تور های لحظه آخری

آژانس الفبای سفر مجری انواع تور لحظه آخری داخلی و خارجی با قیمت مناسب و ارزان تور لحظه آخری ترکیه، کیش، استانبول، دبی، آنتالیا، مشهد و... می باشد.

همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد که به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی می باشند. تور ارزان لحظه آخری برای تعطیلات عید ، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر اتفاق می افتد.

تور ارزان خارجی

تورهای خارجی لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی پیش می آید که از گردشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند برای مثال تور لحظه آخری ارمنستان یا تایم طلایی سفر به آنجا گذشته است. تورهای مسافرتی خارجی مانند  تور لحظه آخری ترکیه ، مالزی ، سریلانکا ، بلاروس ، گرجستان و ... را نام برد که تور ارزان استانبول لحظه آخری و انواع آفر تور استانبول و تقریبا اکثر تورهای ترکیه مانند تور لحظه آخری آنتالیا بسیار پر طرفدار هستند و گردشگران زیادی برای تور لحظه آخری ترکیه داوطلب هستند.

تور لحظه آخری ترکیه

مسافران اکثر از نقاط مختلفی برای سفر با تورهای ارزان قیمت آماده هستند تور لحظه آخری استانبول از تبریز یا تور لحظه آخری استانبول از شیراز که در این موارد قیمت تور استانبول از نقاط مختلف کشور متفاوت خواهد بود.

قیمت تورهای اروپا نیز به همین صورت است با توجه به محلی که برای سفر انتخاب کرد اید و ویزا و... هزینه های مختلفی را باید پرداخت کنید که برای اطلاع از تور اروپا ارزان، تور ترکیبی اروپا و قیمت تور اروپا 97 می توانید با آژانس مسافرتی الفبای سفر تماس حاصل فرمایید.

تور ارزان داخلی

تورهای داخلی ایران نیز مانند تورهای خارجی طرفداران خاص خود را دارند به خصوص تورهای داخلی لحظه آخری که جایگاه خاص خود را دارند. سفر با تورهای داخلی ارزان قیمت زمینی مانند تورهای داخلی شمال برای مسیر های نزدیک و تورهای هوایی با تهیه بلیط ارزان هواپیما از طریق آژانس های مسافرتی امکان پذیر است. تورهای داخلی ارزان قیمت اصفهان و تور کیش ارزان دقیقه 90 بیشترین درخواست را از سوی مسافران دارد. تور لحظه آخری کیش هتل داریوش یکی از تورهای داخلی لاکچری است که از آژانس مسافرتی الفبای سفر ارائه می شود.

مزایای تور لحظه آخری:

حسن تورهای لحظه آخری در این است که ارزان تر است و از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد. مثلا تور استانبول قیمت های متفاوتی در ایام معمول سال دارد که با توجه به نوع امکانات تور مانند رزرو هتل 5 ستاره و... هزینه های متفاوتی را شامل می شود ولی همین تورهای نسبتا گران قیمت استانبول تور استانبول ارزان زمانی که شامل آفر تور استانبول می شوند به عنوان تور ارزان استانبول لحظه آخری با همان امکانات ولی نصف قیمت ارائه میشوند. پس اگر هوشمندانه عمل کنید می توانید بهترین تور ارزان لحظه آخری را ازان خود کنید.

معایب تورهای لحظه آخری:

و اما عیب این تورهای لحظه آخری در این است که باید آماده سفر باشید شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و درصورت خریداری به هیچ عنوان مبلغ مسترد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر میباشد.

توصیه آژانس مسافرتی الفبای سفر برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری استفاده کنند این است که:

  • برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
  • جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید. بهتر است از کسانی که از این تورها استفاده کرده اند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
  • در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید.
  • پرواز ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد ، صندلی را چک کنید.

آژانس مسافرتی الفبای سفر ارائه دهنده بهترین تورهای لحظه آخری داخلی و خارجی می باشد که با هدف ارائه بهترین قیمت تور مسافرتی و جلب رضایت مسافران بهترین خاطره را برای آنها به یادگار خواهد گذاشت