محله های زیبا و دیدنی وارنا را بشناسید

محله های زیبا و دیدنی وارنا را بشناسید

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 26 خرداد ، 1403

محله های زیبا و دیدنی وارنا را بشناسید

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

اگر قرار است به بلغارستان سفر کنید و گشتی در شهر زیبای وارنا بزنید بهتر است در مرکز شهر یک اتاق رزرو کنید.اگر قرار است چند روز در این شهر به گردش بپردازید پس پیشنهاد میکنیم محله های وارنا را بشناسید.الفبای سفر شما را در این مسیر راهنمایی میکند.

محله بریز Briz وارنا

بریز یکی از محله های پر جنب و جوش وارنا و منطقه ای است که ساختمان های لوکس زیادی در آن قرار گرفته اند. در نزدیکی این محل، هتل Saints Constantine and Helena resort قرار گرفته که از مرکز وارنا به راحتی با اتوبوس یا کمی رانندگی قابل دسترسی است. چشم انداز این محله شامل ساختمانهای نسبتا بلند و مجتمع های تفریحی است. شما همچنین می توانید در میهمانسراها و هتل های این محل در تور بلغارستان تابستان 98 اقامت کنید.

محله بریز وارنا،الفبای سفر

محله Izgrev وارنا

Izgrev یک محله دور افتاده اما سبز و نزدیک به ویلاهای تابستان حومه شهر است. تنها پنج آپارتمان در این محله وجود دارد که در طول دوران کمونیستی ساخته شده است و دارای نمای زیبای رو به افقها می باشد. برخی از نقاط این محله، منظره ای زیبا از وارنا، دریای سیاه و دریاچه وارنا را ارائه می دهند. اشکال عمده این منطقه زیرساختهای بد آن است.

محله Izgrev وارنا،الفبای سفر

محله گالاتا Galata وارنا

گالاتا کوچکترین محله وارنا با بیش از 2000 نفر جمعیت است. اما یکی از بهترین محله ها برای زندگی در نظر گرفته می شود. این منطقه بر روی یک اسکله با همین نام واقع شده است و توسط سواحل سنگی Fichoza و Pasa Dere  احاطه شده است و یک جای بسیار عالی برای کمپ زدن و لذت بردن از چشم انداز و محیط اطراف است.برای رسیدن به محله گالاتای وارنا، شما باید از روی پل Asparuhovo عبور کنید و در امتداد یک جاده ساحلی با چشم انداز در تور وارنا تابستان 98 پانوراما رانندگی کنید.

محله گالاتا وارنا،الفبای سفر

محله د سنتر The Center وارنا

یک محله قدیمی در وارنا که در آن شما اکثر ساختارهای تاریخی وارنا را خواهید یافت. در محله د سنتر چند ساختمان زیبا وجود دارد اما اکثریت ساختمانهای مدرن هستند. کناره خیابانهای این منطقه پر جنب و جوش کافه ها و مغازه های مختلفی وجود دارد که با قدم زدن در آن در عرض کمتر از 10 دقیقه می توانید 20 زبان مختلف را بشنوید.

باغ دریایی Sea Garden Park یکی از مکانهای دیدنی وارنا  نیز در این محله واقعه شده است. در این پارک زیبا می توانید بدوید، پیاده روی کنید از هوا لذت ببرید و یا در تور لحظه آخری بلغارستان بستنی بخورید.

محله د سنتر وارنا،الفبای سفر

محله Vladislavovo وارنا

محله Vladislavovo یکی از بزرگترین محله های شرق بلغارستان با بیش از 50000 ساکن است، اما معماری بناهای آن تا حدی معمولی است.یکی از بهترین منطقه های وارنا درست در خارج از این محل قرار دارد که یک جنگل سرسبز و رویایی با مسیرهای پیاده روی مشخص شده که چشم انداز های دیدنی پانوراما از وارنا را ارائه میدهد. این منطقه شاید زیاد مورد توجه مردم محلی قرار نگرفته باشد ولی با این حال یکی از دیدنی ترین و مهمترین مناطق وارنا محسوب میشود.(قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای مختلف را در الفبای سفر جستجو کنید.)

محله Vladislavovo وارنا،الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt