تعطیلات هیجان انگیز در دبی

تعطیلات هیجان انگیز در دبی

تاریخ آخرین به روز رسانی: 29 فروردین ، 1398

تعطیلات هیجان انگیز در دبی

در اکثر نقاط دبی تفریحات هیجان انگیز وجود دارد.ممکن است با زیپ لاین از میان آسمان خراش ها عبور کنید و یا با موتورهای چهار چرخ بر روی شن های بیابان به گشت و گذار بپردازید، در ادامه با معرفی تفریحات هیجان انگیز در تور دبی با الفبای سفر همراه باشید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

در اکثر نقاط دبی  تفریحات هیجان انگیز وجود دارد.ممکن است با زیپ لاین از میان آسمان خراش ها عبور کنید، با موتورهای چهار چرخ بر روی شن های بیابان به گشت و گذار بپردازید، در پیست اسکی سورتمه سواری کنید و یا برفراز امواج نیلگون خلیج فارس پرواز کنید، اگر بلیط هواپیما دبی خود را رزو کردید با انتخاب های هیجان انگیز الفبای سفر، خواهید باشید.

فرار از طبیعت!

پیاده روی، دوچرخه سواری و یا کایاک سواری در کوهستان های سنگی Hatt محل بسیار مناسبی برای انجام این تفریحات جذاب است. از میان آسمان خراش های پر زرق و برق شهر دبی، با یک رانندگی 90 دقیقه ای به ارتفاعات دامنه کوهستان حَجَر خواهید رسید، جایی که تضاد رنگ های سرخ و خاکستری صخره ها و رنگ آبی درخشان آب های خلیج عمان به چشم می خورد.

 این ارتفاعات هوای خنک تری نسبت به مرکز شهر دبی دارند. شهر حتا (Hatta) زمانی به خاطر قلعه و مزارع بیابانی اش شناخته می شد، اما اکنون به عنوان محلی برای ورزش دوستان شناخته می شود، در این کوهستان دوچرخه سواران می توانند هیجان دوچرخه سواری در مسیری خاص را تجربه کنند و  و یا در آب های سد حتا، کایاک سواری کنند و اگر می خواهید که از مناظر طبیعی شهر حتا برای مدت زمان بیشتری لذت ببرید می توانید در هتل چهار ستاره قلعه حتا در تور دبی ارزان اقامت داشته باشید.

کوهستان های سنگی Hatt-الفبای سفر

تفریحگاه اکس لاین دبی

توسط طولانی ترین زیپ لاین شهری دنیا از بین آسمان خراش ها عبور کنید.به روز ترین ماجراجویی هیجان انگیز دبی (زیپ لاین) در تفریحگاه اکس لاین دبی است که یکی از سریع ترین زیپ لاین های دنیا به دلیل داشتن شیب زیاد می باشد به همین دلیل باید زیپ را محکم بچسبید چون قرار است با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت از میان شهر عبور کنید.

حتی تصور تماشا منطقه درخشان تفرجگاه دبی از ارتفاع خیلی هیجان انگیز است.زیپ لاین اکس لاین  دارای  1 درجه شیب و طول یک کیلومتر است، با وجود 2 عدد زیپ لاین، شما می توانید این تجربه هیجان انگیز را با یک نفر دیگر در تور  دبی بهار 98  نیز شریک شوید و با وجود قرار داشتن دوربین Go-Pro بر روی کلاه ایمنی، از تجربه عالی شما ویدیو و عکس ثبت خواهد شد.

تفریحگاه اکس لاین دبی-الفبای سفر

سواری بر روی تپه ها

کمر بندهای خود را برای هیجان انگیزترین سواری زندگی محکم ببندید! Dune Buggie وسایل نقلیه ای می باشند که برای رانندگی در صحراها سفارشی ساخته شده اند.Buggies فاقد درب، سقف و پنجره می باشند اما دارای یک قفس آهنی، صندلی های اسپرت، لوازم ایمنی و کمک فنرهای بسیار قوی برای سریعتر بالا و پایین رفتن بر روی تپه های شنی می باشند. شما می توانید صبح ها، بعد از ظهرها و شب ها با Dune Buggy به جنگ تپه هایی با شیب 45 درجه که جزو جاذبه های گردشگری دبی است بروید.

Dune Buggy،دبی-الفبای سفر

6LdgLJIaAAAAABh9jZNdK3v5GfIffCX1eZjBxuWt