تور های لحظه آخری

تور لحظه آخری چیست؟

حتما" شما هم بارها نام تور لحظه آخری (Last Minute) یا لست سکند تور (Last Second) را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری در فصل پاییز چیست؟ الفبای سفر مجری مستقیم آفر تور لحظه آخری داخلی و خارجی با قیمت مناسب و ارزان،تور دقیقه 90 ،بهترین قیمت تور لحظه آخری است. همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی کوتاه تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد، به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده و آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی و تور ارزان داخلی می باشند. 

مهمترین مسیرهای تور لحظه آخری

تورهای خارجی لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی پیش می آید که از گردشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند (برای مثال تور لحظه آخری استانبول ترکیه) یا زمان طلایی سفر به آنجا گذشته است که تور ارزان استانبول لحظه آخری و انواع آفر تور استانبول و تقریبا اکثر تورهای ترکیه مانند تور لحظه آخری آنتالیا بسیار پر طرفدار هستند و گردشگران زیادی برای تور لحظه آخری استانبول داوطلب هستند. مسافران اکثرا" از نقاط مختلفی برای سفر با تورهای ارزان قیمت آماده هستند تور لحظه آخری استانبول از تبریز و تهران یا تور لحظه آخری استانبول از شیراز که در این موارد قیمت تور استانبول از نقاط مختلف کشور متفاوت خواهد بود.  اما برای مسیرهای داخلی مانند کیش و قشم در  فصل پاییز و برای شهر مقدس مشهد ایامی به غیر از مناسبت های مذهبی آفر تورهای لحظه آخری بیشتر اتفاق می افتد که مسافرین می توانند تورهای دقیقه 90 داخلی را با قیمتی ارزان و مناسب  ثبت نام کنند.

ثبت نام در تورهای دقیقه 90

برای هر کسی پیش می آید که تعطیلاتی کوتاه مدتی داشته باشند و تصمیم به سفر بگیرند، در اینطور مواقع بهترین انتخاب برای سفر تورهای دقیقه 90 می باشند به این دلیل که تورهای لحظه آخری به مقاصد پر طرفداری مثل کیش، مشهد، استانبول و آنتالیا و روسیه با قیمت های مناسب و ارزان توسط آژانس مسافرتی الفبا سفر ارائه میشوند و از لحاظ هزینه سفر بسیار مقرون به صرفه تر از تورهای معمول می باشند اما باید به این نکته توجه کرد که تور های لحظه آخری در مدت زمان بسیار کوتاهی آغاز می شوند و به همین دلیل باید آماده سفر باشید و چمدان های خود را ببندید آماده سفر باشید.

مزایای تور لحظه آخری

حسن تورهای لحظه آخری واقعی در پاییز 98 در این است که ارزان تر است و از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد. مثلا تور استانبول قیمت های متفاوتی در ایام معمول سال دارد که با توجه به نوع امکانات تور مانند رزرو هتل 5 ستاره و... هزینه های متفاوتی را شامل می شود ولی همین تورهای نسبتا گران قیمت استانبول زمانی که شامل آفر تور استانبول می شوند به عنوان تور ارزان استانبول لحظه آخری واقعی با همان امکانات بلیط لحظه آخری هواپیما به استانبول و رزرو هتل  ولی نصف قیمت ارائه میشوند. پس اگر هوشمندانه عمل کنید می توانید بهترین تور ارزان لحظه آخری استانبول را در زمان مناسب خرید یا رزرو کنید.

معایب تور لحظه آخری

و اما تنها عیب این تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت در این است که باید آماده سفر باشید چون شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و درصورت خریداری به هیچ عنوان مبلغ استرداد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر میباشد.

نحوه رزرو تور لحظه آخری

توصیه آژانس مسافرتی الفبای سفر برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری استفاده کنند این است که:

⇜ برای خرید این تورها عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
 جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید. بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده میکنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
⇜ در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید.
  شماره پرواز بلیط هواپیما ، ساعت حرکت ، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید.

آژانس مسافرتی الفبای سفر ارائه دهنده بهترین تورهای لحظه آخری استانبول، آنتالیا، روسیه، مشهد و کیش و ... می باشد که با هدف ارائه بهترین قیمت تور مسافرتی و جلب رضایت مسافران بهترین خاطره را برای آنها به یادگار خواهد گذاشت.