تور قونیه نوروز

تور قونیه نوروز

تور قونیه نوروز

تور قونیه نوروز 1401 ❀ | الفبای سفر

تورهای قونیه نوروز 1401🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو آنلاین ⚡ بهترین و ارزان ترین آفرهای ویژه ⏰ لحظه آخری تور قونیه نوروز 1401 را دارید با الفبای سفر همراه شوید.

📦 پکیج تور قونیه از تهران 

آفر تور قونیه عید 1401 شامل موارد زیر است:

  1. بیمه مسافرتی
  2. گشت شهری رایگان
  3. بلیط رفت و برگشت هواپیما
  4. تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ترکی
  5. ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت 
  6. رزرو هتل 

💲 قیمت تور قونیه نوروز 1401

همانطور که میدانید قیمت تور قونیه نوروز 1401 براساس قیمت بلیط هواپیما پروازهای ایرانی و قیمت هتل رزرو شده متفاوت است. علاوه بر این تعداد روزهای مدت تورنیز میتوانند نرخ تور قونیه فروردین 1401 را دستخوش تغییرات کنند. 

💵 تور ارزان قونیه نوروز 1401

دیگر نگرانی از بابت قیمت تور نوروزی قونیه 1401 نداشته باشید زیرا ما در آژانس الفبای سفر با ارائه تور لحظه آخری قونیه و تور ارزان قیمت قونیه ، شرایط را بگونه ای برای شما فراهم خواهیم کرد تا با کمترین هزینه برای تور، بیشترین لذت را از سفرتان و پکیج تور انتخابی خود ببرید. 

 ⏰ تور لحظه آخری قونیه نوروز 1401

تور قونیه لحظه آخری نوروز در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی می باشند

توجه کنید که:

  برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .

💵 آیا تور لحظه آخری قونیه نوروز 1401 ارزان است؟

همانطور که در بالاتر گفته شد عوامل مهمی چون فصل مورد نظر برای سفر، قیمت بلیط هواپیما و نرخ هتل رزرو شده در هزینه تور قونیه تاثیر دارند اما اگر همین تورها به صورت لحظه آخری اغمال شوند قیمت ارزانتری به خود می گیرند اما به این نکته توجه کنید که صرفا همیشه به این صورت نیست مثلا در نوروز که گردشگران زیادی از ایران با تور ترکیه نوروز به این کشور می روند اگر هم تورهای دقیقه نودی ارائه شوند آن چنان تغییری در قیمت ها ممکن است رخ ندهد.


دیدنی های قونیه در بهار

قونیه آخرین خانه مولانا (مولانا) بود که آرامگاه او در این شهر است. در سال 1273 پیروان او در قونیه نظام صوفی مولوی اسلام را تأسیس کردند و به دراویش چرخان معروف شدند. قونیه به عنوان یکی از مراکز شهری محافظه‌کار مذهبی در ترکیه شهرت دارد

بهترین هتل های نزدیک موزه مولانا کدامند؟

هتل هیچ قونیه، هتل عراف و هتل رومی از محبوب ترین هتل ها برای مسافرانی هستند که به دنبال اقامت در نزدیکی مولانا موزیسی هستند. 

هتل های لوکس محبوب قونیه در نوروز

هتل های لوکس محبوب قونیه عبارتند از Ramada Plaza By Wyndham Konya، Bayir Diamond Hotel & Convention Center Konya و Grand Hotel Konya.

آب و هوا در نوروز

اولین ماه بهار، مارس، ماه تازه ای در قونیه ترکیه است که میانگین دمای آن بین 11.9 درجه سانتیگراد (53.4 درجه فارنهایت) و 0 درجه سانتیگراد (32 درجه فارنهایت) در نوسان است.

سوالات متداول

از واژه تور قونیه برای پکیج رزرو بلیط هواپیما قونیه، رزرو هتل های قونیه و خدمات مسافرتی استفاده می شود. امروزه در سایت های مختلف انواع تورهای قونیه با قیمت های مختلف را می توان مشاهده کرد، هم اکنون شما قادر به خرید و یا رزرو تور قونیه به صورت آنلاین نیستید ولیکن در آینده ای بسیار نزدیک می توانید به صورت اینترنتی خرید تور مورد نظر خود را انجام دهید. پس از مشاهده شرایط و امکانات پکیج های مختلف قونیه می توانید با آژانس مسافرتی معتبری که در نظر دارید تماس گرفته و خرید خود را انجام دهید.

آژانس الفبای سفر پیشنهاد می کند برای سفرهای خارجی همانند سفر به قونیه، دلار با خود داشته باشید و در مقصد تبدیل ارز انجام دهید، تنها مقدار کمی ارز مقصد را داشته باشید برای خرید های کوچک همانند خرید آب معدنی و یا برای حساب کردن کرایه تاکسی.

بسیاری این نگرانی را دارند که چنانچه در سفر به قونیه ارز تمام کردند، چطور می توانند ارز تهیه کنند. باید گفت که برای سفر به شهرهای ترکیه مانند قونیه در بیشتر مواقع احتیاجی به تبدیل ارز پیدا نمی کنید به این دلیل که بیشتر فروشگاه ها دلار و کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا و مستر کارت را قبول می کنند اما بهترین کار این است که در ایران لیر تهیه کنید.

تورهای لحظه آخری قونیه از نظر قیمتی بسیار مناسب تر هستند ولیکن این امر را باید در نظر داشته باشید که چنانچه منتظر تورهای لحظه آخری بمانید، ممکن است که قیمت ها تغییر خاصی نداشته باشند، ممکن است جای خالی به شما نرسد، همچنین امکان دیر رسیدن و جاماندن را نیز داشته باشید. بنابراین اگر که از همه جنبه های آن مطمئن هستید، منتظر تور لحظه آخری قونیه الفبای سفر بمانید.

غذا و خوراک در سفر بسته به هتل انتخابی شما در قونیه تعیین خواهد شد. پس از انتخاب یکی از هتل های قونیه می بایست سرویس اتاق خود را مشخص نمایید. برخی از هتل های قونیه با وجود دارا بودن رستوران، هیچکدام از وعده های غذایی را روی سرویس اتاق ها قبول نمی کنند که به آنها هتل های (OR) یا (Only Room) گفته می شود، برخی دیگر تنها صبحانه می دهند (BB) یا (Bed and Breakfast) و برخی از آنها صبحانه و نهار یا شام را ارائه می کنند (HB) یا (Half Board). هتل هایی هم هستند که یک وعده صبحانه، یک وعده نهار و یک وعده شام را در لیست سرویس های خود دارند که به آنها (FB) یا (Full Board) گفته می شود. 

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt