0214935

بلیط هواپیما تفلیس


بلیط هواپیما تفلیس سامانه خرید آنلاین بلیط ارزان تفلیس الفبای سفر، امکان رزرو اینترنتی بلیط هواپیما سیستمی و چارتری،قیمت بلیط تفلیس تمامی ایرلاین ها تابستان 98.هدف آژانس هواپیمایی الفبای سفر خاطره انگیز کردن سفر برای شما است.بهترین و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به تفلیس را با الفبای سفر پیدا کنید. رزرو انواع بلیط هواپیما از چارتری تا فرست کلاس ویژه با الفبای سفر بسیار سریع و آسان می باشد.خرید اینترنتی بلیط ارزان قیمت هواپیما به تفلیس را به راحتی با کمک باکس جستجو سایت الفبا که از بین تمامی ایرلاین های مختلف از جمله ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ... را بر اساس قیمت ، اطلاعات پرواز و ایرلاین به شما نمایش خواهد داد را پیدا کنید.اگر تاریخ پرواز شما قابل تغییر می باشد آژانس هواپیمایی الفبای سفر می تواند در خرید آنلاین بلیط هواپیما ارزان ترین پروازها را برای شما بیابد.
امتیاز کاربران برای بلیط هواپیما تفلیس  |  امتیاز 5 از 5 (از 1101 رای)

پرفروش ترین بلیط های تفلیس

IKA
3 شب
TBS
تاریخ رفت : 1399/02/04
تاریخ برگشت : 1399/02/07
IKA
5 شب
TBS
تاریخ رفت : 1399/02/04
تاریخ برگشت : 1399/02/09
IKA
6 شب
TBS
تاریخ رفت : 1399/02/04
تاریخ برگشت : 1399/02/10
IKA
7 شب
TBS
تاریخ رفت : 1399/02/04
تاریخ برگشت : 1399/02/11

پروازهای تفلیس

IKA
TBS
تاریخ رفت : 1399/01/21
تاریخ برگشت : 1399/01/24
IKA
TBS
تاریخ رفت : 1399/01/24
تاریخ برگشت : 1399/01/27
IKA
TBS
تاریخ رفت : 1399/01/27
تاریخ برگشت : 1399/01/30
IKA
TBS
تاریخ رفت : 1399/01/30
تاریخ برگشت : 1399/02/02
IKA
TBS
تاریخ رفت : 1399/02/02
تاریخ برگشت : 1399/02/05
IKA
TBS
تاریخ رفت : 1399/02/05
تاریخ برگشت : 1399/02/08

فرودگاه های تفلیس

Tbilisi Intl APT

اطلاعات فرودگاه تفلیس

✈ فرودگاه بین المللی تفلیس (Tbilisi International Airport)

فرودگاه بین المللی تفلیس به نام شوتا روستاولی اصلی ترین فرودگاه بین المللی کشور گرجستان است. این فرودگاه که در گذشته به نام نووالکسیوکا شناخته میشد در 17 کیلومتری جنوب شرقی پایتخت گرجستان، شهر تفلیس قرار گرفته است.

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به تفلیس

💵 بلیط ارزان قیمت تفلیس گرجستان!

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به شهر تفلیس را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت به مقصد تفلیس امری شدنی است یا خیر؟
عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما به مقصد تفلیس آگاهی ندارند وجود بلیط ارزان قیمیت هواپیما به تفلیس ، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد باید گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما تفلیس به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس را تهیه کنند.

سفر به تفلیس

شهر تفلیس پایتخت کشور گرجستان است. خیابان های سنگفرش شده این شهر قدیمی بازتابی از یک تاریخچه بلند و پیچیده در زمان حکومت ایرانی ها و روس ها دارد. معماری متنوع و گوناگون تفلیس شامل کلیساهای ارتدوکس شرقی و معماری مدرن شوروی است که نمونه های بارز این نوع معماری قلعه ای بازسازی شده و به جا مانده از قرن چهارم به نام ناریکلا (Narikala) و مجسمه کارتلیس دِدا (Kartlis Deda) یا مادر گرجستان (Mother of Georgia) می باشند.

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تفلیس

🌐 خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس!

پروازهای سیستمی و چارتری تفلیس بسیار مقرون به صرفه می باشند چرا که قیمت بلیط سیستمی و چارتری بسیار ارزانتر از حد معمول می باشد، به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه می کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب می کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانند با جستجو، از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع، کلاس پرواز ها و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.

بلیط هواپیما سیستمی تفلیس

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی به مقصد تفلیس از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی تفلیس بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی تفلیس در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی به مقصد تفلیس این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی تفلیس مناسبترین انتخاب برای شما است.

بلیط هواپیما چارتر تفلیس

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به تفلیس پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما تفلیس تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما به مقصد تفلیس غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما تفلیس کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما بلیط چارتری تفلیس است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما به مقصد تفلیس یا بلیط لحظه آخری هواپیما تفلیس هستید، بلیط چارتری تفلیس بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما تفلیس علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما تفلیس برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

کلاس های پروازی بلیط تفلیس

به طور کلی کلاس های پرواز به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

🎫 بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

🎫 بلیط تجاری (Business): بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهرهمند می باشند.

🎫  بلیط اقتصادی (Economy):بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.


راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس

خرید اینترنتی بلیط تفلیس از طریق سیستم تخصصی فروش بلیط الفبای سفر بسیار ساده طراحی شده تا هر فردی به راحتی امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد گرجستان (تفلیس و باتومی) را داشته باشد به صورتی که اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید. بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.


از مزایای خرید بلیط تفلیس

هنگام خرید بلیط هواپیما تفلیس (چارتری، سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.

با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط تفلیس وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش می دهد.

الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

زمان مناسب برای سفر به تفلیس

کشور نسبتاَ کوچک گرجستان دارای آب و هوا متنوع است و این تنوع آب و هوایی تحت تاثیر کوه های قفقاز و دریای سیاه می باشد که هر دو نقش به سزایی در این تنوع آب و هوایی دارا می باشند. در کل باید گفت که آب و هوا در قسمت شرقی گرجستان خشک تر اما خنک است و در قسمت غربی مرطوب اما گرمتر می باشد. بهترین زمان برای مسافرت به گرجستان اردیبهشت ماه تا تیر ماه (May - June) و اواسط شهریور ماه تا اواسط مهر ماه (September) می باشد مخصوصاَ مناطق کم ارتفاع اطراف شهر تفلیس. باید گفت که در هنگام بستن چمدان ها خود باید لباس های بارانی به همراه خود داشته باشید به دلیل اینکه ممکن است هر لحظه آب و هوا دستخوش تغییر بشود!

🔍 مشاهده تورهای لحظه آخری تفلیس
🔍 سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما تفلیس
🔍 دیدنی ها، سرگرمی و تفریحاتی که در گرجستان نباید از دست داد!

تیم پشتیبانی آموزش دیده الفبای سفر 7/24 آماده پاسخگویی است

👁👁 پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

در این موضوع شکی وجود ندارد که شما بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما تفلیس به پشتیبانی نیاز دارید.آژانس هواپیمایی الفبای سفر با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما مسافران عزیز می باشد و بدین ترتیب لذت خرید بلیط ارزان هواپیما تفلیس را برای شما عزیزان دو چندان می کند و در هر زمانی از سفر مشکلی برایتان به وجود بیاید تیم پشتیبانی آژانس مسافرتی الفبای سفر آماده خدمت رسانی به شما می باشد. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تفلیس

1- پس از خرید بلیط هواپیما تفلیس از وبسایت الفبای سفر، بلیط چگونه به دست من می رسد؟
بلیط خریداری شده به آدرس ایمیل حساب کاربری شما در وبسایت آژانس الفبای سفر ارسال می گردد. همچنین می توانید در خود وبسایت الفبای سفر با وارد شدن به حساب کاربری بلیط هایی که خرید نموده اید را مشاهده  و نسبت به چاپ آنها اقدام نمایید.

2- آیا می‌توان مشخصات بلیط هواپیما تفلیس خریداری شده را آنلاین مشاهد و یا چاپ کرد؟
بله؛ یک نسخه از بلیط خریداری شده به ایمیل شما ارسال می گردد. 

3- چه زمان قبل از پرواز هواپیما باید در فرودگاه حاضر باشم؟
در پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است 40 دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد شد.

4- آیا پس از خرید بلیط هواپیما تفلیس، نام و کد ملی مسافر قابل تغییر است؟
بسته به نوع بلیط این قابلیت متفاوت است. در بلیط های سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (لغو) گردیده و بلیط جدید صادر گردد اما در بلیط های چارتر این درخواست طبق قوانین چارتر کننده بلیط هواپیما تفلیس قابل پیگیری می باشد.

5- آیا حتماً نیاز است که بلیط چاپ شده را به همراه خودم داشته باشم؟
در پروازهای داخلی برای دریافت کارت پرواز به همراه داشتن مدرک شناسایی (کارت ملی) کافی می باشد اما توصیه‌ی ما به شما این است که بلیط چاپ شده و‌ یا عکس آنرا به همراه داشته باشید و پیامک حاوی شماره ارجاء (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید. به همراه داشتن نسخه چاپ شده از بلیط خریداری شده برای کنسل کردن احتمالی پرواز نیاز می باشد.

6- در فرودگاه و هنگام سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟
ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه ضروری است.

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر