گردش یک روزه با تور گوانجو چین

گردش یک روزه با تور گوانجو چین

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 26 خرداد ، 1403

گردش یک روزه با تور گوانجو چین

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

گوانجو یک شهر پر جمعیت است که در جنوب چین قرار دارد. این شهر که پایتخت استان گوانگ‌دونگ است و با توجه به اینکه پر جمعیت ترین شهر چین است جاذبه های دیدنی زیادی را در خود جای داده است. اما اگر در سفر تور چین زمان زیادی را برای گشت زنی در این شهر ندارید همراه با الفبای سفر شما را برای سفره یک روزه راهنمایی می کنیم.

صبح در گوانجو چین

برای شروع صبح خود در سفر گوانجو، خود را برای خوردن یک صبحانه لذیذ و خوشمزه در یکی از بهترین جاها آماده کنید. بهترین انتخاب رستوران انزو و مکس Enzo & Max است که کرپهای فرانسوی بی نظیری را سرو می کند انگار که فراموش می کنید که شما در فرانسه نیستید. پس از صرف این صبحانه لذیذ بهترین انتخاب این است که به سمت جزیره شامیان Shamian Island حرکت کنید.

 جزیره تاریخی شامیان زمانی یک بندر تجاری بوده ولی در آن ساختمانهای مسکونی و تجاری قرار دارد. معماری بناهای این جزیره زیبا و خیره کننده است و بسیاری از آنها به سبک گوتیک و باروک هستند.در مسیرهای پیاده روی مجسمه های برنز به چشم می خورد که شما در جزیره شامیان در تور چین نمایشگاه گوانجو  آنها را در اطراف خود مشاهده خواهید کرد.

رستوران انزو و مکس، گوانجو-چین

جزیره شامیان گوانجو-چین،الفبای سفر

ظهر در گوانجو چین

زمانی که در این جزیره قدم می زنید و نقاط دیدنی این منطقه را مشاهده می کنید، مسلما برای ظهر گرسنه خواهید شد. گوانجو دارای غذاهای مختلف و متنوعی است که شاید علاقه مند باشید همه آنها را امتحان کنید اما امتحان کردن غذای چینی را از قلم نیندازید. 

برای خوردن غذای چینی نسبتا ارزان و با کیفیت بالا به رستوران Kitchen Table واقع در هتل دبلیو W Hotel بروید. این رستوران یکی از بهترین رستورانهای گوانجو است و بهترین و مشهورترین غذاهای چینی را سرو می کند.
پس از صرف ناهار خوشمزه چینی شما نصف روز فرصت دارید تا شهر را بگردید و جذابیتهای آن را در تور چین تعطیلات خرداد کشف کنید. سپس به سراغ موزه گوانجو Guangzhou Museum بروید. این موزه از دو بخش تشکیل شده که شامل برج ژنها و گالری هنر است.

این موزه با اشیا و آثار باستانی خود، تاریخ این شهر را نشان میدهد. به طور مثال اشیای به جای مانده از دوران امپراطوری مینگ.اشیای تاریخی این موزه در یک ساختمان قدیمی با قدمتی از سال 1300 قرار دارد. ساعاتی را در موزه گوانجو از مکانهای دیدنی چین سپری کنید و سعی کنید بعد از آن کمی هم در اطراف پارکهای اطراف گشتی بزنید.

رستوران Kitchen Table گوانجو چین، الفبای سفر

موزه گوانجو، چین-الفبای سفر

شب در گوانجوی چین

تنها چند ساعت فرصت دارید تا در سفر تور یک روزه خود در گوانجو این شهر را کشف کنید. برای صرف نوشیدنی و خوردن شام خوشمزه رستوران La Medina را انتخاب کنید. این رستوران با غذاهای مدیترانه ای خوشمزه و با کیفیت خود از شهرت زیادی برخوردار است. همچنین با سرو انواع نوشیدنی و داشتن فضای دلپذیر لحظات خوشی را برای شما به جای می گذارد.

در اتمام سفر 24 ساعته خود بعد از خوردن شام، در رودخانه مروارید گوانجو Pearl River سوار قایق شوید. این قایق سواری شما حدود 90 دقیقه طول خواهد کشید که در این تور شبانه، شهر را به شما از چشم انداز دیگری نشان می دهد. پس از قایق سواری لذت بخش، سفر شما در تور چین بهار 98 به پایان می رسد که حتما برایتان فراموش نشدنی خواهد بود.

رستوران La Medina گوانجو چین-الفبای سفر

رودخانه مروارید گوانجو چین-الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt