بلیط هواپیما دبی

شهر دبی بزرگترین ایالت در امارات متحده عربی در حاشیه جنوبی خلیج فارس و در نزدیکی کشورهای عمان، قطر و عربستان قرار گرفته است.دبی علاوه بر دارا بودن ذخایر نفتی به دلیل موقعیت جغرافیایی ویژه تبدیل به یک بندر بسیار با اهمیت در منطقه شده است و به همین دلایل دبی به سرعت پیش رفت کرده و به شهری مدرن تبدیل شده است و با دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان و جذاب پذیرای توریست ها و گردشگران بسیاری در طول سال است.

پرفروش ترین بلیط های دبی

THR
3 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/01
تاریخ برگشت : 1397/10/04
THR
5 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/01
تاریخ برگشت : 1397/10/06
THR
6 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/01
تاریخ برگشت : 1397/10/07
THR
7 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/01
تاریخ برگشت : 1397/10/08

پروازهای دبی

THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/09/24
تاریخ برگشت : 1397/09/27
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/09/27
تاریخ برگشت : 1397/09/30
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/09/30
تاریخ برگشت : 1397/10/03
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/03
تاریخ برگشت : 1397/10/06
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/06
تاریخ برگشت : 1397/10/09
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/10/09
تاریخ برگشت : 1397/10/12

فرودگاه های دبی

Dubai World Central - Al Maktoum Intl APT
Dubai Intl APT
Minhad Military Ar Base
Travel Mall EY Bus Station

اطلاعات فرودگاه های دبی

✈ فرودگاه بین المللی آل مکتوم (Al Maktoum International Airport)
فرودگاه بین المللی آل مکتوم در شهرک بندری جبل علی، 37 کیلومتری جنوب غربی دبی قرارگرفته است. فرودگاه بین المللی آل مکتوم در تاریخ 27 ژوئن 2010 افتتاح گردید.فرودگاه آل مکتوم دارای مساحتی بالغ بر 14000 هکتار می باشد.
✈ فرودگاه بین المللی دبی (Dubai International Airport)
فرودگاه بین المللی دبی فرودگاه اصلی دبی است که در سطح بین المللی شلوغ ترین فرودگاه از نظر مسافران خارجی است. فرودگاه بین المللی دبی در سال 2017 میزبان 88 میلیون مسافر بوده است.فرودگاه بین المللی دبی در منطقه القرهود دبی قرار گرفته است.

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به دبی

💵 بلیط ارزان قیمت دبی!

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به دبی را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت دبی امری شدنی است یا خیر؟
عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما دبی آگاهی ندارند وجود بلیط ارزان قیمیت هواپیما دبی، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما دبی به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی ارزانترین بلیط رفت و برگشت هواپیما به دبی را تهیه کنند.

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به دبی

🌐 خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی!

در پروازهای سیستمی و چارتری دبی، می توانید ارزان قیمت ترین بلیط هواپیما به دبی از شهرهای تهران، شیراز، مشهد، بندر عباس، اصفهان و ... را پیدا کرد، به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانن با جستجو از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع، کلاس پرواز ها و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.

بلیط هواپیما سیستمی دبی

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی دبی از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی دبی بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی دبی در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی دبی این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی دبی مناسبترین انتخاب برای شما است.

بلیط هواپیما چارتر دبی

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به دبی پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما دبی تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما دبی غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما دبی کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما بلیط چارتری دبی است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما دبی یا بلیط لحظه آخری هواپیما دبی هستید، بلیط چارتری دبی بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما دبی علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما دبی برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

انواع کلاس های پروازی بلیط دبی

به طور کلی کلاس بلیط های هواپیمایی به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

🎫 بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.
🎫 بلیط تجاری (Business): بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهره مند می باشند.
🎫 بلیط اقتصادی (Economy): بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی

خرید اینترنتی بلیط دبی از طریق رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیمای الفبای سفر بسیار ساده طراحی شده تا هر فردی به راحتی امکان رزرو یا خرید اینترنتی ارزانترین بلیط هواپیما به مقصد دبی را داشته باشد. به صورتی که اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.


از مزایای خرید بلیط دبی

هنگام خرید بلیط هواپیما دبی (چارتری، سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.
با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط دبی وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد.
الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو ارزانترین بلیط هواپیما به مقصد دبی را برای مسافران آسان تر نموده است.

زمان مناسب برای سفر به دبی

دبی دارای آب و هوا گرم است و بهترین زمان برای سفر به دبی در ماه های خنکتر این شهر است، عموما در فاصله زمانی اواسط پاییز تا اواسط فروردین (November – April) دما بین 24 – 35 درجه سانتیگراد متغییر است به همین دلیل عصرها گرم و شب ها خنک می باشند. این ماه ها همراه با وزش ملایم باد و بارش باران همراه می باشند پس بهتر است برای سفر به دبی در این مدت لباس گرم به همراه خود داشته باشید.

🔍 مشاهده تورهای لحظه آخری دبی
🔍 سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما دبی
🔍 دیدنیها، سرگرمی و تفریحاتی که در دبی نباید از دست دهید!


تیم پشتیبانی آموزش دیده الفبای سفر 24/7 آماده پاسخگویی است

👁👁پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز

در این موضوع شکی وجود ندارد که شما بعد از خرید آنلاین بلیط هواپیما دبی به پشتیبانی نیاز دارید.آژانس هواپیمایی الفبای سفر با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما مسافران عزیز می باشد و بدین ترتیب لذت خرید بلیط ارزان هواپیما دبی را برای شما عزیزان دو چندان می کند و در هر زمانی از سفر مشکلی برایتان به وجود بیاید تیم پشتیبانی آژانس مسافرتی الفبای سفر آماده خدمت رسانی به شما می باشد.  

مطالب مرتبط