0214935

تور بدروم نوروز 99

امتیاز کاربران برای تور بدروم نوروز 99 | امتیاز 5 از 5 (از 2403 رای)
نوروز 99 هم مانند سال های گذشته با افتخار در کنارتان هستیم

آفر تور بدروم نوروز 99

تعطیلاتی متفاوت با تور بدروم ویژه نوروز 99

تور بدروم در عید نوروز، عیدی آژانس هواپیمایی الفبای سفر برای شما است. عده ای تصمیم گرفته اند که در تعطیلات سال نو به شهر بدروم سفر کنند اما پیدا کردن بهترین قیمت تور بدروم نوروز 99 را بسیار دشوار میدانند  به همین دلیل کارشناسان زبده آژانس مسافرتی الفبای سفر برای کمک به شما در موردیافتن بهترین آفر تور ترکیه نوروز ۹۹ در بهار سال جدید با استفاده از تور ارزان قیمت بدروم در ایام تعطیل نوروز خاطراتی فراموش نشدنی برای خود در فروردین ماه ثبت کنید. 

قیمت تور بدروم نوروز 99

بهترین و ارزانترین قیمت تور بدروم ویژه تعطیلات نوروز

همانطور که میدانید قیمت تور بدروم براساس قیمت بلیط هواپیمای پرواز ایرانی (قشم ایر،ایران ایر و ماهان) و پرواز خارجی یا ترک (ترکیش ایرلاین، اطلس گلوبال و پگاسوس) به مقصد شهر بدروم و قیمت هتل رزرو شده در بدروم ترکیه متفاوت و متغییر است. علاوه بر این دو فاکتور که تاثیر زیادی در قیمت تور ویژه نوروز 1399 بدروم دارند، تعداد روزهای مدت تور ترکیه و فصلی که در آن به بدروم سفر میکنید نیز میتوانند نرخ تور بدروم را دستخوش تغییرات کنند. به یاد داشته باشید همیشه ارزانترین قیمت تور نمیتواند دلیل بر بهتر بودن تورهای نوروز 99 باشد، برخی با ارائه تور ارزان تر و بی کیفیت فقط باعث هدر رفت سرمایه و زمان گردشگران میشوند.

