مجله الفبای گردشگری
01 اردیبهشت ، 1397
الفبای سفر
0 کامنت
آشنایی با 5 تا از بهترین رستوران های جهان
در کنار گردش در کشورهای مختلف، یکی دیگر از لذت های سفر امتحان کردن غذای آن کشور است تا با فرهنگ غذایی مردم آن آشنا شوید.مجله بریتانیایی «رستوران» بر اساس نظر سنجی،لیستی از 50 رستوران برتر دنیا را به چاپ رسانده است. همراه با الفبای سفر به 5 رستوران آن اشاره می کنیم.
ادامه مطلب
30 فروردین ، 1397
الفبای سفر
0 کامنت
9 لوازم ضروری سفر
در هنگام بستن چمدانها برخی از افراد وسایل غیر ضروری را همراه می برند که تنها فضای چمدانشان را اشغال می کند و هیچ استفاده ای از آنها نمی کنند.اما لوازمی هم هست که حتما باید قبل از سفر آنها را در چمدان قرار دارید .همراه با الفبای سفر این لوازم ضروری را بررسی می کنیم.
ادامه مطلب
29 فروردین ، 1397
الفبای سفر
0 کامنت
آداب و رسوم جالب مردم هند!
درسرزمین وسیع و پر جمعیت هند که به کشور 72 ملت شهرت دارد،اقوام، نژاد، ملیت و فرهنگ و تمدن زیادی کشور وجود دارد ، توریست ها زیادی را مجذوب دیدن و کشف آداب و رسوم و آیین مردم این کشور می کند. همراه با الفبای سفر قصد داریم چند مورد از مراسم و سنت کهن مردم هند را مرور کنیم.
ادامه مطلب
29 فروردین ، 1397
الفبای سفر
0 کامنت
جشنواره قایق اژدها  سنگاپور
سنگاپور مقصد سفر بسیاری از افراد است زیرا کشوری بی نظیری است برای تماشای طبیعت بهشتی و تجارت های بزرگ.در این کشور فستیوالهای زیادی برگزار می شود.جشنواره قایق اژدها نشان دهنده فرهنگ مردم چین در این کشور است.اما این جشنواره به چه صورت برگزار می شود؟ با الفبای سفر همراه باشید.
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load