بلیط هواپیما مسکو

بلیط هواپیما مسکو سامانه خرید آنلاین بلیط ارزان مسکو الفبای سفر، امکان رزرو اینترنتی بلیط هواپیما سیستمی و چارتری،قیمت بلیط مسکو تمامی ایرلاین ها بهار و تابستان 97.
هدف آژانس هواپیمایی الفبای سفر خاطره انگیز کردن سفر برای شما است.بهترین و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به مسکو را با الفبای سفر پیدا کنید. رزرو انواع بلیط هواپیما از چارتری تا فرست کلاس ویژه با الفبای سفر بسیار سریع و آسان می باشد.خرید اینترنتی بلیط ارزان قیمت هواپیما به مسکو را به راحتی با کمک باکس جستجو سایت الفبا که از بین تمامی ایرلاین های مختلف از جمله ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ... را بر اساس قیمت ، اطلاعات پرواز و ایرلاین به شما نمایش خواهد داد را پیدا کنید.اگر تاریخ پرواز شما قابل تغییر می باشد آژانس هواپیمایی الفبای سفر می تواند در خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان ترین پروازها را برای شما بیابد.


پرفروش ترین بلیط های مسکو
THR
3 شب
MOW
تاریخ رفت : 1397/03/29
تاریخ برگشت : 1397/04/01
THR
5 شب
MOW
تاریخ رفت : 1397/03/29
تاریخ برگشت : 1397/04/03
THR
6 شب
MOW
تاریخ رفت : 1397/03/29
تاریخ برگشت : 1397/04/04
THR
7 شب
MOW
تاریخ رفت : 1397/03/29
تاریخ برگشت : 1397/04/05
پروازهای مسکو
THR
MOW
تاریخ رفت : 1397/02/05
تاریخ برگشت : 1397/02/08
THR
MOW
تاریخ رفت : 1397/02/08
تاریخ برگشت : 1397/02/11
THR
MOW
تاریخ رفت : 1397/02/11
تاریخ برگشت : 1397/02/14
THR
MOW
تاریخ رفت : 1397/02/14
تاریخ برگشت : 1397/02/17
THR
MOW
تاریخ رفت : 1397/02/17
تاریخ برگشت : 1397/02/20
THR
MOW
تاریخ رفت : 1397/02/20
تاریخ برگشت : 1397/02/23
فرودگاه های مسکو
Bykovo APT
Domodedovo Intl APT
Moscow, All APT
Sheremetyevo Intl APT
Vnukovo APT, Moskva
سفر به مسکو

مسکو پایتخت کشور روسیه با زمستان هایی فوق العاده سرد دارای دیدنی های فراوانی است که شما با خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما مسکو، تور ارزان قیمت مسکو به صورت آنلاین و ریالی در وب سایت الفبای سفر، سفری خاطره انگیز به مسکو را برای خود رقم خواهید زد.مسکو دارای دیدنی های بسیار زیادی است از موزه ها گرفته تا بناها و ساختمان های تاریخی که مهمترین و پربازدیدترین آنها قلعه کرملین و میدان سرخ مسکو می باشند.

دیدنی های مسکو

مرکز خرید TSUM، دهکده تزارها، میدان سرخ، موزه پلانتریوم مسکو و حیات، حش مسکو و...

کرملین ارگ باشکوه مسکو
ارگ کرملین که یکی از نمادهای شهر مسکو است قدیمی ترین قلعه این شهر نیز می باشد که در سال 1487 میلادی ساخته شد. مجتمع تاریخی کرملین شامل چهار قلعه و کلیسا شامل کلیسای ارتودکسی دورمیشن (Dormitioin) و کلیسای  دوازده پیامبر (Twelve Apostles) که در قرن هفدهم ساخته شده است و برج های کرملین که در قرن هفدهم به بیست عدد افزایش پیدا کردند.بلندترین برج کرملین اسپاسکایا نام دارد که ارتفاع این برج هفتاد و یک متر است از دیگر برج های کاخ کرملین می توان با برج ساعت قرمز اشاره کرد.همچنین بازدید از موزه اسلحه کاخ کرملین خالی از لطف نیست.امروزه از کاخ کرملین به عنوان محلی برای سکونت رییس جمهور روسیه استفاده می شود
کلیسای جامع سنت باسیل

کلیسای جامع سنت باسیل که دارای قدمت 450 ساله است یکی از زیباترین و با شکوه ترین کلییساهای شهر مسکو است. کلیسای سنت باسیل در قرن شانزدهم بعد از جنگ با مغولان به دستور ایوان چهارم (ایوان مخوف) ساخته شد. این کلیسا دارای چهار گنبد می باشد که اسم این چهار گنبد برگرفته از نام  افرادی که در جنگ با مغولان قزان از خود شجاعت به خرج دادند گرفته شده است.جالب است بدانید که  ساخت این کلیسا شش سال طول کشید. ساختمان اصلی این کلیسا به نام شفاعت مریم مقدس می باشد و 9 کلیسای دیگر نیز به کلیسای اصلی راه دارند.

میدان سرخ مسکو

میدان سرخ معروف ترین میدان شهر مسکو و در نقطه صفر این شهر قرار گرفته است. این میدان دربین اقامتگاه سلطنتی رییس جمهور و کاخ کرملین قرار گرفته و به کلیسای جامع سنت باسیل نزدیک است.این میدان بزرگ برای سال ها بزرگ ترین و مهمترین مکان فضای باز روسیه به حساب می آمد.در اطراف میدان سرخ جاذبه های دیدنی دیگری همچون مجسمه لنین و موزه تاریخی دولت قرار گرفته اند.

بهترین زمان سفر به مسکو

بهترین زمان برای سفر به مسکو از ماه می الی اکتبر (اوایل فصل بهار تا اویل فصل پاییز) است. در این ماه ها می توانید به فستیوال ها و جشنواره های مختلف بروید و به علت طولانی تر بودن روزها زمان بیشتری برای بازدید از دیدنی های مسکو خواهید داشت.

وضعیت آب و هوا مسکو

آب و هوای شهر مسکو قاره ای و مرطوب است بدین صورت که در تابستان ها آب و هوا نسبتا مرطوب و میانگین دما 19 درجه سانتی گراد می باشد و ممکن است در فصل تابستان در ماه های تیر و مرداد (جولای و آگوست) دمای هوا به 30 درجه نیز برسد.زمستان های سرد مسکو از اوایل ماه نوامبر تا پایان ماه مارچ ادامه دارد اما سردترین ماه سال ژانویه است که دمای هوا به -8 درجه هم میرسد. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنینی شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.

از مزایای خرید بلیط مسکو

-          هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری،بیزینس، سیستمی) مسکو می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.

-          با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط مسکو وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد.

الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

مطالب مرتبط