تور یونان نوروز

تور یونان نوروز

تور یونان نوروز

تور یونان نوروز 1402 ❀ | الفبای سفر

تورهای یونان نوروز 1402🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو آنلاین ⚡ بهترین و ارزان ترین آفرهای ویژه ⏰ لحظه آخری تور یونان نوروز 1402 را دارید با الفبای سفر همراه شوید.

یونان یکی از زیباترین مقاصد اروپایی است ، جایی که جزایر زیبا ، غذاهای خوشمزه ، تاریخ هزاران سال و مردم فوق العاده دارد.همچنین بسیار مقرون به صرفه است. شما می توانید برای بخشی از هزینه ای که در اروپای غربی خرج کرده اید به سراسر یونان سفر کنید
یونان با مساحت بیش از 50،000 مایل مربع و 10.7 میلیون نفر جمعیت ، در اروپا ، در جنوبی ترین نوک شبه جزیره بالکان واقع شده است. یونان شامل یک شبه جزیره بزرگ سرزمین اصلی بین دریاهای یونان و اژه است که توسط مجمع الجزایری از حدود 6000 جزیره احاطه شده است که بیش از 200 جزیره در آن ساکن هستند. یونان با به اشتراک گذاشتن مرزهای زمینی شمالی خود با آلبانی ، مقدونیه شمالی و بلغارستان ، ما را در تقاطع اروپا ، آسیا و آفریقا منحصر به فرد قرار داد.

📦 پکیج تور یونان نوروز الفبای سفر

  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • رزرو بلیط هواپیما
  • تور لیدر فارسی زبان
  • ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل
  • رزرو هتل در یونان

💵 قیمت تور یونان نوروز

در ایام نوروز ایرانیان و تنها تعداد انگشت شماری از کشورها روزهای تعطیل را می گذرانند اما با ابن وجود امکان دارد با تورهای ارزان یونان مواجه نشوید زیرا میزان تقاضا از سمت اسران بیشتر می شود

🗺️ دیگر آفرهای تور یونان

  • تور یونان لحظه آخری
  • تور یونان زمستان (کریسمس)
  • تور یونان پاییز
  • تور یونان تابستان 

ویزای توریستی یونان

جهت اخذ ویزای یونان در گام اول باید برای اخذ وقت سفارت یونان اقدام نمود و سپس برای گرفتن ویزای شنگن فرم مورد نظر را تکمیل کرد و سپس تهیه مدارک(مدارک مالی از بانک، مدارک شغلی، مدارک هویتی و ترجمه همه مدارک توسط دارالترجمه) لازم برای ویزای یونان طبق دستورالعمل کارشناسان در قدم سوم قرار دارد و سپس مصاحبه و انگشت نگاری در گام بعدی قرار دارد. ویزای توریستی یونان برای اهداف گردشگری که به مدت اعتبار 180 روزه و مدت مجاز اقامت 90 روزه صادر می گردد. 

✈ تور هوایی یونان در نوروز

در حال خاضر هیچ پرواز داخلی مستقیمی مثل ماهان ایر، ایران ایر و ... بین ایران و آتن وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

تاریخ یونان

با توجه به اینکه امپراتوری یونان باستان یکی از قدیمی ترین تمدن های ثبت شده در جهان است ، واقعاً تعجب آور نیست که یونان مکانی است که شما می خواهید تاریخ را کاوش کنید. اما ویرانه ها ، کولوسئوم ها و آمفی تئاترها بسیار فراتر از پایتخت امتداد دارند. در معماری رودس گم شوید ، ساعت ها را در موزه های کورفو بگذرانید و در اعماق غار باستانی آخرالزمان کاوش کنید.

مرکز خرید در آتن یونان

بازار مرکزی آتن چیزی فراتر از یک بازار سنتی ارائه می دهد. بازار مرکزی مجموعه وسیعی از گوشت ، ماهی ، میوه و چند رستوران کوچک محلی را ارائه می دهد.اگر در یک خوابگاه اقامت دارید یا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستید ، بازار مرکزی مکان مناسبی برای چیدن مقداری غذا برای پخت و پز یا تهیه مقداری تنقلات برای همه مکانهای یونان است.
6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt