جاذبه های گردشگری قشم

جاذبه های گردشگری قشم

جاذبه های گردشگری قشم

جزیره قشم 

قشم، بزرگترین جزیره در دریای خلیج فارس می باشد که با بیش از ۱۴۹۰ کیلومتر مربع مساحت دارای مکانهای طبیعی و مناظر بی نظیری است که در هیچ نقطه ای در دنیا نمی توان مثل آن ها را پیدا کرد. جزیره قشم متعلق به دوره ساسانیان است و دارای سواحل متنوع اعم از ماسه ای، شنی و صخره ای می باشد که هرکدام به نوبه ی خود زیبایی خاصی را به این جزیره داه اند.

آب و هوای قشم

جزیره قشم از آب و هوای گرم و مرطوب است و از رطوبت بالایی نیز برخوردار است. اختلاف درجه حرارت فصلی در این جزیره بسیار بالا می باشد و گرم ترین زمان 10 تیر تا 10 شهریور و سردترین نیز دی و بهمن ماه هستند. در این منطقه حداکثر دما به 45 درجه و حداقل به 15 درجه می رسد.

جاذبه های توریستی جزیره قشم

اغلب جاذبه های قشم به صورت طبیعی هستند که این طبیعت غنی و متفاوت از بسیاری از دیگر نقاط کشور است. دره ستارگان نمونه ای از بی نظیرترین جاذبه های گردشگری قشم می باشد که مجموعه ای از دره ها و صخره ها است که نتیجه ی فرسایش به وسیله باد و باران های شدید طی 2 میلیون سال  قبل می باشد.دره چاهکوه، جنگل حرا و سواحل قشم از دیدنی های این جزیره شگفت انگیز می باشند.

هتل های قشم 

در جزیره قشم برای پذیرایی از  گردشگران، هتلهای لوکس و مسافرخانه های ارزان ساخته شده اند و دغدغه ای برای اسکان گردشگران با سلیقه ها و بودجه های متفاوت وجود ندارد. به عبارتی دیگر جزیره قشم از هتل های 4 ستاره تا اقامتگاه ها و مسافرخانه های ارزان قیمت را در خود جای داده است. از بهترین هتل های قشم میتوان به هتل ساحلی خلیج فارس، هتل ارم، مجتمع اقامتی ساحل طلائی و هتل آرتا اشاره کرد. این هتل ها و دیگر هتل های قشم باتوجه به امکاناتی دارند از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار هستند.

گردش در جزیره قشم

برای گشت و گذار در جزیره کیش می توانید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید. در تور قشم شما می توانید از تاکسی رانی های جزیره کیش تاکسی بگیرید و یا با استفاده از خدمات یکی از مینی بوس رانی های جزیره کیش به نقطه مورد نظر خود بروید.

 
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt