بلیط هواپیما دبی

شهر دبی بزرگترین ایالت در امارات متحده عربی در حاشیه جنوبی خلیج فارس و در نزدیکی کشورهای عمان، قطر و عربستان قرار گرفته است.دبی علاوه بر دارا بودن ذخایر نفتی به دلیل موقعیت جغرافیایی ویژه تبدیل به یک بندر بسیار با اهمیت در منطقه شده است و به همین دلایل دبی به سرعت پیش رفت کرده و به شهری مدرن تبدیل شده است و با دارا بودن جاذبه های گردشگری فراوان و جذاب پذیرای توریست ها و گردشگران بسیاری در طول سال است.

پرفروش ترین بلیط های دبی

THR
3 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/05/30
تاریخ برگشت : 1397/06/02
THR
5 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/05/30
تاریخ برگشت : 1397/06/04
THR
6 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/05/30
تاریخ برگشت : 1397/06/05
THR
7 شب
DXB
تاریخ رفت : 1397/05/30
تاریخ برگشت : 1397/06/06

پروازهای دبی

THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/05/29
تاریخ برگشت : 1397/06/01
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/06/01
تاریخ برگشت : 1397/06/04
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/06/04
تاریخ برگشت : 1397/06/07
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/06/07
تاریخ برگشت : 1397/06/10
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/06/10
تاریخ برگشت : 1397/06/13
THR
DXB
تاریخ رفت : 1397/06/13
تاریخ برگشت : 1397/06/16

فرودگاه های دبی

Dubai World Central - Al Maktoum Intl APT
Dubai Intl APT
Minhad Military Ar Base
Travel Mall EY Bus Station

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به دبی

بسیاری از ما هنگامی که قصد سفر و یا شروع یک ماجراجویی را داریم و تصمیم داریم که به وسیله هواپیما سفر خود به شهر دبی را آغاز کنیم با این سوال مواجه می شویم که آیا خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت به مقصد دبی امری شدنی است یا خیر؟

عده ی کثیری که به ندرت سفر می کنند و از قیمت بلیط قطار و قیمت بلیط کشتی و یا حتی قیمت بلیط هواپیما به مقصد دبی آگاهی ندارند وجود بلیط ارزان قیمیت هواپیما به دبی، امری دور از ذهن است و برای تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما باید زمان و انرژی بسیاری را صرف کرد اما باید خطاب به این دسته از افراد گفت که کاملا در اشتباه می باشند! چرا که در این دوران با رقابت های نفس گیری که در بین آژانس های مسافرتی وجود دارد تهیه بلیط ارزان قیمت هواپیما دبی به امری سهل و آسان تبدیل شده است و مسافران می توانند به صورت اینترنتی بلیط هواپیما دبی را تهیه کنند.

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به دبی

در پروازهای سیستمی وچارتری دبی، می توان بلیط ارزان را پیدا کرد، به طور مثال اگر بخواهید در پروازهای داخلی بلیط ارزان قیمت هواپیما تهیه کنید، به آژانس هواپیمایی قابل اطمینان خود مراجعه کنید و با کمی صبر و حوصله در لیست پروازها پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.بیشتر افرادی که بلیط را به این روش (آفلاین) خریداری می کنند از خرید خود ناراضی خواهند بود به این دلیل که نتوانستند بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنند.این اتفاق عموما امری رایج است به دلیل اینکه افراد با دقت و حوصله لیست پروازها را بررسی نمی کنند اما اگر مسافران به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما می باشند خرید آنلاین بلیط هواپیما گزینه مناسبی است زیرا می توانن با جستجو از بلیط ارزان قیمت هواپیما، انتخاب ایرلاین (ماهان، قشم ایر، زاگرس، تابان و ...) و صدور آنی بلیط سفری به صرفه تر داشته باشند همچنین خریداران در تمام مراحل خرید بلیط خود قرار می گیرند. اگر قصد سفر با هواپیما را دارید و به دنبال خرید اینترنتی بلیط هواپیما در آینده و یا لحظه آخری می باشید قبل از اقدام به خرید بلیط هواپیما لازم است که از تفاوت نوع، کلاس پرواز ها و محدوده قیمتی آنها با خبر باشید.


بلیط هواپیما سیستمی دبی

زمانی که شما برای مسافرت خود بلیط هواپیما سیستمی به مقصد دبی از آژانس مسافرتی و یا مستقیما از خود شرکت هوایی رزرو و یا خریده اید، اگر به هر دلیلی نتوانید به پرواز خود برسید و تقاضای لغو سفر را داشته باشید، در چنین شرایطی بلیط هواپیما سیستمی دبی بسیار مقرون به صرفه است به این دلیل که شرکت هوایی یا آژانس مسافرتی با کسر کردن درصدی به عنوان جریمه مابقی پول شما بابت خرید بلیط را به شما برمی گرداند که این موضوع مهمترین تفاوت بلیط سیستمی و چارتری است.گفتنی است که آژانس مسافرتی الفبای سفر هنگام استرداد بلیط هواپیما سیستمی دبی در همان لحظه با کسر کردن درصد جریمه از هزینه پرداختی شما بابت خرید بلیط مابقی پول را به شما بازخواهد گردانید.از دیگر مزیت های بلیط سیستمی به مقصد دبی این است که قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان با هم برابر است به همین دلیل اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی دبی مناسبترین انتخاب برای شما است.


بلیط هواپیما چارتر دبی

در برخی مواقع ممکن است که برای شما موقعیت سفری به دبی پیش بیاید و بخواهید در آینده ای خیلی نزدیک بلیط ارزان هواپیما دبی تهیه کنید و عازم سفر خود بشوید اما شاید این طور فکر کنید که تهیه عجولانه بلیط هواپیما به مقصد دبی غیر ممکن و یا خیلی گران قیمت باشد! اما این طرز فکر در مورد بلیط هواپیما دوبی کاملا اشتباه است، در چنین مواقعی بهترین انتخاب و ارزان ترین بلیط هواپیما بلیط چارتری دبی است! به این دلیل که آژانس های مسافرتی بخشی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کنند و از اینجا به بعد مسئول فروش بلیط ها خود آژانس مسافرتی است به همین خاطر قیمت بلیط را آژانس مسافرتی تعیین می کند.آژانس مسافرتی تمام تلاش خود را می کند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز بفروشد اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز همچنان صندلی خالی داشته باشد مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می گردد پس اگر به دنبال بلیط ارازن قیمت هواپیما به مقصد دبی یا بلیط لحظه آخری هواپیما دبی هستید، بلیط چارتری دبی بهترین انتخاب برای شما است.ذکر این دو نکته الزامی است که بلیط چارتری هواپیما دبی علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز می باشد ، بدین صورت که: بلیط چارتری هواپیما دبی برای سنین مختلف مسافران یک قیمت را دارد و مهم تر آنکه بلیط چارتری را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.


کلاس های پروازی بلیط دبی

به طور کلی بلیط ها به سه دسته اقتصادی (Economy)،  تجاری (Business)  و درجه یک (First Class) تقسیم می شوند.

بلیط درجه یک (First Class): بلیط های این کلاس بسیار گران می باشند به همین دلیل مسافرانی که بلیط فرست کلاس تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می باشند. صندلی ها ویژه مسافران فرست کلاس بزرگ، راحت و دارای صفحه نمایش اختصاصی بوده، همچنین این مسافران از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و برای هر مسافر سرویس بهداشتی اختصاصی در نظر گرفته شده است.

بلیط تجاری (Business): بلیط های کلاس بیزینس نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند.ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهرهمند می باشند.

بلیط اقتصادی (Economy) : بلیط های اکونومی یا اقتصادی ارزان ترین نوع بلیط می باشند و به همین دلیل مسافرانی خدمات رفاهی ارائه شده در این نوع کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد.معمولا در این کلاس پروازی بسته به خدمات ایرلاین غذا سرو نمی شود و اگر هم سرو شود به فروش می رسد همچنین صندلی های این پروازها دارای مانیتور جداگانه برای هر صندلی نیستند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای تمامی مسافران است.


راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی

اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.

از مزایای خرید بلیط دبی

-          هنگام خرید بلیط هواپیما دبی (چارتری، سیستمی) می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید.

-          با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط دبی وب سایت الفبای سفر لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد.

-          الفبای سفر به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.

تیم پشتیبانی آموزش دیده الفبای سفر 7/24 آماده پاسخگویی است

اول باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید.


مطالب مرتبط