الفبای سفر
الفبای سفر
تور های ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور قونیه نوروز

در حال بارگزاری

اطلاعـات سفـر

مشاهده وبلاگ

هتل های پربازدید تور قونیه نوروز

تور قونیه نوروز 1403 ❀ | الفبای سفر

تورهای قونیه نوروز 1403🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو آنلاین ⚡ بهترین و ارزان ترین آفرهای ویژه ⏰ لحظه آخری تور قونیه نوروز 1403 را دارید با الفبای سفر همراه شوید.

تور قونیه نوروز

📦 پکیج تور قونیه از تهران 

آفر تور قونیه عید 1403 شامل موارد زیر است:

 1. بیمه مسافرتی
 2. گشت شهری رایگان
 3. بلیط رفت و برگشت هواپیما
 4. تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ترکی
 5. ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت 
 6. رزرو هتل 

💲 قیمت تور قونیه نوروز 1403

همانطور که میدانید قیمت تور قونیه نوروز 1403 براساس قیمت بلیط هواپیما پروازهای ایرانی و قیمت هتل رزرو شده متفاوت است. علاوه بر این تعداد روزهای مدت تورنیز میتوانند نرخ تور قونیه فروردین 1403 را دستخوش تغییرات کنند. 

💵 تور ارزان قونیه نوروز 1403

دیگر نگرانی از بابت قیمت تور نوروزی قونیه 1403 نداشته باشید زیرا ما در آژانس الفبای سفر با ارائه تور لحظه آخری قونیه و تور ارزان قیمت قونیه ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید. 

 ⏰ تور لحظه آخری قونیه نوروز 1403

تور قونیه لحظه آخری نوروز در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی می باشند

توجه کنید که:

  برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .

💵 آیا تور لحظه آخری قونیه نوروز 1403 ارزان است؟

همانطور که در بالاتر گفته شد عوامل مهمی چون فصل مورد نظر برای سفر، قیمت بلیط هواپیما و نرخ هتل رزرو شده در هزینه تور قونیه تاثیر دارند اما اگر همین تورها به صورت لحظه آخری اغمال شوند قیمت ارزانتری به خود می گیرند اما به این نکته توجه کنید که صرفا همیشه به این صورت نیست مثلا در نوروز که گردشگران زیادی از ایران با تور ترکیه نوروز به این کشور می روند اگر هم تورهای دقیقه نودی ارائه شوند آن چنان تغییری در قیمت ها ممکن است رخ ندهد.

آدرس
فلکه دوم صادقیه-ابتدای اشرفی اصفهانی-نبش سازمان آب غربی-نبش گلستان دوم-پلاک1 واحدهای 3 و 9 و 10 و 11 و 12 و 16
سازمان هواپیمایی کشورینماد اعتماد الکترونیکسازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
 • Youtube
 • Instagram
 • Twitter
 • Telegram
 • Linkedin
 • Facebook