بلیط هواپیما پکن

شهر پکن پایتخت پرجمعیت ترین کشور دنیا است و جمعیت شهر پکن بالغ بر 21.5 میلیون نفر است و دومین شهر بزرگ کشور چین بعد از شانگهای می باشد و البته شهر پکن مقر فرماندهی قبیله مینگ و چینگ تا سال 1911 که جمهوری چین شکل گرفت. شهر پکن مرکر سیاسی، آموزشی و فرهنگی کشور چین می باشد و همچنین دارای اماکن تاریخی بسیار و موسسات فرهنگی زیادی می باشد.

پروازهای از مبدا پکن:
پروازهای به مقصد پکن:

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به پکن

💵 بلیط ارزان قیمت پکن!

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به پکن را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت پکن امری شدنی است یا خیر؟

عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما پکن آگاهی ندارند وجود بلیط ارزان قیمیت هواپیما پکن، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما پکن به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی بلیط هواپیما پکن را تهیه کنند.

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به پکن

🌐 خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن!

در پروازهای سیستمی و چارتری پکن، می توان بلیط ارزان را پیدا کرد، به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانن با جستجو از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع، کلاس پرواز ها و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.

بلیط هواپیما سیستمی پکن

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی پکن از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی پکن بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی پکن در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی پکن این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی پکن مناسبترین انتخاب برای شما است.

بلیط هواپیما چارتر پکن

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به پکن پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما پکن تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما پکن غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما پکن کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما بلیط چارتری پکن است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما پکن یا بلیط لحظه آخری هواپیما پکن هستید، بلیط چارتری پکن بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما پکن علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما پکن برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

 

انواع کلاس های پروازی بلیط پکن

به طور کلی کلاس بلیط هواپیما به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

🎫 بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

🎫  بلیط تجاری (Business):بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهره مند می باشند.

🎫 بلیط اقتصادی (Economy): بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن

خرید اینترنتی بلیط پکن از طریق رزرواسیون بلیط هواپیما الفبای سفر بسیار ساده طراحی شده تا هر فردی به راحتی امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد پکن را داشته باشد به صورتی که اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید. بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.


از مزایای خرید بلیط پکن

هنگام خرید بلیط هواپیما پکن (چارتری، سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.
با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط پکن وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد.
الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

زمان مناسب برای سفر به پکن

بهترین زمان برای سفر به شهر بانکوک از ماه March تا ماه May (فروردین – خرداد) و September و October (شهریور و مهرماه) که پکن دارای آب و هوای متعادل و خوبی است می باشد. البته این را باید در نظر گرفت که در این زمان می توانید از مناظر طبیعی رنگارنگ لذت ببرید. اما در عوض فصل تابستان به شدت گرم و زمستان بسیار سرد است همچنین برای سفر به پکن باید به تعطیلات رسمی و زمان هایی که توریست های فراوانی به پکن میروند باشد.

🔍 مشاهده تورهای لحظه آخری چین
🔍 سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما پکن
🔍 دیدنیها، سرگرمی و تفریحاتی که در چین نباید از دست دهید!

تیم پشتیبانی آموزش دیده الفبای سفر 7/24 آماده پاسخگویی است

👁👁 پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

در این موضوع شکی وجود ندارد که شما بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما پکن به پشتیبانی نیاز دارید.آژانس هواپیمایی الفبای سفر با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما مسافران عزیز می باشد و بدین ترتیب لذت خرید بلیط ارزان هواپیما پکن را برای شما عزیزان دو چندان می کند و در هر زمانی از سفر مشکلی برایتان به وجود بیاید تیم پشتیبانی آژانس مسافرتی الفبای سفر آماده خدمت رسانی به شما می باشد. 

مطالب مرتبط