پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن

تاریخ آخرین به روز رسانی: 07 آبان ، 1399

پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن دارای 5.6 هکتار فضای روباز است و در جزیره کیش قرار گرفته است. این پارک آبی اولین تم پارک و اولین پارک آبی روبازی در ایران است که تمی بر اساس داستان عجیب و جذاب قلعه خورشید ساخته شده است. تم پارک آبی اوشن در بهمن ماه سال 95 افتتاح گردید و دارای 13 راید، 4 استخر شنا و یک اسپا به اضافه دو رستوران، 4 محل برای نوشیدنی و دو منطقه خرید می باشد. پارک آبی اوشن دارای چندین ویژگی بومی می باشد از جمله رایدهای ویژه در منطقه است و همچنین روزهایی ویژه این پارک در اختیار بانوان است که این ویژگی برای کشورهای عرب موجود در منطقه حائز اهمیت می باشد.

یکی از پرطرفدار ترین تفریح ها در کیش تفریح آبی است. تم پارک جزیره کیش که یکی از بهترین مراکز گردشگری ایران است دارای اولین پارک آبی سرباز است که بسیار جذاب است. تم پارک ها نوعی مجموعه تفریحی هستند که همه سرگرمی ها را در یک مکان قرار می دهد. پارک های آبی محبوب ترین پارک های تفریحی در جهان هستند زیرا استفاده از آنها شادی و نشاط آور است.

نمایی از پارک آبی کیش

نمایی از پارک آبی کیش

تم پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن در بهمن 96 افتتاح شد و دارای 13 راید، چهار استخر شنا و جکوزی به علاوه بر دو رستوران، چهار ایستگاه نوشیدنی و کافی شاپ و دو مرکز خرید است. همچنین ظرفیت روزانه 3000 مراجع را دارد.
سرباز بودن این مجموعه و امکان استفاده از سانس بانوان، یک از دلایلی است که این مجموعه را خاص کرده است.
این تم پارک آبی برای هر سن و سالی سرسره و راید خاصی دارد بنابراین از کودکان گرفته تا نوجوانان و بزرگسالان می توانند از آن استفاده کنند.
وقتی با تور کیش سفر می کنید می توانید از طریق هتل های خاص یا ایستگاه هایی که پارک آبی اوشن اعلام کرده است، از سرویس رفت و آمد استفاده کرده و به طور رایگان به سمت پارک آبی بروید.

قیمت پارک آبی اوشن

قیمت بلیط پارک آبی اوشن به صورت نیمه وقت 198 هزار تومان و به صورت تمام وقت 218 هزار تومان است.

این پارک آبی تجهیزات به روزی دارد و لوازم آن توسط یک شرکت کانادایی و بلژیکی تامین شده است.

این تم پارک آبی تحت نظارت احمد جعفری، معمار برجسته و باسابقه ساخته شده است. این پارک آبی دارای چندین ویژگی محلی و همچنین سواری بی نظیر در منطقه است.

رایدهای پارک آبی اوشن

رایدهای پارک آبی اوشن

تفریحات موجود در پارک آبی اوشن چیست؟

راید های مختلف پارک آبی اوشن عبارت اند از:

پیچالوپ

آیا به آدرنالین بیشتری نیاز دارید؟ این راید هیجان انگیز را انتخاب کنید. راید پیچالوپ را در سقوط آزاد تجربه کنید، جایی که می توانید از بالای برج  پارک آبی اوشن منظره چشم نوازی از آسمانخلیج فارس را ببینید. سرعت شما در هنگام سقوط از این سرسره 12 متر بر ثانیه خواهد بود! مسیر عجیب پیچالوپ را از دست ندهید.

چالاب

سرسره ای رنگارنگ برای کودکان است که در فواصل زمانی مختلف سطل آبی بزرگ از بالا روی آن ها خالی می شود و برای آن ها جذابیت دارد.

راشین ریور

این سرسره مانند یک رودخانه واقعی کل پارک را دور می زند و می توانید زوایای مختلف پارک را مشاهده کنید.

موجاب

حتما موج سواری را در بخش موجاب تجربه کنید. موج سواری در این راید به دو صورت نشسته و ایستاده امکان پذیر است. گفتنی است برای استفاده از آن باید هزینه جداگانه بپردازید.

برکو، مخصوص کودکان (Kids Slides)

این بخش برای کودکان و خردسالان است. عمق کمی درد و بسیار ایمن است. اگر با کودک خود به این مکان آمده اید، این قسمت بهترین گزینه برای کودکان است.

تفریح کودکان در پارک آبی اوشن

تفریح کودکان در پارک آبی اوشن

سونامی (Wave Pool)

یک دریاچه است که توسط دستگاه، موج های پرفشاری را ایجاد می کند و حس ساحل و موج های واقعی را به وجود می آورد.

رالی راید

Rally ride را فراموش نکنید. هنگام سوار شدن بر این سوارکار باید آماده یک مسابقه مهیج با سه نفر مختلف باشید. با دستور شروع مسابقه، ژاکت خود را در آورید و سرسره ها را پایین بیاورید. برنده مسابقه کسی است که زودتر از پشته پایین بیاید.

مارپیچ

سرسره های مارپیچ رنگارنگ هستند که در پایان شما را به داخل استخر می اندازند. پیچ و خم های زیادی دارند و می توانید از تیوب ها 1 نفره یا دو نفره استفاده کنید.

گرداب

پس از طی مسافتی مانند صورت گردابی با نیروی گریز از مرکز به داخل حوضچه آن خواهید افتاد.

آناکوندا

اگر به دنبال هیجان بیشتری هستید، باید به سراغ رایدهای تندتر بروید. در قسمت آناکوندا می توانید روی یک تیوب سه نفره سوار شوید و از سوار شدن در یک سرسره 170 متری لذت ببرید.

دینگل

دینگل دو نفره است و می توانید از تیوب استفاده کنید. از بالای برج داتیس و در ارتفاع 12 متری بعد از شیب تند وارد شیب ملایم خواهید شد و با حرکت دورانی به داخل استخر پرتاب خواهید شد.

موارد زیر نیز در پارک آبی اوشن وجود دارند:

دینگو، جکوزی پلکانی  (Family Jacuzzi)

دینگو جزو بخش های آب درمانی پارک ابی اوشن محسوب می شود. به صورت پلکانی ساخته شده است. بهتر است با توجه به سرباز بودن مجموعه و آفتاب، از آن با مدت زمان کم تری استفاده کنید.

آبان  (Adult Pool)

یک استخر بسیار بزرگ ویژه بزرگسالان است.

رابو (Jacuzzi)

یک جکوزی با امکانات مناسب است برا ریلکس کردن است.

آبتین نوجوانان (Teen Pool)

همانطور که از اسم آن مشخص است برا نوجوانان مناسب است و عمق آن از کم به زیاد است.

پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش و برج سقوط آزاد آن

برنامه پارک آبی اوشن

سانس بانوان پارک آبی اوشن کیش

سانس بانوان پارک آبی اوشن در روزهای شنبه و پنجشنبه از ساعت 15 الی 20، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه از ساعت 9 الی 14، چهارشنبه از ساعت 12 الی 16:30 است

سانس آقایان

سانس آقایان پارک آبی اوشن کیش: در روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 9 الی 14، دوشنبه از ساعت 12 الی 17:30، سه شنبه و جمعه از ساعت 15 الی 20 است.

امکانات دیگر

شما می توانید دستبند خود را شارژ کنید و در پارک آبی اوشن برای خرید میان وعده و ... از آن استفاده کنید. در این پارک چند رستوران و کافه وجود دارد که می توانید از آن ها نیز لذت ببرید.

هر تم پارکی داستان مخصوص به خود را دارد. داستان پارک آبی اوشن بر اساس راز قلعه خورشید است که در آن دزدان دریایی با علامت ناخدا به جزیره حمله می کنند و به دنبال گرفتن بخشی از خورشید هستند، اما پولاد، ماهان و باشو که سه برادر بودند در برابر آنها ایستادند و مبارزه کردند.

فیلم پارک آبی اوشن

در اینجا فیلم پارک آبی اوشن کیش را قرار داده ایم که می توانید مشاهده کنید.

سایت پارک آبی اوشن: oceanwaterpark.com

هتل های کیش نزدیک به پارک آبی اوشن

  • (5343متر) هتل گاردنیا
  • (5632متر) هتل کوروش
  • (5841متر) هتل پارمیس

رستوران های نزدیک به پارک آبی اوشن

  • (2542متر) فودلند
  • (6389متر) کوه نور
  • (6566متر) میرموهانا

گردش بیشتر در کیش

کشتی یونانی

پارک دلفین ها

شهرزیرزمینی کاریز

سوالات متداول

✅ پارک آبی اوشن در کجا قرار دارد؟

پارک آبی اوشن در جزیره کیش است.

✅ قیمت بلیط ورودی پارک آبی کیش چقدر است؟

قیمت بلیط از 198 هزار تومان تا 218 هزار تومان است.

✅ آیا پارک آبی اوشن سانس بانوان دارد؟

بله. سانس بانوان نیز وجود دارد که می توانید برنامه آن را در داخل مقاله مشاهده کنید.

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt