0214935

تور های لحظه آخری

تور لحظه آخری چیست؟

حتما" شما هم بارها نام تور لحظه آخری (Last Minute) یا لست سکند تور (Last Second) را شنیده اید و برایتان این سوال پیش آمده که تور لحظه آخری در فصل تابستان

چیست؟ الفبای سفر مجری مستقیم آفر تور لحظه آخری داخلی و خارجی مانند تور لحظه آخری دبی با قیمت مناسب و ارزان،تور دقیقه 90 ،بهترین قیمت تور لحظه آخری است. همان طور که از نام آن پیداست تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در یک حداقل فاصله زمانی کوتاه تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور می باشد، به دلیل اینکه سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها تکمیل نشده و آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی که شامل تور ارزان خارجی مثل تور لحظه آخری گرجستان و تور ارزان داخلی می باشند.

مهمترین مسیرهای تور لحظه آخری خارجی

تورهای خارجی لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی پیش می آید که از گردشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند (برای مثال تورهای لحظه آخری استانبول ترکیه) یا زمان طلایی سفر به آنجا گذشته است که تور ارزان استانبول لحظه آخری و انواع آفر تور استانبول و تقریبا اکثر تورهای ترکیه مانند تور لحظه آخری آنتالیا، تور لحظه آخری گرجستان، تور لحظه آخری ارمنستان، تور لحظه آخری دبی و انواع تور لحظه آخری خارجی بسیار پر طرفدار هستند و گردشگران زیادی برای چنین تورهای لحظه آخری داوطلب هستند. مسافران اکثرا" از نقاط مختلفی برای سفر با تورهای ارزان قیمت آماده هستند تور لحظه آخری استانبول از تبریز و تهران یا تور لحظه آخری استانبول از شیراز که در این موارد قیمت تور استانبول از نقاط مختلف کشور متفاوت خواهد بود.

پرطرفدارترین مسیرهای تور لحظه آخری داخلی

تور لحظه آخری داخلی برای مسیرهایی مانند تور لحظه آخری کیش و همچنین تور لحظه آخری قشم در فصل تابستان و برای شهر مقدس مشهد ایامی به غیر از مناسبت های مذهبی آفر تورهای لحظه آخری مشهد بیشتر اتفاق می افتد که مسافرین می توانند تورهای دقیقه 90 داخلی و تور لحظه آخری داخلی را با قیمتی ارزان و مناسب  ثبت نام کنند.

ثبت نام در تورهای دقیقه 90

برای هر کسی پیش می آید که تعطیلاتی کوتاه مدتی داشته باشند و تصمیم به سفر بگیرند، در اینطور مواقع بهترین انتخاب برای سفر تورهای دقیقه 90 می باشند به این دلیل که تورهای لحظه آخری به مقاصد پر طرفداری مثل کیش، مشهد، استانبول و آنتالیا و روسیه با قیمت های مناسب و ارزان توسط آژانس مسافرتی الفبا سفر ارائه میشوند و از لحاظ هزینه سفر بسیار مقرون به صرفه تر از تورهای معمول می باشند اما باید به این نکته توجه کرد که تور های لحظه آخری در مدت زمان بسیار کوتاهی آغاز می شوند و به همین دلیل باید آماده سفر باشید و چمدان های خود را ببندید آماده سفر باشید.

مزایای تور لحظه آخری واقعی

حسن تورهای لحظه آخری واقعی تابستان99 در این است که ارزان تر است و از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای استاندارد ندارد. مثلا تور استانبول قیمت های متفاوتی در ایام معمول سال دارد که با توجه به نوع امکانات تور مانند رزرو هتل 5 ستاره و... هزینه های متفاوتی را شامل می شود ولی همین تورهای نسبتا گران قیمت استانبول زمانی که شامل آفر تور استانبول می شوند به عنوان تور ارزان استانبول لحظه آخری واقعی با همان امکانات بلیط لحظه آخری هواپیما به استانبول و رزرو هتل  ولی نصف قیمت ارائه میشوند. پس اگر هوشمندانه عمل کنید می توانید بهترین تور ارزان لحظه آخری استانبول را در زمان مناسب خرید یا رزرو کنید.

معایب تور لحظه آخری

و اما تنها عیب این تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت در این است که باید آماده سفر باشید چون شاید پرواز یک روز یا چند ساعت دیگر باشد و درصورت خریداری به هیچ عنوان مبلغ استرداد نخواهد شد چرا که این تورها چارتر میباشد.

نحوه رزرو تور لحظه آخری

توصیه آژانس مسافرتی الفبای سفر برای مسافرین عزیزی که میخواهند از تورهای لحظه آخری استفاده کنند این است که:

⇜ برای خرید تورهای لحظه آخری عجله نکنید چرا که یک ندانم کاری باعث میشود که این درصد تخفیف طوری زنده شود که انگار هیچ تخفیفی شامل حال شما نشده است .
 جستجو کنید تا اطلاعات خوبی به دست آورید. بهتر است با کسانی که از این تورها استفاده میکنند صحبت کنید و راه چاره را بپرسید.
⇜ در تورهای لحظه آخری هیچ واسطه گری وجود ندارد پس پول را مستقیم واریز نمایید تا یک مسافرت با کیفیت داشته باشید.
  شماره پرواز بلیط هواپیما، ساعت حرکت، فرودگاه مقصد و صندلی را چک کنید.

آژانس مسافرتی الفبای سفر ارائه دهنده بهترین تورهای لحظه آخری استانبول، تور لحظه آخری آنتالیا، تور لحظه آخری روسیه و همینطور تور لحظه آخری مشهد و لحظه آخری کیش و ... می باشد که با هدف ارائه بهترین قیمت تور مسافرتی و جلب رضایت مسافران بهترین خاطره را برای آنها به یادگار خواهد گذاشت.

مواردی که هنگام عقد قرار داد باید به آن ها توجه کرد

رارداد بین شما و آژانس ثبت‌نام‌کننده باید دارای مهر آژانس و امضاي مدیر یا نماینده آن باشد.

  1. به توضیحات شفاهی آژانس ثبت‌نام کننده که در رابطه با شرح خدمات تور انتخابی شما ارائه می‌شود اکتفا نكنید.
  2. براساس مقررات سازمان میراث فرهنگى، صنایع‌دستى و گردشگرى بیمه کردن تمامی مسافران شرکت‌کننده در تور الزامی است.
  3. این حق شماست که از برنامه سفر قبل از ثبت‌نام آگاهی داشته باشید. بنابراین هنگام عقد قرارداد آن‌را از آژانس ثبت نام کننده بخواهید.
  4. مشخصات هتل محل اقامت با قید ستاره یا درجه آنها را بخواهيد. همچنين محل يا محل‌های سوارشدن و ساعت حضور در محل را بپرسيد.
  5. مکان های مورد بازدید و قید این نکته که هزینه ورودیه ها به‌عهده چه کسی است، نكته مهمی است كه بايد در قرارداد تور لحاظ شده باشد.
  6. اگر لازم است هنگام ثبت نام در تور و عقد قرارداد وجهی از طرف شما به آژانس ثبت نام کننده پرداخت شود، حتماً در ازای پرداخت، رسید دریافت كنيد.
  7. داشتن راهنمای تور از ضروریات است و بايد در قرارداد قيد شده باشد؛ آن هم وجود راهنمای توری که دارای کارت معتبر از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری باشد.

نکته مهم درمورد تورهای ارزان قیمت

برخي تورهای ارزان قيمت هستند كه بيشتر از اينكه ارزانيشان به‌خاطر لحظه آخری بودن باشد به‌خاطر مكان هتل يا نوع وسيله‌نقليه‌ای است كه آن تور برگزيده است؛ مثلا اين هتل‌ها فاصله بيشتری با مركز شهر يا مناطق توريستی دارند و برای رسيدن به مناطق ديدنی يا مركز شهر مجبوريد هزينه‌ای را صرف اجاره تاكسی يا اتوبوس كنيد. در بعضی از شهرها سفر درون شهری برايتان گران تمام می شود اما جايی كه نرخ كرايه تاكسی چندان بالا نيست اگر گرفتن هتل در جايی دورتر از مركز شهر، به ميزان قابل‌ ملاحظه‌ای تور را ارزان می كند، می صرفد كه همان تور را با آن هتل بگيريد و از تاكسی يا اتوبوس برای رسيدن به مقصد استفاده كنيد. برای گرفتن چنين تصميمی از وضعيت جغرافيايي هتل و هزينه‌های تاكسی و اتوبوس حتما مطمئن شويد. ضمنا بدانید که هميشه به هر تور ارزان قيمتی دل خوش نكنيد. جدای از ترفندهایی كه برخي آژانس‌ها انجام می دهند، اگر مديريت سفر مناسب نبوده يا تورليدرتان چندان حاذق و كاربلد نباشد، ممكن است به اين نتيجه برسيد كه كاش دوبرابر پول را ميداديد اما از آن تور استفاده نمی کردید. يا ممكن است حتي آرزوی زودتر تمام شدن سفر و برگشتن كنيد. پس بدانید که کیفیت برگزاری تور و مهارت آژانس یک موضوع بسیار مهمی است. با الفبای سفر همراه باشید تا با راهنمایی و همکاری پرسنل این مجموعه سفری خاطره انگیز را تجربه نمایید.

امتیاز کاربران برای تور لحظه آخری | امتیاز 4.8 از 5 (از 1806 رای)

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر
User
نظر 1398/10/21

تورهای لحظه آخری استانبول و کیش رو کی برگزار می کنید؟ آیا قیمت تورهای لحظه آخری هم مثل بقیه تورها در زمان های مختلف متفاوت هست؟

alefbatour
پاسخ مدیر: 1398/10/22
سلام در صورت ارائه تورهای لحظه آخری استانبول و کیش توسط الفبای سفر، پکیج تورها در بخش تورهای لحظه آخری نمایش داده خواهند شد. در مورد سوال دوم و قیمت ها، هزینه تورهای لحظه آخری نیز بسته به زمان برگزاری تور و آژانس هواپیمایی مورد نظر، قیمت ها دستخوش تغییرات می باشند. به صورتیکه در روزهای عادی قیمت تورهای لحظه آخری ارزان تر از تعطیلات می باشد و همچنین آژانس مسافرتی الفبای سفر در هر حالت ارزان ترین تورهای لحظه آخری را ارائه خواهد داد.