KUL

کوالالامپور

پروازهای کوالالامپور

3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04
3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04
3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04
3 شب
IKA IST
رفت 1399/12/01
برگشت 1399/12/04

بلیط هواپیما کوالالامپور


بلیط هواپیما کوالالامپور سامانه خرید آنلاین بلیط ارزان کوالالامپور الفبای سفر، امکان رزرو اینترنتی بلیط هواپیما سیستمی و چارتری،قیمت بلیط کوالالامپور تمامی ایرلاین ها تابستان 98.
هدف آژانس هواپیمایی الفبای سفر خاطره انگیز کردن سفر برای شما است.بهترین و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به کوالالامپور را با الفبای سفر پیدا کنید. رزرو انواع بلیط هواپیما از چارتری تا فرست کلاس ویژه با الفبای سفر بسیار سریع و آسان می باشد.خرید اینترنتی بلیط ارزان قیمت هواپیما به کوالالامپور را به راحتی با کمک باکس جستجو سایت الفبا که از بین تمامی ایرلاین های مختلف از جمله ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ... را بر اساس قیمت ، اطلاعات پرواز و ایرلاین به شما نمایش خواهد داد را پیدا کنید.اگر تاریخ پرواز شما قابل تغییر می باشد آژانس هواپیمایی الفبای سفر می تواند در خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان ترین پروازها را برای شما بیابد.

✈ فرودگاه بین المللی کوالالامپور (Kuala Lumpur International Airport)
فرودگاه بین المللی کوالالامپور فرودگاه اصلی و بین المللی کشور مالزی و همچنین یکی از بزرگترین فرودگاه ها در جنوب شرقی قاره آسیا و جهان می باشد. فرودگاه بین المللی کوالالامپور در منطقه سپانگ سلانگور با فاصله 45 کیلومتری از جنوب مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته است. فرودگاه بین المللی کوالالامپور شلوغترین و بزرگترین فرودگاه مالزی است و در سال 2017 میزبان 58 میلیون مسافر و 719 تُن محموله بوده است و به همین دلیل بیست و سومین فرودگاه شلوغ دنیا به حساب میاید.

✈ فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه (Sultan Abdul Aziz Shah Airport)
فرودگاه سلطان عبدالعزیز شاه در گذشته به نام فرودگاه بین المللی سوبانگ نامیده می شده است. این فرودگاه در منطقه سوبانگ سلانگور مالزی قرار دارد. فرودگاه بین المللی سوبانگ به عنوان فرودگاه اصلی کوالالامپور از سال 1965 تا 1998 شناخته می شده است. این فرودگاه به منظور خدمات رسانی به کلیه پروازها، توربوپراب، پروازهای عمومی و بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. در سال 1996 نام این فرودگاه به نام سلطان عبدالعزیز شاه، یازدهمین پادشاه یانگ دی‌‌پرتوان آگونگ مالزی و هشتمین سلطان سلانگور نامیده شد.

 

آیا میدانید کوالالامپور کجاست؟

مالزی کشوری است در جنوب شرقی آسیا که قسمتی از شبه جزیره مالایا و جزیره بورنئو را اشغال کرده است. مالزی بیشتر به دلیل سواحل زیبا، جنگل های بارانی و تحت تاثیر از  فرهنگ های مالایایی، چینی، هندی و اروپایی شناخته شده است و اگر اهل طبیعت گردی باشید می توانید خاطرات به یاد ماندنی ای را در مالزی برای خود رقم بزنید.پایتخت کشور مالزی شهر کوالالامپور است با جمعیت 1.589 میلیون نفر. کوالالامپور دارای نقاط محبوبی مثل مراکز خرید شلوغ مانند Bukit Bintang و آسمان خراش هایی نمادین مانند برج های دوقلو با نام پتروناس (Petronas Twin Towers)  و با ارتفاعی برابر 451 متر می باشند، مسجد جامع کوالالامپور که از قدیمی ترین مساجد مالزی است، میدان استقلال، مرکز تجارت جهانی پوترا و مسجد نگارا (مسجد ملی مالزی) با ظرفیت 5000 نیایشگر همگی از نقاط محبوب و جاذبه های گردشگری شهر کوالالامپور می باشند. 

💵 بلیط ارزان قیمت کوالالامپور!

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به شهر کوالالامپور را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت به مقصد کوالالامپور امری شدنی است یا خیر؟

عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما به مقصد کوالالامپور آگاهی ندارند وجود بلیط ارزان قیمیت هواپیما به کوالالامپور، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد باید گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما کوالالامپور به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی بلیط هواپیما کوالالامپور را تهیه کنند.

🌐 خرید اینترنتی بلیط هواپیما کوالالامپور!

در پروازهای کوالالامپور خرید آنلاین بلیط سیستمی و چارتری امری معقول و مناسب ارزان است به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه می کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب می کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانند با جستجو، از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع، کلاس پرواز ها و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی به مقصد کوالالامپور از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی کوالالامپور بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی کوالالامپور در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی به مقصد کوالالامپور این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی کوالالامپور مناسبترین انتخاب برای شما است.

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به کوالالامپور پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما کوالالامپور تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما به مقصد کوالالامپور غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما کوالالامپور کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما بلیط چارتری کوالالامپور است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما به مقصد کوالالامپور یا بلیط لحظه آخری هواپیما کوالالامپور هستید، بلیط چارتری کوالالامپور بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما کوالالامپور علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما کوالالامپور برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

به طور کلی کلاس های بلیط هواپیما به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

🎫 بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

🎫 بلیط تجاری (Business): بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهرهمند می باشند.

🎫  بلیط اقتصادی (Economy):بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.

خرید اینترنتی بلیط کوالالامپور از طریق سیستم آنلاین خرید بلیط هواپیمای الفبای سفر بسیار ساده طراحی شده تا هر فردی به راحتی امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد کوالالامپور را داشته باشد به صورتی که اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید. بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.


هنگام خرید بلیط هواپیما کوالالامپور (چارتری، سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.

با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط کوالالامپور وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش می دهد.

الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

آب و هوای کوالالامپور در بیشتر ماه های سال گرم و شرجی است به این معنی که شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی در تمام طول سال مناسب برای مسافرت است. با وجود اینکه کوالالامپور گرم می باشد اما در زمان های متفاوت دارای بارش باران نیز می باشد که شدت این بارش ها به زمان بارش در طول سال بستگی دارد. شهر کوالالامپور توسط کوهستان ها احاطه شده است و لی آب و هوا به نسبت خنکتر از سایر نقاط مالزی است. دمای هوا بین 29 تا 35 درجه سانتیگراد در طول روز و 26 تا 29 درجه سانتیگراد در طول شب متغییر است. ممکن است که بعد از هر بارس هوا کمی سرد و خنک شود اما شهر کوالالامپور نسبت به سایر نقاط مالزی کمتر در معرض وزش بادهای موسمی که از شرق و غرب می وزند قرار می گیرد.

🔍 مشاهده تورهای لحظه آخری کوالالامپور
🔍 سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما کوالالامپور

👁👁 پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

در این موضوع شکی وجود ندارد که شما بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما کوالالامپور به پشتیبانی نیاز دارید.آژانس هواپیمایی الفبای سفر با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما مسافران عزیز می باشد و بدین ترتیب لذت خرید بلیط ارزان هواپیما کوالالامپور را برای شما عزیزان دو چندان می کند و در هر زمانی از سفر مشکلی برایتان به وجود بیاید تیم پشتیبانی آژانس مسافرتی الفبای سفر آماده خدمت رسانی به شما می باشد.  

1- پس از خرید بلیط هواپیما کوالالامپور از وبسایت الفبای سفر، بلیط چگونه به دست من می رسد؟
بلیط خریداری شده به آدرس ایمیل حساب کاربری شما در وبسایت آژانس الفبای سفر ارسال می گردد. همچنین می توانید در خود وبسایت الفبای سفر با وارد شدن به حساب کاربری بلیط هایی که خرید نموده اید را مشاهده  و نسبت به چاپ آنها اقدام نمایید.

2- آیا می‌توان مشخصات بلیط هواپیما کوالالامپور خریداری شده را آنلاین مشاهد و یا چاپ کرد؟
بله؛ یک نسخه از بلیط خریداری شده به ایمیل شما ارسال می گردد. 

3- چه زمان قبل از پرواز هواپیما باید در فرودگاه حاضر باشم؟
در پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است 40 دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد شد.

4- آیا پس از خرید بلیط هواپیما کوالالامپور، نام و کد ملی مسافر قابل تغییر است؟
بسته به نوع بلیط این قابلیت متفاوت است. در بلیط های سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (لغو) گردیده و بلیط جدید صادر گردد اما در بلیط های چارتر این درخواست طبق قوانین چارتر کننده بلیط هواپیما کوالالامپور قابل پیگیری می باشد.

5- آیا حتماً نیاز است که بلیط چاپ شده را به همراه خودم داشته باشم؟
در پروازهای داخلی برای دریافت کارت پرواز به همراه داشتن مدرک شناسایی (کارت ملی) کافی می باشد اما توصیه‌ی ما به شما این است که بلیط چاپ شده و‌ یا عکس آنرا به همراه داشته باشید و پیامک حاوی شماره ارجاء (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید. به همراه داشتن نسخه چاپ شده از بلیط خریداری شده برای کنسل کردن احتمالی پرواز نیاز می باشد.

6- در فرودگاه و هنگام سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟
ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه ضروری است.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt