0214935

جزیره فی فی پوکت

تاریخ آخرین به روزرسانی : شنبه 05 اسفند 96
جزیره فی فی پوکت جزایره به زیبا ترین جزیره های گرمسیری جهان شهرت دارنند.مایابای، صخره هایی از جنس آهک ، ساحل های شنی جذاب و غارهای شگفت انگیز، مرجان های زیبا و ماهی های مختلف همچنین ساحل میمون ها ، خلیج لوساما و پیله لاگون از جاذبه های این منطقه هستند.
جزیره فی فی پوکت تایلند
در ۴۸ کیلومتری جزیره پوکت، جزایره 6 گانه بسیار زیبای فی فی وجود دارد. صخره هایی از جنس آهک این جزیره را در برگرفته است. ساحل های شنی جذاب و غارهای شگفت انگیز نیز از دیگر جاهای دیدنی این منطقه است. جزایر شش گانه فی فی که به زیبا ترین جزیره های گرمسیری جهان شهرت دارند،  دو جزیره اصلی را دربر دارد که  که یکی از آن ها خالی از سکنه بوده و به نام فی فی شهرت دارد و در دیگری مسلمانان جنوب تایلند زندگی می کنند. از بارزترین صفات این جزایر عدم وجود وسیله نقلیه موتوری  در این ناحیه است. یکی از غارهای بزرگ این جزیره ۳.۲ کیلومتر مربع مساحت داشته و Viking caveنام دارد.
مایابای یکی دیگر از دیدنی های حیرت انگیز این جزیره است که مرجان های زیبا و ماهی های مختلف، زیبای این منطقه را 2 چندان کرده همچنین ساحل میمون ها ، خلیج لوساما و پیله لاگون از دیگر جاذبه های این منطقه است.