوالالامپور

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 26 خرداد ، 1403

تجربه هایی غیر گردشگری جذاب در کوالالامپور

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]
کوالالامپور مرکز کسب و کار و تجارت و مرکز توریستی مهم در کل کشور مالزی است.با توجه به این، ممکن است هر گردشگر تنها از جاذبه ها دیدن کند و کارهای که هر گردشگر وارد هر شهری میشود را انجام دهد. اما الفبای سفر شما را به تجربه سفر غیر توریستی کوالالامپور آشنا میکند.

غذاهای محلی و متفاوت مالزیایی امتحان کنید

کوالالامپور پر از جاذبه هایی است که  مالزی را به عنوان شهر توسعه یافته به بهترین شکل به تصویر میکشد.امتحان کردن غذاهای مختلف این شهر، چیزی است که مردم محلی انجام میدهد زیرا مالزیایی ها در طول روز ترجیح میدهند غذاهای خوشمزه در کافی شاپ ها و کافه ها با قیمت های مقول صرف کنند.

برای اینکه شما نیز مانند مردم مالزی رفتار کنید در خیابانهای این شهر گشتی زنید و غذاهای خیابانی و سنتی این شهر را در برخی از کافه های این شهر و یا خرید از اغذیه فروشهای خیابانی در تور مالزی بهار 98 امتحان کنید.

غذاهای محلی مالزی،الفبای سفر

از گالری FINAS کوالالامپور دیدن کنید

در گالری FINAS فیلم محلی نمایش داده می شود که در آن هنرهای تجسمی ملی این کشور را در معرض نمایش قرار میدهد که تلاشی برای زنده نگه داشتن هنرهای تجسمی و محلی کشور مالزی است. میتوانید در مورد تاریخ تولید فیلم و نحوی پیشرفت این کشور قبل از به استقلال رسیدن این کشور در تور کوالا پنانگ اطلاعاتی کسب کنید. 

گالری FINAS کوالالامپور،الفبای سفر

هنریهای گرافیکی مالزی را کشف کنید

یکی از بهترین روش های آشنایی در مورد یک شهر از طریق هنر ساکنان آن است که اغلب در هنرهای گرافیکی قابل مشاهده است. این هنرهای گرافیکی و استعداد مردم محلی مالزی را در جاهایی مانند دیوارهای  نزدیک روخانه Klang، کوچه های اطراف مسجد جامک مالزی Masjid Jamek و مسجد و خیابان Jalan Sultan مشاهده کنید. با تماشای این هنرهای گرافیکی از نوع هنر و استعداد مردم این کشور در تور کوالالنکاوی مطلع شوید و از جاهای دیدنی مالزی دیدن کنید.

هنریهای گرافیکی مالزی،الفبای سفر

در مرکز هنرهای نمایشی KL PAC نمایش ببینید

مرکز هنرهای نمایشی کوالالامپور یک موسسه است که برای کشف استعداد بازیگران جوان تئاتر در مالزی فعالیت می کند و به آنها فرصت می دهد تا هنر نمایشی خود را به اجرا در بیاورند. محتوای نمایشنامه ها می توانند از آثار شکسپیر تا چیزهایی که از تجربیات و عادت های محلی سرچشمه می گیرند، باشد. بنابراین می توانید نمایش مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک روز سرگرم کننده با تماشای تئاتر در مرکز هنرهای نمایشی در تور کوالالامپور بهار 98 بگذرانید.( برای سفر به این شهر زیبا، از قیمت بلیط هواپیما کوالالامپور مطلع شوید)

مرکز هنرهای نمایشیKL PAC،الفبای سفر

در دوره های آشپزی شرکت کنید

یکی از فعالیت های کمتر شناخته شده شرکت در کلاس آشپزی است. با آشپزان مالزیایی تجربه متفاوتی در آشپزی کسب کنید. غذاهای مالزی را به سبک متفاوت با عطر و طعم متفاوت طبخ کنید.سعی کنید فوت کوزه کزی و قلق آشپزی مردم این کشور را یاد بگیرید و ادویه های مالزی را جایگزین ادویه های غذاهای هندی و مالزی کنید.Lazat کلاس های آشپزی عالی را ارائه میدهد و به افراد این فرصت را میدهد تا با انتخاب مواد غذایی خام، غذاهای مالزیایی طبخ کنند.برای شرکت در این کلاس حتما باید از قبل این کلاس را رزرو کنید.

 کلاس های آشپزی Lazat کوالالامپور،الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt