بلیط هواپیما باتومی

بلیط هواپیما باتومی

قبل از خرید یا رزرو بلیط هواپیما به مقصد باتومی بهتر است بدانیم باتومی پایتخت آجارستان (یکی از جمهوری های گرجستان) دومین شهر بزرگ کشور گرجستان است و در جنوب غربی کشور گرجستان در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است. عمده در آمد و گردش مالی باتومی از صنعت توریسم تامین می شود اما باتومی به عنوان یک بندر مهم که دارای صنایع مهمی از جمله کشتی سازی، صنایع غذایی می باشد شناخته می شود. از سال 2010 ساخت برج ها و آسمان خراش ها در باتومی آغاز گردید اما همچنان ساختمان ها و حس و حال قرن 19 در شهر باتومی کاملا مشهود است. گردشگران گرجستان علاوه بر دیدنی های تاریخی باتومی  (دژ گونیو، مجسمه علی و نینو،میدان پیتزا، میدان اروپا و...) می توانند خرید کنند و یا از غذاهای لذیذ باتومی لذت ببرند.

پرفروش ترین بلیط های باتومی

IKA
3 شب
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/01
تاریخ برگشت : 1398/07/04
IKA
5 شب
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/01
تاریخ برگشت : 1398/07/06
IKA
6 شب
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/01
تاریخ برگشت : 1398/07/07
IKA
7 شب
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/01
تاریخ برگشت : 1398/07/08

پروازهای باتومی

IKA
BUS
تاریخ رفت : 1398/06/28
تاریخ برگشت : 1398/06/31
IKA
BUS
تاریخ رفت : 1398/06/31
تاریخ برگشت : 1398/07/03
IKA
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/03
تاریخ برگشت : 1398/07/06
IKA
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/06
تاریخ برگشت : 1398/07/09
IKA
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/09
تاریخ برگشت : 1398/07/12
IKA
BUS
تاریخ رفت : 1398/07/12
تاریخ برگشت : 1398/07/15

فرودگاه های باتومی

Batumi APT

اطلاعات فرودگاه های باتومی

فرودگاه بین المللی باتومی (Batumi International Airport)

فرودگاه بین المللی الکساندر کارتولی باتومی در 2 کیلومتری جنوب شهر باتومی قرار گرفته است و این فرودگاه 20 کیلومتر با شهر هوپا ترکیه فاصله دارد. فرودگاه الکساندر کارتولی به عنوان یک فرودگاه داخلی و بین المللی در کشور گرجستان و شمال شرقی کشور سرویس دهی می کند. 

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به باتومی

💵 بلیط ارزان قیمت باتومی!

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به باتومی را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت باتومی امری شدنی است یا خیر؟

عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما باتومی آگاهی ندارند وجود بلیط ارزان قیمیت هواپیما باتومی، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باتومی به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی بلیط هواپیما باتومی را تهیه کنند.

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به باتومی

🌐 خرید اینترنتی بلیط هواپیما باتومی

در پروازهای سیستمی و چارتری باتومی ، می توان بلیط سیستمی و چارتری لحظه آخری را با قیمتی ارزان پیدا کرد، به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانن با جستجو از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع، کلاس پرواز ها و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.

بلیط هواپیما سیستمی باتومی

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی باتومی از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی باتومی بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی باتومی در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی باتومی این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی باتومی مناسبترین انتخاب برای شما است.

بلیط هواپیما چارتر باتومی

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به باتومی پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما باتومی تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما باتومی غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما باتومی کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما بلیط چارتری باتومی است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما باتومی یا بلیط لحظه آخری هواپیما باتومی هستید، بلیط چارتری باتومی بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما باتومی علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما باتومی برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

انواع کلاس های پروازی بلیط باتومی

به طور کلی کلاس بلیط های پرواز به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.
🎫 بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

🎫 بلیط تجاری (Business): بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهره مند می باشند.

🎫 بلیط اقتصادی (Economy): بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما باتومی

خرید اینترنتی بلیط باتومی از طریق موتور جستجوی بلیط هواپیمای الفبای سفر بسیار ساده طراحی شده تا هر فردی به راحتی امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد باتومی را داشته باشد. به صورتی که اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید. بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.

از مزایای خرید بلیط باتومی

هنگام خرید بلیط هواپیما باتومی (چارتری، سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.
  با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط باتومی وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد.
  الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

زمان مناسب برای سفر به باتومی

باتومی دارای اقلیم نیمه گرمسیری مرطوب است این به این معنی است که آب و هوای باتومی به شدت تحت تاثیر دریای سیاه است که باعث بارش باران در بیشتر ایام سال می شود که همین امر باتومی را تبدیل به مرطوب ترین شهر گرجستان و قزاقستان می کند. میانگین دما در باتومی 14 درجه سانتی گراد است. در ماه های دی و بهمن که سردترین زمان در طول سال است باتومی به دمای 7 درجه می رسد و در ماه مرداد درجه دما به 22 درجه میرسد که گرمترین زمان سال به حساب می آید.
🔍 مشاهده تورهای لحظه آخری باتومی
🔍 مشاهده لیست هتلهای باتومی
🔍 دیدنیها، سرگرمی و تفریحاتی که در باتومی نباید از دست دهید!

تیم پشتیبانی آموزش دیده الفبای سفر 7/24 آماده پاسخگویی است

👁👁 پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

در این موضوع شکی وجود ندارد که شما بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما باتومی به پشتیبانی نیاز دارید.آژانس هواپیمایی الفبای سفر با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما مسافران عزیز می باشد و بدین ترتیب لذت خرید بلیط ارزان هواپیما باتومی را برای شما عزیزان دو چندان می کند و در هر زمانی از سفر مشکلی برایتان به وجود بیاید تیم پشتیبانی آژانس مسافرتی الفبای سفر آماده خدمت رسانی به شما می باشد.  

مطالب مرتبط