6 فستیوال هیجان انگیز 2018

6 فستیوال هیجان انگیز 2018

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 21 آذر ، 1397

6 فستیوال هیجان انگیز 2018

در اکثر کشورها اساس فرهنگ و سنت و آداب و رسوم آن کشور فستیوال های جذاب برگزار می گردد. در سال 2018 تماشای این فستیوال های را از دست ندهید. با الفبای سفر گذری به برخی از فستیوالها می کنیم.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

در اکثر کشورها در زمان و روز مشخص  بر اساس فرهنگ و سنت و آداب و رسوم آن کشور فستیوال های هیجان انگیز و بسیار جذاب برگزار می گردد. این فستوالهای جذاب هر سال گردشگران زیادی را مجذوب خود می کند. در سال 2018 در سفر به کشورهای مختلف تماشای این فستیوال های را از دست ندهید. با الفبای سفر گذری به برخی از فستیوالها می کنیم.

آپریل- جشن آب، چیانگ مای تایلند

در ماه آوریل، شما می توانید در جشن سال نو تایلندی، که به جشنواره آب شهرت دارد و در چیانگ مای برگزار می گردد شرکت کنید.
این  جشنواره در طی 3 روز و تعطیلات  آخر هفته (13 تا 15 آوریل)، در تایلند برگزار می شود.مردم محلی و بازدیدکنندگان در "جشنواره  آب" مشارکت می کنند که بسیار تماشایی و هیجان انگیز است . این فستوال  به معنی قدر دانی از نعمت ها و رهایی از ناخوشایندی های  سال قبل همه ساله برگزار می گردد.  برای شرکت در فستیوال و آگاهی از قیمت تور تایلند با کارشناسان الفبای سفر در ارتباط باشید.

جشن آب، چیانگ مای تایلند-الفبای سفر

می- فستیوال جاز، نیواورلئان آمریکا

جشنواره جاز در طول 2 هفته در بهار 2018، از 27 آوریل تا 6 مه در شهر نیواورلئان در ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. این جشنواره برای عاشقان جاز و علاقه مندان به موسیقی بسیار مهیج و دیدنی است. امسال نیز بر طبق آمار افراد بیشتری در این فستوال شرکت می کنند. با وجود مشخص نبودن برنامه امسال اما استیوی واندر، پیتبول و آلاباما شیک در این مراسم حضور دارند.

فستیوال جاز، نیواورلئان آمریکا-الفبای سفر

ژوئن- فستیوال شب‌های سفید، سن پترزبوگ روسیه

جشنواره شبهای سفید روسیه یکی از بهترین و پرشورترین جشنواره های موسیقی و هنری است که در سال 2018 در تابستان برگزار می گردد که  این بهترین زمان برای بازدید از سنت پترزبورگ به دلیل آب و هوای گرم و روز های طولانی می باشد.  شروع این فستیوال از انتهای ماه می بوده و تا اوایل جولای ادامه دارد. این فستیوال شامل اجرای مراسم زیبای رقص باله و جشنواره اپرا توسط هنرمندان  کشور روسیه برگزار می شود، همچنین این جشنواره شامل  آتش بازی، اجرای نمایش و موسیقی زنده نیز می شود. برای حضور در این فستیوال تور روسیه لحظه آخری  در الفبای سفر را فراموش نکنید.

فستیوال شب‌های سفید، سن پترزبوگ -الفبای سفر

جولای- جشنواره موسیقی رین فارست ساراواک، مالزی

جشنواره موسیقی رین فارست ساراواک در میان  جنگل بورنئو مالزی برگزار می‌شود. این جشنواره در سال 2018  در سه روز از 13 تا 15 جولای برگزار می‌شود. موسیقی سنتی و معاصر در این فسیوال برگزار می شود که فرهنگ بومی  آن منطقه را به تصویر می کشد. این جشنواره برای علاقه مندان به موسیقی بسیار لذت بخش است. با استفاده از تور مالزی الفبای سفر می توانید در این جشنواره پر هیاهیو شرکت کنید.

جشنواره موسیقی رین فارست ساراواک، مالزی-الفبای سفر

اکتبر-فستیوال مجسمه سازی در ساحل، سیدنی استرالیا

در اواخر بهار  سال 2018 از 18 اکتبر تا 4 نوامبر نمایشگاه مجسمه سازی در سواحل سیدنی در استرالیا برگزار می شود که مجسمه ها و بسیار از آثار هنری توسط  صدها هنرمند محلی و بین‌المللی خلق می شود. این بزرگترین نمایشگاه مجسمه سازی در جهان است که برای طرفدان خود بسیار دیدنی و جذاب است.


فستیوال مجسمه سازی در ساحل، سیدنی استرالیا-الفبای سفر

دسامبر- فستیوال هنرها، میامی آمریکا

 این جشنواره از 6 تا 9 دسامبر برگزار می‌شود که  مجسمه‌ها، نقاشی‌ها، هنر دیجیتال، و سایر هنرهای پیشرفته در این محل به نمایش گذاشته می شود. همچنین زمان برگزاری این فستوال یک زمان عالی برای بازدید از وین وود، محل هنرهای پیشرفته میامی می باشد که هر ساله نقاشی‌های جدید دران به نمایش گذاشته می‌شود.

فستیوال هنرها، میامی آمریکا-الفبای سفر

 
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt