الفبای سفر
الفبای سفر
تور های ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور آنکارا تابستان

در حال بارگزاری

اطلاعـات سفـر

مشاهده وبلاگ

هتل های پربازدید تور آنکارا تابستان

تور آنکارا تابستان 1403 ☀️ | الفبای سفر

تور آنکارا تابستان 😎 و ارزانترین قیمت تور آنکارا تیر، مرداد و شهریور و بهترین هتل های آنکارا تابستان را با آژانس مسافرتی الفبای سفر تجربه کنید

آنکارا پایتخت سیاسی این کشور است. شهر آنکارا در مرکز منطقه آناتولیا قرار گرفته است و محل قرارگیری مجمع عمومی عالی کشور ترکیه است. شهر آنکارا قطب تعدادی تمدن بزرگ بوده است که تاریخشان به عصر حجر میرسد. یکی از دلایل شهرت شهر آنکارا موزه های بی نظیر، پارک ها، عسل، انگور و خیلی از مراسم های فرهنگی، اماکن تاریخی می باشند که می توانید در تور آنکارا از این اماکن دیدن کنید. اگر آنکارا را به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره های خوب را همراه با تور ارزان ترکیه آژانس الفبای سفر تجربه خواهید کرد.

📦 پکیج تور تابستان آنکارا الفبای سفر

آفر تور آنکارا تابستان از تهران و سایر استان ها به شکل زیر است:

 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری رایگان
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان ترکی
 • ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت کاملا رایگان
 • انتخاب پرواز و هتل خارج از پکیج تور آنکارا
 • رزرو هتل های مناسب به همراه صبحانه رایگان در هتل

⏰ تور لحظه آخری آنکارا 

تور لحظه آخری آنکارا در تابستان بهترین گزینه برای سفر ارزان به این شهر است به این شکل که اگر ظرفیت هواپیمایی تکمیل نشده باشد یا هتلی با کمبود مسافر مواجه شود اقدام به ارائه تخفیف می کنند ودر نتیجه شما می توانید با تخفیف ویژه و قیمت ارزان ولی با همان کیفیت سابق عازم آنکارا شوید. اما در تابستان میزان سفر به آنکارا افزایش میابد و همچنین بسیاری از ایرانیان برای اینکه وقت سفارت آمریکا و کانادا بگیرند همواره راهی این شهر هستند به همین دلیل نمی توان توقع تورای لحظه آخری خیلی ارزان را داشت.

💲 قیمت تور تابستان آنکارا 1403

قیمت تور آنکارا براساس قیمت بلیط هواپیما پروازهای ایرانی و خارجی به مقصد آنکارا و قیمت هتل رزرو شده در آنکارا متفاوت است. اما همانگونه که گفته شد در فصل تابستان باتوجه به ورود حجم زیادی از گردشگران این امکان وجود دارد تا تورهای تابستانی آنکارا نسبت به سایر فصول افزایش قیمت داشته باشند.

💵 تور ارزان آنکارا در فصل تابستان 1403

اگر به دنبال خرید ارزانترین تور آنکارا در تابستان هستید به شما دو راهکار را پیشنهاد می دهیم: 1- خرید تور لحظه آخری آنکارا 2- سفر بوسیله قطار و اتوبوس یه آنکارا

✈️ تور هوایی آنکارا در تابستان 1403

در حال حاضر ایران ایر به شکل مستقیم هفته ای 2 پرواز از تهران به آنکارا برگزار می کند. پروازها به فرودگاه بین المللی Esenboga آنکارا (ESB) می روند لازم به ذکر است که مدت پرواز از آنکارا تهران 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

🚍 تور زمینی آنکارا در تابستان 1403

قطار تهران آنکارا هر هفته از سمت تهران در تبریز اقدام به مسافرگیری می کند و سپس به سمت ایستگاه مرزی رازی به راه می افتد. مسافران در ایستگاه رازی و پس از آن ایستگاه مرزی کاپیکوی ترکیه از قطار پیاده میشوند و تشریفات گمرک و پاسپورت را انجام می‌ دهند که به طور تخمینی زمان این سفر از مبدا تا مقصد حدود 60 ساعت می باشد. همچنین در سفر با اتوبوس نیز می ‌توانید با اتوبوس از پایانه غرب یا پایانه بیهقی به آنکارا سفر کنید.

🚊 تور آنکارا ویژه تابستان 1403 از سایر شهرها

ما در الفبای سفر به عنوان مجری مستقیم تور آنکارا این افتخار را داریم تا با برگزاری تور آنکارا از تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، تبریز وو بندرعباس مخصوصا در فصل تابستان که در اصل فصل گردشگری ترکیه است شرایط را به گونه ای بر شما فراهم کنیم تا بتوانید سفری لذت بخش را در این شهر داشته باشید.

آدرس
فلکه دوم صادقیه-ابتدای اشرفی اصفهانی-نبش سازمان آب غربی-نبش گلستان دوم-پلاک1 واحدهای 3 و 9 و 10 و 11 و 12 و 16
سازمان هواپیمایی کشورینماد اعتماد الکترونیکسازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
 • Youtube
 • Instagram
 • Twitter
 • Telegram
 • Linkedin
 • Facebook