الفبای سفر
الفبای سفر
تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ تابستان
تور های ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ تابستان

در حال بارگزاری

اطلاعـات سفـر

مشاهده وبلاگ

هتل های پربازدید تور ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ تابستان

تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان 1403 ☀️ | الفبای سفر


تور مسکو سنت پترزبورگ تابستان 1403 😎 و ارزانترین قیمت تور مسکو سنت پترزبورگ و بهترین هتل های مسکو سنت پترزبورگ تابستان را با آژانس مسافرتی الفبای سفر تجربه کنید


تور مسکو سنت پترزبورگ

مسکو و سنت پترزبورگ دو شهر مهم و توریستی روسیه به شمار می آیند و بسیاری از گردشگران این دو شهر را به وسیله تورهای ترکیبی مسکو سنت پترزبورگ برای تفریح و بازدید انتخاب میکنند.
مسکو، پایتخت روسیه و پرجمعیت ترین شهر آن است که در کنار رودخانه مسکوا و در ناحیه فدرالی مرکزی می باشد و در روسیه اروپایی واقع شده‌است.
سنت پترزبورگ(Санкт-Петербург) نیز از زیباترین و همینطور دومین شهر بزرگ در روسیه می باشد که در منتهی الیه شمال غربی این کشور در ناحیه فدرال و مرکز استان لنینگراد Ленинградская область واقع شده است.

سفر به پهناورترین کشور دنیا هم برای خود لذتی دارد. بزرگترین کشور جهان که یک پایش در اروپا و پای دیگری در آسیا قرار دارد. با استفاده از این داده ها می توانید تصور کنید که سفر به روسیه جذاب است. با داشتن فرهنگ غنی، که به دنیای ما برخی از درخشان ترین هنرمندان را بخشیده است، در اینجا می توانید عادات و آداب و رسوم جدید را کشف کنید. مثلا؛ تقریباً در همه اتاق ها مجبورید کفش های خود را در بیاورید، همانطور که هنگام دعوت از نوشیدنی خودداری کنید (روس ها معمولاً غذا و نوشیدنی را با افرادی که می شناسند به اشتراک می گذارند). سفر به روسیه لزوماً ما را به سن پترزبورگ می رساند: پایتخت سابق تزارها و مرکز فرهنگی این کشور برای کانالهای متعدد ، اغلب به آن ونیز شمال می گویند. اگر نمی دانید در روسیه چه چیزی باید ببینید ، باید شهرهای بزرگ را ترک کنید. اطراف بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان ، دریاچه باکال را کشف کنید. یا حتی خود را با یک سفر دریایی در ولگا ، بزرگترین رودخانه اروپا ، که با شاخه های خود قسمت زیادی از کشور را آبیاری می کند ، پذیرایی کنید. این تجربیات به شما این امکان را می دهد که بدون شک همزمان تحت جذابیت یک کشور جذاب و چشمگیر قرار بگیرید. پس با تور روسیه الفبای سفر همراه باشید که می خواهیم سفر بی نظیر را تجربه کنیم.

آدرس
فلکه دوم صادقیه-ابتدای اشرفی اصفهانی-نبش سازمان آب غربی-نبش گلستان دوم-پلاک1 واحدهای 3 و 9 و 10 و 11 و 12 و 16
سازمان هواپیمایی کشورینماد اعتماد الکترونیکسازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
  • Youtube
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
  • Linkedin
  • Facebook