چرا نام آنتالیا بر برد اطلاعات فرودگاه امام خمینی نیست؟

چرا نام آنتالیا بر برد اطلاعات فرودگاه امام خمینی نیست؟

تاریخ آخرین به روز رسانی: 29 مهر ، 1397

چرا نام آنتالیا بر برد اطلاعات فرودگاه امام خمینی نیست؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا نام آنتالیا بر روی بلیط هواپیما مسافران آنتالیا وجود دارد ولی نام این مسیر بر روی برد اطلاعات فرودگاه امام وجود ندارد. الفبای سفر دلیل آن را برای شما شرح می دهد.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا نام آنتالیا بر روی بلیط هواپیما مسافران آنتالیا وجود دارد ولی نام این مسیر بر روی برد اطلاعات فرودگاه امام خمینی وجود ندارد. الفبای سفر دلیل آن را برای شما شرح می دهد.

روشهای پرواز غیر مستقیم به آنتالیا

برای سفر به آنتالیا ابتدا بلیط هواپیما آنتالیا را تهیه می کنید و پرواز شما به صورت غیر مستقیم به شیوه های مختلف صورت می گیرد و به همین علت است که در سفر تور آنتالیا زمانی که در فرودگاه امام خمینی هستید نام مقصد آنتالیا را بر روی برد مشاهده نمی کنید.

یکی از شیوه های سفر به آنتالیا، پرواز مستقیم تهران به مقصد فرودگاه آدنا می باشد. در این روش ابتدا هواپیما در بین راه به منظور سوخت رسانی توقفی به مدت 45 دقیقه در این فرودگاه خواهد داشت، سپس به سمت فرودگاه بین المللی آنتالیا حرکت می کند. در طی این پرواز نیز معمولا مسافرین در هواپیما می مانند.

در شیوه دیگر سفر هوایی به شهر آنتالیا، پرواز به مقصد فرودگاه اسپارتا است که این فرودگاه تقریبا ۱۷۶ کیلومتر با آنتالیا فاصله داشته و پس از فرود در این فرودگاه، ادامه سفر به صورت زمینی و با اتوبوس به مدت سه ساعت و نیم طی می شود. 

 البته پرواز های غیر مستقیم به آنتالیا در شهرهای نزدیک به آن نیز مانند قازیان‌تپه صورت می گیرد و ادامه مسیر هم معمولا زمینی و با اتوبوس طی می‌شود. شما نیز می توانید از ایرلاین های ایرانی بلیط هواپیما آنتالیا را تهیه کنید که نام آنتالیا بر روی بلیط شما نوشته شده ولی پرواز شما به دلیل اینکه غیر مستقیم است باید بر روی برد فرودگاه امام خمینی به 3 نام فرودگاه مقصد ذکر شده توجه کنید.

نکته مورد توجه در این قضیه این است که به غیر از آنتالیا، کوش آداسی و بدروم نیز جز مسیرهای هستند که پرواز آنها به شکل غیر مستقیم صورت می گیرد.

فرودگاه امام خمینی-الفبای سفر

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
امتیاز کاربران
بهزادرحیمی 21 خرداد ، 1399

من ازبکستان بخوام ترانزیتی بیام ایران ازترکیه یاباکومیتونم بیام

پاسخ مدیر

درود

مرز بازرگان در حال حاضر بر روی کامیون ها باز است

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt