طعم لذیذ غذاهای خیابانی مالزی را در چه جاهایی امتحان کنیم

طعم لذیذ غذاهای خیابانی مالزی را در چه جاهایی امتحان کنیم

جستجو در مجله گردشگری

تاریخ آخرین به روز رسانی: 27 فروردین ، 1398

طعم لذیذ غذاهای خیابانی مالزی را در چه جاهایی امتحان کنیم

خیابانهای مالزی پر است از رستورانها و بوفه های مختلف که عطر و بوی غذاها از هر گوشه کناری به مشام می رسد و هر گردشگری را وسوسه میکند تا طعم این غذاهای خوشمزه را بچشند. الفبای سفر به شما مکانهایی که می توانید غذای خوشمزه خیابانی مالزی را امتحان کنید به شما معرفی می کند.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

خیابانهای مالزی پر است از رستورانها و بوفه های مختلف که عطر و بوی غذاها از هر گوشه کناری به مشام می رسد و هر گردشگری را وسوسه میکند تا طعم این غذاهای خوشمزه را بچشند. الفبای سفر به شما مکانهایی که می توانید غذای خوشمزه خیابانی مالزی را امتحان کنید به شما معرفی می کند.

رستورانهای خیابان Jalan Alor

اینجا جایی است که برای خوردن غذاهای خوشمزه خیابانی نباید از دست بدهید. خیابانی که از ابتدا تا انتها پر است از میزها و صندلیهای کوچک و رستورانها و بوفه های مختلف با انواع غذاهای خیابانی و خوشمزه که در شبها پذیرای گردشگران و مردم محلی بسیاری است. 

این محله پر است از شیرینی فروشیها و غرفه های مختلف که اسنکهای محلی می فروشند و سرتاسر خیابان میز و صندلی برای نشستن وجود دارد که به دلخواه می توانید غذای خود را سفارش داده و در تور مالزی بهار 98 از خوردن آن لذت ببرید.

رستورانهای خیابان Jalan Alor،کوالالامپور-الفبای سفر

غذاهای بازار خیابانی شبانه تامان کونات 

یکی از بزرگترین بازارهای شبانه خیابانی در کوالالامپور بازار تامان کونات TAMAN CONNAUGHT است. این بازار حدود 700 دکه دارد که در خیابانی به طول ۲ کیلومتر قرار دارند. جایی که می توانید ساعتها در بین این غرفه ها و بوفه ها قدم بزنید و غذاهای ارزان قیمت که تنوع زیادی نیز دارند را مشاهده و خریداری کنید.

این بازار خیابانی در روزهای 4 شنبه از ساعت 5 و نیم عصر تا نیمه شب باز است که به دلیل محبوبیت زیادش مملو از جمعیت می شود.این بازار خیابانی تنها جایی در تور مالزی تعطیلات خرداد 98 است که در آن فروشندگان تایلندی نیز غرفه دارند. 

 غذاهای بازار خیابانی شبانه تامان ونات-کوالالامپور-الفبای سفر

رستوران هوتنگ لات تن HUTONG LOT 10

یکی از بهترین جاهایی که غذاهای خیابانی مالزی را سرو می کند رستوران هوتنگ در مرکز خرید لوت تن است. غذاهای سنتی و محلی رنگارنگ با طعم فوق العاده که فرهنگ کشور مالزی را به تصویر می کشد.

34 فودکورت‌ مختلف در هوتنگ غذاهای مشتریان را سرو می کنند و مردم محلی و گردشگران تور کوالالامپور بهار 98 در فضای بسته به دور از گرمای خورشید در محلی با تهویه مطلوب غذای خود را میل می کنند. میز و صندلیهای زیادی در این فودکورت‌ وجود دارد و شما مجبور نیستید با غریبه ها در سر یک میز غذا میل کنید. انواع غذاهای چینی و مالزیایی و نودلها را می توانید در این فود کورتها امتحان کنید.

رستوران هوتنگ لات تن،کوالالامپور-الفبای سفر

رستوران TAPAK URBAN STREET DINING

این رستوران بهترین و لذیذ ترین غذاها و اسنکهای منطقه Klang Valley را عرضه می کند. در این محل شما می توانید از شیک نارگیل گرفته تا همبرگر خرچنگی را امتحان کنید. 30 محل فروش غذا در این منطقه وجود دارد که می توانید از بین آنها غذاهایی مانند کیمچی (خوراک تخمیر شده سنتی کره‌ای است که از سبزیجات و ادویه‌ گوناگون ، کلم چینی و فلفل قرمز درست می‌شود) فراپه (یک نوع قهوه است که با یخ سرو می‌شود) یا پیتزا را انتخاب کنید. یک غذای خوشمزه را در این رستوران خیابانی مناسب سلیقه خود تور مالزی بهار 98 انتخاب کنید و طعم متفاوت غذاهای مردم این کشور را امتحان کنید.( برای شروع سفر بلیط هواپیما کوالالامپور را رزرو کنید.)

رستوران TAPAK URBAN STREET DINING،کوالالامپور-الفبای سفر

رستورانهای خیابان پتالینگ PETALING

امروزه وقتی که نام چین را می شنوید شما را یاد کالاهای ارزان قیمت، کیف و کفش و عطر .. برای خرید سوغات می اندازد. ولی خیابان پتالینگ محله چینی در مالزی یکی از بهترین جاهای است که غذاهای خیابانی خوشمزه را به فروش می رساند.

این محل کیفت غذاهای خود را از گذشته تا به امروز حفظ کرده است و افراد زیادی را از جاهای دور و نزدیک به سمت خود می کشاند. بنابراین بهتر است قبل از اینکه خیلی شلوغ بشود به محله چینی ها بروید. اگر هم دوست دارید می توانید از طعم غذاهای کلاسیک این منطقه در تور کوالالامپور تعطیلات خرداد 98 لذت ببرید.

بازار خیابانی پتالینگ،کوالالامپور-الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt