0214935

جاذبه های گردشگری قشم

جزیره قشم 

قشم، بزرگترین جزیره در دریای خلیج فارس می باشد که با بیش از ۱۴۹۰ کیلومتر مربع مساحت دارای مکانهای طبیعی و مناظر بی نظیری است که در هیچ نقطه ای در دنیا نمی توان مثل آن ها را پیدا کرد. جزیره قشم متعلق به دوره ساسانیان است و دارای سواحل متنوع اعم از ماسه ای، شنی و صخره ای می باشد که هرکدام به نوبه ی خود زیبایی خاصی را به این جزیره داه اند.

آب و هوای قشم

جزیره قشم از آب و هوای گرم و مرطوب است و از رطوبت بالایی نیز برخوردار است. اختلاف درجه حرارت فصلی در این جزیره بسیار بالا می باشد و گرم ترین زمان 10 تیر تا 10 شهریور و سردترین نیز دی و بهمن ماه هستند. در این منطقه حداکثر دما به 45 درجه و حداقل به 15 درجه می رسد.

جاذبه های توریستی جزیره قشم

اغلب جاذبه های قشم به صورت طبیعی هستند که این طبیعت غنی و متفاوت از بسیاری از دیگر نقاط کشور است. دره ستارگان نمونه ای از بی نظیرترین جاذبه های گردشگری قشم می باشد که مجموعه ای از دره ها و صخره ها است که نتیجه ی فرسایش به وسیله باد و باران های شدید طی 2 میلیون سال  قبل می باشد.دره چاهکوه، جنگل حرا و سواحل قشم از دیدنی های این جزیره شگفت انگیز می باشند.

هتل های قشم 

در جزیره قشم برای پذیرایی از  گردشگران، هتلهای لوکس و مسافرخانه های ارزان ساخته شده اند و دغدغه ای برای اسکان گردشگران با سلیقه ها و بودجه های متفاوت وجود ندارد. به عبارتی دیگر جزیره قشم از هتل های 4 ستاره تا اقامتگاه ها و مسافرخانه های ارزان قیمت را در خود جای داده است. از بهترین هتل های قشم میتوان به هتل ساحلی خلیج فارس، هتل ارم، مجتمع اقامتی ساحل طلائی و هتل آرتا اشاره کرد. این هتل ها و دیگر هتل های قشم باتوجه به امکاناتی دارند از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار هستند.

گردش در جزیره قشم

برای گشت و گذار در جزیره کیش می توانید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید. در تور قشم شما می توانید از تاکسی رانی های جزیره کیش تاکسی بگیرید و یا با استفاده از خدمات یکی از مینی بوس رانی های جزیره کیش به نقطه مورد نظر خود بروید.