جشنواره نوروزی تور بدروم

فستیوال ها، جشن ها و مراسم نوروزی در بدروم

در بدروم تعداد زیادی از فستیوال ها با تغییر فصل در شهر بدروم برگذار می شوند. اگرچه جشن نوروز و خضر روز (خضر ایلیا) تقریباً دریک زمان برگذار می شوند اما مابقی با تغییرات آب و هوا در شهر بدروم برگذار می شوند. با فرا رسیدن فصل بهار مردم ترکیه نیز فرارسیدن عید نوروز را جشن می گیرند و سنت ها و مراسم های زیبایی را برگزار می کنند. مانند ایرانی ها مردم ترکیه نیز در مدت زمان نوروز به خانه های یکدیگر میروند و عید نوروز را به یکدیگر تبریک می گویند و میزبانان با شیرینی از مهمانان خود پذیرایی می کنند، از دیگر سنت های مردم ترکیه در عید نوروز این است که با لباس های نو بر سر مزارهای رفتگان خود میروند.
با آغاز سال نو، درفصل بهار فستیوال های هیجان انگیز و زیبایی در شهر بدروم برگزار می شوند از جمله این فستیوال ها می توان جشن ها و فستیوال های زیر را نام برد:
جشنواره Gundogan Sucuk : موضوع این جشنواره که در آخرین شنبه ماه فوریه برگذار می شود همان طور که از اسمش مشخص است درباره خوردن سوسیس است! اما درواقع این فستیوال تنها در مورد خوردن سوسیس ترکی (Sucuk) نیست، باید گفت که در این فستیوال علاوه بر خوردن سوسیس موزیک هم وجود دارد. شرکت کنندگان در این جشنواره بیشتر بومیان و افراد ساکن شهر بدروم می باشند اما به مسافران و گردشگران شهر بدروم پیشنهاد می شود که این جشنواره را به هیچ عنوان از دست ندهند.
جشنواره Slow Cheese بدروم: این فستیوال که یک فستیوال بین المللی پنیر است در تاریخ 11 الی 14 ماه آوریل برگذار می شود. تولید کنندگان محلی پنیر، تولیدات پنیر خود را در این جشنواره به نمایش می گذارند. در این جشنواره می توانید انواع پنیر، عسل و زیتون را مزه کنید و با روش های سنتی تهیه مربا و پنیر آشنا بشوید همچنین آموزش تهیه پنیر برای کودکان نیز از جمله فعالیت هایی است که در خلال این جشنواره برگذار می شود.
فستیوال دوچرخه بدروم: فستیوال دوچرخه توسط انجمن ورزش و طبیعت شهر بدروم در ماه می برگذار می شود. خیابان Neyzen Tevfik مبدا و نقطه شروع این جشنواره است و بعد از پیمودن تمامی مسیرهای دوچرخه سواری در مرکز Quay به پایان میرسد. در هنگام فستیوال دوچرخه سواری بدروم برنامه های دیگری نظیر نمایش های رقص، اجراهای زنده موسیقی در طول روز برگذار می شوند.
فستیوال کایت و بادبادک بدروم: جشنواره کایت و بادبادک بدروم که در ماه می برگذار می شود در سال گذشته در سیزدهم ماه می تحت عنوان "بدروم بدون مانع" برای آگاهی از حقوق معلولین برگذار شد. این فستیوال توسط انجمن کایت سواری بدروم و با حمایت شهرداری بدروم برای جذب علاقه مندان به کایت و بادبادک برگذار می شود. علاوه بر این برای اطمینان از اینکه کودکان اوقات خوشی را در این فستیوال داشته باشند مسابقات و نمایش های دلقکی برای کودکان نیز در نظر گرفته شده است.
فستیوال بهار Ortakent-Yahsi: فستیوال بهار در منطقه اورتاکنت-یاهسی در ماه می برگذار می شود که در این جشنواره انواع فعالیت ها از جمله فعالیت های ورزشی، کنسرت های موسیقی و نمایشگاه های مختلفی برپا می شوند. در سال گذشته خواننده ترک Berksan در فستیوال بهاری Ortakent-Yahsi بر روی صحنه رفت. جالب است بدانید که منطقه Ortakent-Yahsi دارای بزرگترین ساحل در شهر بدروم می باشد.
جشنواره بین المللی رقص بدروم: جشنواره بین المللی رقص بدروم تشکیل شده از سه فستیوال رقص متفاوت که البته جشنواره رقص بدروم یکی از قدیمی ترین جشنواره های شهر بدروم است.
جشنواره رقص محلی بدروم (30th  April – 5th May): این فستیوال شامل مسابقات رقص های گروهی محلی برای کودکان و جوانان است. شرکت کنندگان در این مسابقه نه تنها از شهرهای مختلف ترکیه می باشند بلکه از کشورهای خارجی نیز در این مسابقات شرکت می کنند. این جشنواره در کلاب رقص بدروم، مرکز فرهنگی Herodot و هتل Isis برگذار می شوند.
فستیوال بین المللی رقص مدرن بدروم (8th – 12th May): جشنواره بین المللی رقص مدرن بدروم برای اولین بار در سال 2017 برگذار شده و امروزه فستیوال رقص مدرن بدروم به عنوان یک فستیوال بین المللی شناخته می شود. این جشنواره  پذیرای شرکت کنندگانی از تمامی ملیت ها با حداقل سن پنج سال است. این فستیوال دارای نمایش های رقص، مسابقات رقص و کارگاههای آموزشی رقص در مرکز فرهنگی Heredot، کلاب رقص بدروم و هتل Isis برگذار می شوند.
فستیوال رقص لاتین بدروم (23rd – 26th May): این فستیوال که شامل نمایش هایی از رقص سالسا، رقص باچاتا و رقص کیزومبا است که دارای شرکت کنندگان ملی و بین المللی است و همچنین مسابقاتی در این جشنواره نیز برگزار می شود. شرکت کنندگان در این فستیوال باید ورودیه پرداخت کنند چرا که مبلغ ورودیه صرف مهمانی ها و کارگاه های آموزشی می شوند.
فستیوال Pedasa: فستیوال پداسا بیش از 20 سال است که در منطقه ای از شهر بدروم که شهر باستانی پداسا و یا پداسوس در آن قرار دارد برگذار می شود. در زمان برگذاری این فستیوال برنامه های مختلفی از جمله کنسرت های موسیقی محلی، پیاده روی در طبیعت، نمایش و مسابقات رقص های محلی برگذار می شوند. همچنین شهرداری بدروم این فستیوال را حمایت می کند و این فستیوال توسط انجمن حمایت و پشتیبانی شهر باستانی پداسا هر ساله در ماه می برگذار می شود.

آب و هوای بدروم در نوروز 99

بهار 99 بهترین فصل سفر به بدروم

در تعطیلات نوروز 99 عده بسیاری تصمیم به گذراندن تعطیلات خود در شهر بدروم ترکیه گرفته اند اما هر سفری نیازمند این است که از آب و هوا اطلاع داشته باشید و بدانید چه لباس هایی با خود ببرید. درجه هوا و رطوبت شهر بدروم در فصل بهار معتدل می باشند و بالاترین درجه هوا در این موقع از سال 28 درجه سانتیگراد و پایین ترین درجه 17 درجه سانتیگراد می باشد اما با گذشت زمان و نزدیک شدن به فصل تابستان آب و هوای بدروم به سمت گرمتر شدن میرود. درفصل بهار شهر بدروم به ندرت دارای بارش باران است و تنها ممکن است 3 یا 4 روز دارای بارش باران باشد. فصل بهار دومین فصل شلوغ در شهر بدروم از لحاظ تعداد گردشگران و توریست ها می باشد که باعث می شود فصل بهار زمان مناسبی برای انجام فعالیت های مختلف تفریحی در بدروم باشد.

سوالات متداول تور بدروم نوروز 99

1 - برای سفر به بدروم پاسپورت باید دارای چند ماه اعتبار باشد و آیا نیاز به اخذ ویزا دارد؟
برای سفر به بدروم احتیاجی به اخذ ویزا ندارید اما پاسپورت شما باید دارای 2 الی 3 ماه اعتبار باشد.

2 - ایمیل تأییدیه رزرو تور بدروم نوروز 99 را گم کرده‌ام، چگونه می‌توانم اطلاعات تور را به دست آورم؟
با ورود به حساب کاربری خود در وبسایت الفبای سفر در قسمت قراردادها می توانید اطلاعات مربوط به رزرو تور بدروم نوروز 99 خود را مشاهده نمایید.

3 - آیا می‌توانم برای فرد دیگری به نام خود برای نوروز 99 رزرو تور بدروم بگیرم؟
شما می‌توانید برای فرد یا افراد دیگری رزرو بگیرید اما در قسمت نام مسافر حتماً باید نام و مشخصات مسافر وارد شود.

4 -  اگر در زمینه رزرو تور بدروم به مشکلی برخوردم و یا سوالی برایم پیش آمد چه کاری باید انجام دهم؟
برای تماس با آژانس و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود، اطلاعات تماس با آژانس در قسمت پایین وبسایت موجود می باشد.

5 - اگر در تاریخ رزرو شده به هتل نرسم چه اتفاقی می افتد؟
قوانین هتل برای دیر رسیدن مسافر، پس از 12 ساعت این گونه است که هتل هزینه یک روز را حساب می نماید.

آب و هوای بدروم نوروز 99

BODRUM WEATHER

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر