تور اندونزی تابستان

تور اندونزی تابستان

تور اندونزی تابستان

تور اندونزی تابستان 1402 ☀️ | الفبای سفر

تور اندونزی تابستان 😎 و ارزانترین قیمت تور اندونزی و بهترین هتل های اندونزی تابستان را با آژانس مسافرتی الفبای سفر تجربه کنید

انواع آثار هنری و معماری قدیمی، غذاهای گوناگون، بناهای تاریخی همه ساله گردشگران زیادی را مشتاق دیدن انونزی میکند. اندونزی ترکیبی از انواع جاذبه های گردشگری را دارد و از این جهت، سفر به اندونزی برای انواع سلیقه ها، لذت بخش خواهد بود. در اینجا ، ادیان ، فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلف در کنار هم و همیشه با لبخند و قدردانی عمیق از لذت زندگی ، با خوشبختی زندگی می کنند. همین شادی ، آرامش و فلسفه خاص زندگی است که بالی را بسیار خاص می کند. با تور بالی اندونزی تابستان الفبای سفر همراه باشید که مطمئنا اتفاقات خوبی برایتان در راه خواهد بود.

طمئناً می توان فهمید که چگونه بالی به عنوان یکی از بهترین مقصدهای تعطیلات در جهان قرار گرفته است. این جزیره قلب ها را می رباید ، تخیلات را مجذوب خود می کند ، و مسافران را به طور مداوم وسوسه می کند تا برای چیزهای بیشتر بازگردند.

📦 پکیج کامل تور اندونزی تابستان 1402

تور خارجی الفبای سفر امکاناتی نظیر گشت شهری (در شهرهای اندونزی)، ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه اندونزی تا هتل مورد نظر)، بیمه مسافرتی (بیمه حین سفر با تور اندونزی)، راهنمای فارسی زبان (تور لیدر آشنا به شهرهای اندونزی) رزرو بلیط هواپیما اندونزی و رزرو بهترین هتل اندونزی را برایتان فراهم میکند اینگونه با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان (اندونزی) لذت خواهید برد و با خاطره های خوبی از سفر به اندونزی بازخواهید گشت. 

💵 قیمت تور اندونزی تابستان 1402

قیمت تور اندونزی براساس قیمت بلیط هواپیمای پرواز، قیمت رزرو هتل،  تعداد روزهای مدت تور و ماهی که در آن به اندونزی سفر میکنید نیز میتوانند نرخ تور اندونزی تابستان را دستخوش تغییرات کنند. به یاد داشته باشید اگر فستیوال یا جشنواره معروفی هم در این محدوده زمانی برگزار شود آن وقت ممکن است کمی هزینه تور اندونزی بیشتر شود.

💲 تجربه خرید تور اندونزی تابستان 1402 از الفبای سفر

الفبای سفر با توجه به بودجه مورد نظرتان، بهترین انتخاب تور تابستانی اندونزی را به شما پیشنهاد می کند. قیمت تور اندونزی لحظه آخری با توجه به نوع هتل، نوع ایرلاین(بلیط پرواز داخلی یا خارجی به مقصد اندونزی) و سایر امکانات ارائه شده در تور متغیر خواهند بود.
آژانس الفبای سفر مجری تخصصی و مستقیم تور اندونزی است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که همراه با تور ارزان اندونزی به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد.

⏰ تور لحظه آخری اندونزی تابستان 1402

به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی تور اندونزی تابستان را در فاصله کمتر از یک هفته ارائه دهند و این دقیقا معنای تور لحظه آخری را میدهد تا بتوانند به این شیوه پکیج های تور اندونزی خود را به فروش برسانند. 

 دیگر آفر تور اندونزی الفبای سفر

تور اندونزی نوروز

غذاهای اندونزی (خوراکی های لذیذ اندونزی)

غذاهای معروف اندونزی

بیش از 5 هزار نوع از انواع غداهای  گوناگون در اندونزی وجود دارد. ماهی، برنج و سبزیجات  از غذاهای رایج این کشور است. استفاده از نوعی سس مخصوص، در غذاها  و انواع ترشی های مختلف و چاشنی با طعم شیرین در میان مردم اندوزی رایج است. گوشت و غذاهای دریایی و یا سبزی جات نیز به صورت خورشت  طبخ می شوند. دسر نیز در سفره های مردم این کشور محبوبیت خاص خود را دارد. در تور زمستان 99 اندونزی از خوردن این غذاهای خوش طعم لذت ببرید.


6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt