0214935
Fan ID(فن آیدی) چیست؟

Fan ID(فن آیدی) چیست؟

تاریخ آخرین به روز رسانی: 16 دی ، 1397

Fan ID(فن آیدی) چیست؟

طبق قوانین روسیه ،برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال، علاوه بر بلیط ، شما به یک کارت شناسایی شخصی به عنوان شناسه Fan ID (فن آیدی)، نیاز دارید.

طبق قوانین روسیه ،برای شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال، علاوه بر بلیط ، شما به یک کارت شناسایی شخصی به عنوان شناسه Fan ID (فن آیدی)، نیاز دارید. این Fan ID (فن آیدی) به هرمتقاضی تعلق می گیرد وتهیه آن برای همه دارندگان بلیط، از جمله ساکنان روسیه و کودکان، واجب است. برای شهروندان کشورهای خارجی، این شناسه Fan ID همچنین حق ورود بدون ویزا به روسیه را می دهد. شما باید یک Fan ID(فن آیدی) تهیه  کرده و از آن برای تمام مسابقات جام جهانی فوتبال همراه با بلیط خود، استفاده کنید.

اقدام برای تهیه شناسه Fan ID(فن آیدی)

برای تهیه شناسه Fan ID(فن آیدی) شما میتوانید ، به صورت آنلاین از  طریق وب سایت مرکز ثبت نام فن آیدی ، نسبت به دریافت آن اقدام کنید.
اگر به صورت آنلاین برای تهیه شناسه Fan ID(فن آیدی) اقدام میکنید ،نیازمند به  تهیه اطلاعات زیر هستید:
نام و نام خانوادگی (اسم مستعار در صورت دارا بودن)
تاریخ تولد
جنسیت
اطلاعات گذرنامه یا اطلاعات شناسه برای افراد غیرشهروند این کشور (نوع مدرک، شماره سریال، و غیره).

*در نظر داشته باشید مدرکی که شما برای ثبت نام شناسه Fan ID استفاده می کنید، ممکن است متفاوت از مدرکی باشد که شما برای خرید بلیط های مسابقات استفاده می کنید.
سیتیزن
شماره تلفن همراه
آدرس پست الکترونیکی
آدرس پستی برای تحویل شناسه فن آیدی
ارائه عکس رنگی که در 6 ماه اخیر گرفته شده است. 
فایل تصویر باید در قالب .jpg یا .jpeg باشد، حجم آن کمتر از 1 مگابایت باشد و اندازه آن حداکثر 420x525 پیکسل باشد. پس زمینه عکس باید ساده باشد، چشمان شما در عکس بایستی باز و صورت باید به طور واضح و شفاف باشد.
برای ارسال درخواست خود، اگر قصد تهیه چند بلیط دارید، به ارقام بلیط، ویا شماره سفارش نیاز دارید. که بسته به تعداد بلیطی که تهیه میکنید میتوانید از آن شماره چندین بار استفاده کنید.
پس از ارسال درخواست،  شما یک پیام متنی را در تلفن همراه خود دریافت خواهید کرد و ایمیل تاییدیه  نیزبه شما ارسال می شود. درخواست برای شناسه Fan ID  در مدت 72 ساعت بررسی می شود.
پس از آن، شما یک پیام جدید در مورد وضعیت برنامه خود دریافت خواهید کرد.
اگر می خواهید یک بار دیگر ثبت نام کنید یا فرم درخواست خود را تغییر دهید، باید منتظر دریافت پیام نسبت به وضعیت درخواست باشید و مجددا ثبت نام کنید. این فقط در مورد مواردی است که می خواهید املا نام یا نام خانوادگی و یا اطلاعات تاریخ تولد خود را اصلاح کنید، تمام اطلاعات دیگر فقط در مرکز ثبت نام شناسه فن آیدی قابل تغییر است.
شما همچنین می توانید شناسه Fan ID(فن آیدی) خود را در مراکز ثبت نام دریافت کنید که به زودی در همه شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال قابل دسترسی خواهد بود.
ثبت نام در مرکز مدت کوتاهی زمان می برد؛ کارکنان عکس های شما را دریافت میکنند، مدارک و شماره بلیط / شماره سفارش آنلاین را بررسی می کنند. اگر به مرکزمراجعه می کنید گذرنامه ، پاسپورت، شماره بلیط و یا شماره سفارش را همراه خود داشته باشید.

دریافت شناسه Fan ID(فن آیدی)

اگر  درخواست شناسه Fan ID ( فن آیدی) شما تایید شده باشد، می توانید آن را در مراکز ثبت نام ، از طریق ایمیل یا به طور مستقیم در استادیوم دریافت کنید. شهروندان خارجی و افراد بدون تابعیت از هیچ کشوری و کشورهای عضو پیمان ویزا Visa Waiver Countries (38 کشوری که مورد تائید ایالات متحده دارای ویزای سفارشی، امکان صدور ویزا تا 90 روز جهت مقاصد کاری و گردشگری هستند) می توانند شناسه Fan ID را از طریق ایمیل دریافت کنند.
شناسه های Fan ID می تواند از مرکز ثبت نام توسط متقاضی با نشان دادن گذرنامه یا عکس یا توسط وکیل متقاضی جمع آوری شود.
در این مورد، وکیل باید مدارک شناسایی همراه داشته باشد، یک کپی از گذرنامه متقاضی، وکالتنامه رسمی، یک بلیط بازی یا چاپی با شماره سفارش بلیط را همراه داشته باشد.

نظرات یا پیشنهادهای خود را در این قسمت به اشتراک بگذارید

به این صفحه امتیاز دهید
امتیاز کاربران