کارناوال سنتی ونیز

کارناوال سنتی ونیز

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 02 تیر ، 1403

کارناوال سنتی ونیز

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

کارناوال مشهور ونیز در این شهر منحصربفرد ایتالیا و جهان بنا به سنت هرساله آغاز شده و تا 28 فوریه ادامه خواهد داشت.این کارناوال نمادی از ایتالیاست ، مراسمی است که فرهنگ و هنر ایتالیا را به دنیا معرفی می کند و شامل بخش ها و نمایش های گوناگونی است که در آبراهه ها و کانال های ونیز چشمان توریست ها و ساکنان شهر را به خود خیره می کند.

این کارناوال هر سال ۵۸ روز پیش از عید پاک برگزار می‌شود. کارناوال ونیز که به کارناوال ماسک‌ها هم شهرت دارد، یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین جشنواره‌های جهان به شمار می‌رود. در این جشنواره، لباس‌های زیبا به سبک قدیمی و با ماسک‌های متفاوت، در معرض دید گردش‌گران و شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند.این جشن در پی یک پیروزی نظامی در سال 1162 میلادی تاسیس شد. قرن ها این جشن برگزار می شد تا اینکه پس از فروپاشی جمهوری ونیز برگزاری آن متوقف شد.

در سال 1980 شهرداری ونیز با به روز کردن این جشن بار دیگر به برگزاری سالیانه آن همت گماشت.کارناوال ونیز در ماه فوریه و دوره ای از سال برگزار می شود که تقریبا خبر چندانی از جشن و کارناوال در اروپا به چشم نمی خورد. در جریان این کارناوال هر روز در میدان مشهور سان مارکو ونیز کنکور انتخاب بهترین لباس بالماسکه برگزار می شود.در تور اروپا و سفر به شهر ونیز حتما از کارناوال بازدید کنید.

کارناوال سنتی ونیز-الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt