چرا سفر به اندونزی؟

مجمع‌الجزایر اندونزی،  بزرگترین مجمع الجزایر در جهان بوده و دارای دیدنی های بی شماری است و فرهنگ  اقوام زیادی را در خود جای داده است. با سفر به این کشور که قدمتی بیش از 2.5  میلیون سال دارد تجربه ای نو کسب کنید. انواع آثار هنری و معماری قدیمی،غذاهای گونا گون، بناهای تاریخی همه ساله گردشگران زیادی را مشتاق دیدن این کشور میکند.

چرا سفر با تور اندونزی ؟

تعطیلات سال نو میلادی خود را با انتخاب تور اندونزی الفبای سفر پر خاطره کنید. با استفاده از تور و امکانات آن مانند راهنمایی انواع رستوران ها و مراکز خرید، معرفی جاذبه های گردشگری، گشت و گذار شهری، دغدغه و نگرانی سفر را از خود دور کرده و در بهار و تابستان 97 با تور اندونزی با آرامش خاطراز مسافرت خود لذت ببرید.

چرا تور اندونزی الفبای سفر ؟

تور لحظه آخری ، تور ارزان اندونزی، تنهای بخشی از خدمات الفبای سفر بوده و با قیمت ها و خدمات گوناگون می توانید تور مد نظر خود را در بهار و تابستان 97 انتخاب کنید. تماس با کارشناسان و اطلاع از قیمت تور ارزان به انتخاب شما کمک شایانی می کند. بهار و تابستان 97 را با الفبای سفر متفاوت آغاز کنید.

جاذبه های گردشگری اندونزی

اندونزی جاذبه های توریستی زیادی را در خود جای داده طبیعت دوستان می توانند رفتن به پارک های ملی  و یا  سواحل زیبا با چشم اندازی حیرت انگیز و یا تماشای آتش فشان های فعال را انتخاب کنند ودر بهار و تابستان 97 از آنجا بازدید کنند و معابد باستانی برای علاقه مندان به باستان شناسی و تاریخ بسیار جذاب می باشد در تور اندونزی بازدید از این جاهای دیدنی را فراموش نکنید.

آب و هوای اندونزی

آب و هوای اندونزی  استوایی، گرم و مرطوب است و با تغییرات فصلی اندک همراه است. جنگل های استوایی بیش از دو سوم این کشور را در بر گرفته و آب هوای این کشور را به دو بخش فصل گرما ، بارانی و مرطوب تقسیم کرده است.در تمامی طول سال درجه هموا بین 20 تا 33 درجه متغیر است. به طور کلی بهترین زمان سفر به اندونزی از ماه می تا سپتامبر (اردیبهشت تا شهریور) است. با تور لحظه آخری اندونزی از این کشور سر سبز دیدن کنید.

غذاهای اندونزی

بیش از  ۵ هزار نوع از انواع غداهای  گوناگون در اندونزی وجود دارد. ماهی، برنج و سبزیجات  از غذاهای رایج این کشور است. استفاده از نوعی سس مخصوص، در غذاها  و انواع ترشی های مختلف و چاشنی با طعم شیرین در میان مردم اندوزی رایج است. گوشت و غذاهای دریایی و یا سبزی جات نیز به صورت خورشت  طبخ می شوند. دسر نیز در سفره های مردم این کشور محبوبیت خاص خود را دارد. در تور بهار و تابستان 97 اندونزی از خوردن این غذاهای خوش طعم لذت ببرید.

هتل های اندونزی

تنوع در هتل های اندونزی بسیار زیاد است .هتل های 5 ستاره بالی و یا انواع گوناگون هتل آيانا بالی،هتل بولگاری بالی هتل شرايتون بالی، هتل لاگونا بالی، هتل ديسكاوری بالی از جمله هتل های این کشور هستند. بهار و تابستان 97 را با اقامت در این هتل ها و یا انتخاب هتل مورد نظر خود سپری کنید.

آب و هوای اندونزی

جاذبه های گردشگری اندونزی-گردشگری